Güncel Yorumlar Haftalık Yorumlar Semadan Haberler

16 – 22 Eylül Haftalık Burç Yorumları

16 - 22 Eylül Haftalık Burç Yorumları
Bu yazıyı paylaşın;

16 – 22 Eylül Haftalık Burç Yorumları detaylı olarak sizin için kaleme aldım. Detayları devamını oku bağlantısına tıklayıp okuyabilirsiniz…


Okumak istediğiniz Burç Yorumu için, Burcun isme tıklayınız.

 Koç
 Boğa  İkizler  Yengeç
 Aslan  Başak  Terazi  Akrep
 Yay  Oğlak  Kova  Balık

KocKoç Burcu:

Haftaya keyfiniz yerinde oldukça hareketli bir şekilde başlıyorsunuz sevgili Koç ve yükselen Koçlar. Bu hafta ilişkilerinize, ortaklıklarınıza bakış açınızı yenilemeli, sorunlarınızı çözümlemeli ve şifalandırmalısınız. Haftanın ilk 2 günü bu anlamda işinize yarayabilir.

Çarşamba günü Satürn düzeliyor. Kariyer ve iş alanlarınızda, amaç ve hedeflerinizde, ailevi alanlarda daha sistemli, planlı olmanız gereken bir dönem başlıyor. Sorumluluklarınızı ve yapacaklarınızı birkaç aydan beri ertelemiş, görmezden gelmiş olabilirsiniz ama artık tüm bunların ele alınmasınızın zamanı gelmiş bulunuyor.

Perşembe günü derin araştırma isteyen, zor işleriniz için hareket edebilir, bu işlerinizi toparlayabilirsiniz.

Cumartesi günü birkaç gün öncesi ve sonrasında fanatik düşünce yapınızla bazı sıkıntı ve sorunlara açık olacaksınız. Fikirlerinizde ve inançlarınızda yaşayacağınız olaylarla bağlantılı olarak değişimler oluşabilir. Geri plandan etkili olan inancınızı destekleyen insanlarla  bu dönemde bazı sıkıntılar görülebilir. Yurtdışı bağlantılı işlerinizde spekülasyonlara açık olacaksınız. Olumsuz bakış açısından uzak durun ve bu dönemde olan biten her şeyin hayrınız için olduğunu bilin. Yine ilişkilerinizde Pazar günü olumsuzluklardan uzak durmaya çalışın. Partneriniz veya ortağınızla anlaşmak kolay olmayacak. Karşı tarafın sorumluluklarını yerine getirmediğini düşünebilir ve hayatınızla ilgili önemli kararlar alabilirsiniz.


BogaBoğa Burcu:

Bu hafta kendi halinizde olmaktan mutluluk duyabilir, hafta girişinde önemli işlere dahil olmak istemeyebilirsiniz sevgili Boğa ve yükselen Boğalar. Haftanın ilk 2 gününde günlük hayatınızın düzeninde bazı sorunlar, yetersizlikler oluşsa bile, beraber çalıştığınız insanlarla ilişkilerinizi daha iyi bir noktaya taşımak için sorunlarınızdan kaçmayın, konuşun kendi aranızda halledin. Bu alanlarda şifalanmak için uygun günler olacak.

Çarşamba günü Satürn düzeliyor. Bu tarih sonrası eğitim, hayata bakış, ticaret, yabancı insanlarla yapacağınız işlerinizde daha disipline olacağınız, hayatın gerekliliklerini daha net göreceğiniz bir dönem başlıyor. Bu alanda ihmal ettiğiniz, önemsemediğiniz konuları ele almak için harekete geçebilirsiniz.

Perşembe günü gelecek planlarınızı hazırlamak, kreatif işleriniz, eğitim alanlarınız için planlı olmak öne çıkarken, günlük iş koşturmalarınızda Cuma günü enerjinizi ortaya koymak kolay olmayabilir. Streslerden, riskli girişimlerden uzak durun.

Bu hafta Cumartesi günü ve birkaç gün sonrası da dahil olmak üzere parasal girişimlerinize dikkat etmelisiniz. Bu dönemde arkadaşlarınıza borç vermeyin ya da onlardan borç istemeyin. Bazı olumsuzluklar devrede olabilir. Düşüncelerinizi başka insanlara kabul ettirmek kolay olmayacak ve çabuk demoralize olabilirsiniz. Kendinizi daha verimli kılmak için dış ortamlardan gelecek olan etkilere karşı bu hafta ve haftasonunda sırtınızı dönün, keskinlik ve netlik isteyen işlerle uğraşmak için harika olabilir.


İkizlerİkizler Burcu

Haftanıza sosyal olarak, çevrenizle beraber girişeceğiniz işlerinizle başlayabilirsiniz sevgili İkizler ve yükselen İkizler. Özel hayatınızda planlarınız sosyalleşerek ortaya konabilir, kendinizi iyi hissedebilirsiniz. Pazartesi ve Salı günleri çocuğunuz varsa onlarla olan ilişkilerinizi sağlamlaştırmak, sorunlarınızı aşmak için harekete geçmelisiniz. Özel hayatınızda da bu etkiler geçerli olacak. Çevrenizde aşkta veya çocuklarla ilgili konularda her şeyi sizden daha iyi bilen birileri olabilir ama bu sizi durdurmasın, sorunlarınızı kaçmadan, göz ardı etmeden ilerlerseniz daha etkili olabilirsiniz.

Çarşamba gününden sonra  ortak parasal işlerinizde daha etkin ve daha sorumlu adımlarla ilerlemeye hazırsınız. Satürn’ün düzelmesiyle beraber ihmal ettiğiniz parasal konularda daha özenli ve istekli ilerleyeceksiniz.

Perşembe günü aile hayatınızda işler üzerinize binebilir, sorun yok, ağır işlerle uğraşmak, aile hayatınızda için alışverişlerde bulunmak önem kazanıyor. Cuma günüyse aile içinde streslere, kazalara ve sakarlıklara karşı uyanık olmaya çalışın. Enerjiniz doğru çalışmayabilir.

Cumartesi günü civarında özel hayatınız ve aileniz için bir konuda aşırı fanatik davranmamalısınız. Eşiniz ve ailesi arasındaki ilişkide skandal olaylar oluşabilir ama burada vereceğiniz tepkiler hem sizin, hem de eşiniz için önemli olacak. Yine ortağınız varsa onun aile hayatında da bazı sorunlar görülebilir. Size tavsiyem göz önünde olacağınız yerlerde inançlarınız ve fikirleriniz için çarpışmayın. Maddi konulardaki olumsuz bakış açınızı etrafınıza yansıtmayın.YengecYengeç Burcu
:

Haftanız önemli işlerde başı çekerek, iş alanlarınızdaki gelişmeleri fırsat olarak kabul ederek, hareketli başlıyor sevgili Yengeç ve yükselen  Yengeçler. Bu hafta göz önünde olacağınız ortamlarda fırsatlarınız yüksek çalışabilir. Aile ortamlarınızda bazı konuşmalar canınızı sıksa bile, Pazartesi ve Salı günleri bu olay ve konuşmaların üzerine giderek, sorunları çözüme ulaştırarak ilerlemelisiniz.

Çarşamba günü Satürn düzeliyor. Özel hayatınız, ikili ilişkileriniz veya ortaklı işleriniz üzerinde yapmanız gerekenler, almanız gereken sorumluluklar yeniden devreye giriyor. Daha sistemli, odaklı ve istekli olmanız gerekecek. Satürn bu alanlarınızda kalıcı ve sağlam temelli ilişkiler kurmanıza yardımcı olabilir.

Perşembe günü yakın çevrenizle beraber yapacağınız güç ve efor isteyen işleriniz devrede olurken, Cuma günü sosyal çevreniz ve yaklın çevreniz arasındaki gerginlikler ve stresler sizi yorabilir.

Bu hafta içinde ve Cumartesi günü civarında dikkatli olmalısınız. İş alanlarınızda aşırı iyimserlik ve başka insanlara kolayca kapılma gibi etkileriniz yüksek. Yabancı insanlarla yapacağınız işlerde, gelecek planlarınızda, gerçekçilikten uzaklaşmayın. Yine eğitime dayalı konularda bazı sorunlar oluşabilir. Eğitim ayağında gerçekçi olduysanız, yapabildiklerinizi ve yapamadığınız alanları iyi belirlediyseniz korkmaya gerek yok. Sadece alınganlıklardan, duygusal yönlendirmelerden ve olumsuz bakış açısından uzak durun.

Pazar günü aile ortamlarınızda, eşinizle olan ilişkilerinizde sorunlar ortaya çıkabilir. Sevilmediğinizi düşünebilir ve karşı tarafı zorlayabilirsiniz. Yine bu dönemde eşinizin kariyeriyle ilgili konularda sıkıntılar oluşabilir.


AslanAslan Burcu:

Haftanıza kendinizi dışarıya atarak, daha fazla gezerek ve size eğlence verecek kişilerle veya yerlerde bulunarak başlayacaksınız sevgili Aslan ve yükselen Aslanlar. Yakın çevrenizde iletişim halinde olacağınız insanlar bazı konularda canınızı sıkmış olabilirler ama bu hafta başı, Pazartesi ve Salı günleri bu konuları farkedip, çözüme ulaştırmak için harekete geçebilirsiniz.

Çarşamba günü Satürn düzeliyor. İş, hizmet ve sağlıkla ilgili konularda zorlandığınız konular geride kalırken sorumluluklarınızla daha rahat başa çıkmasını bileceksiniz. Bu alanlarda ihmal ettiğiniz konular varsa şimdi bunları ele alma zamanı.

Perşembe günü günlük işlerinizde parasal yönden halledilmesi gereken işlerin üzerine eğilebilir, harcamalarınızı kısıtlayabilirsiniz. Cuma günü işlerinizi istediğiniz gibi organize etmek kolay olmayabilir.

Cumartesi günü civarında özel alanlarınızda ( aşk, çocuk, eğitim, sanat) hayalkırıklıkları ve gerçeklerle yüzleşme zamanı yaşayacaksınız. Hayallerinizle, karşınıza gelenler arasında gitgelleriniz yüksek görünüyor. riskli işlerden yana şans sizden tarafa olmayacak. Özel ilişkilerinizde ve iş alanlarınızda bu dönem olayları çok büyütmemeye özen göstermeli, yanlış adımlardan ve insanlardan uzak durmalısınız.

Pazar günü yakın çevrenizin sağlığı veya ailevi problemleri karşınıza gelebilir. Diğer yandan iletişim halinde olacağınız insanlarla konuşmalarınızda alınganlık yapabilirsiniz.


BasakBaşak Burcu:

Bu hafta ailevi alanda, parasal konularda halledilmesi gereken önemli işlerinizle başlıyor sevgili Başak ve yükselen Başaklar. Parasal işlerinizde konuşmaları kafanıza takabilir, para getirilerinizin harcamalarınızı karşılamadığını düşünebilirsiniz. Tablo ne olursa olsun bu alanlarınızı şifalandırmak, sorunların üstünden geçmek için Pazartesi ve Salı günleri uygun zamanlar.

Çarşamba günü Satürn düzeliyor. Aşk, eğlence, çocuk, eğitim, sanatsal işler alanlarınızda sorumluluklarınızı daha rahat üstleneceksiniz. Bu alanlarda ertelenmiş, engellenmiş konular artık daha rahat bir ivmeyle karşına gelebilir.

Perşembe günü spor yapıyorsanız, önemli projenin üstündeyseniz enerjinizi zorlandığınız konulara çevirebilir ve istediğiniz sonuçları elde edebilirsiniz. Cuma günü ise, dış ortamlarda, tanımadığınız yerlerde enerjinizi düzgün kullanmak kolay olmayacak. Kazalara, sakarlıklara dikkat edin.

Cumartesi günü civarında özel hayatınızda, yuvanızla, ailenizle olan ilişkilerinizde aşırı iyimserlikle hareket edebilir, karşınıza gelecek olayları yanlış okuyabilirsiniz. Fanatikçe, düşünmeden üstü kapanan konular sonradan sizi zorlayabilir. İdeallerinizi gerçekliğe dökmek kolay olmayabilir, bazı dirençlerle karşılaşabilirsiniz.

Pazar günü parasal konularda risk almayın. Eğlence, aşk veya çocuk sorumluluklarınızın belinizi büktüğünü, parasal olarak sizi zorladığını göreceksiniz.


TeraziTerazi Burcu:

Haftanıza diğer insanlarla girişeceğiniz iş birlikleri ve bu alanlarda atılacak güzel adımlarla giriş yapabilirsiniz sevgili Terazi ve yükselen Teraziler. Bu hafta özel hayatınıza, işbirliklerinize dikkat etmelisiniz. Bu alanlarda şifalanabilir, olayları fark edebilirsiniz ama karşınıza gelecek olan durumlarla yüzleşmekten kaçınmayın.

Çarşamba günü Satürn düzeliyor. Ailevi alanda, evle ilgili konularda almanız gereken, boş verdiğiniz konular artık geride kalıyor. Daha disiplinli, daha organize olarak adımlar atacak, aile hayatınızda karşınıza gelecek olan sorumluluklardan kaçmayacaksınız.

Perşembe günü geri planda yürüttüğünüz, plan yaptığınız işleriniz varsa bunun için gereken gücü kendinizde bulacaksınız. Efor gerektiren işlerde, evinizde yapmanız gereken işlerde kolay organize olabilirsiniz. Cuma günü her şeyi idare edeceğim derken işler karmaşık hale gelebilir. Gücünüzü ve yapabileceklerinizi çok zorlamayın.

Cumartesi günü civarında aşırı iyimserlikle atılmış adımlarınızın hayallerinizi ne kadar gerçekleştirip, gerçekleştirmediğini görebilirsiniz. Yakın çevrenizde iş yaptığınız insanlarla olan bağlantılarınız bu dönemde test edilecek.Yanlış insanların peşinden gitmemelisiniz.

Pazar günü ise, stresinizi ve gerginliğinizi aile ortamlarınıza yansıtmamaya çalışın. Planlarınızın, harekete geçmek istediğiniz konuların bazı sorumluluklarınızla örtüşmediğini görebilir, moralinizi hemen bozabilirsiniz.


AkrepAkrep Burcu:

Haftanıza günlük işlerinizin üzerine hızlıca eğilerek, parasal kazançlarınızla iş konularınızı kesiştirerek, fırsatları değerlendirerek başlayacaksınız sevgili Akrep ve yükselen Akrepler. İş planlarınızı yeniden gözden geçirmeniz gereken konular olabilir işte siz de bu konuların üzerine Pazartesi ve Salı günleri eğilebilirsiniz.

Çarşamba günü satürn düzeliyor. İletişim ayağında, sosyal medyada, eğitim konularında, yakın çevre alanlarınızda yaşadığınız duraksamalar, aksilikler artık geride kalmaya başlayacak. Bu alanlarda daha disiplinli, planlı ve programlı hareket edeceksiniz.

Perşembe günü organize etmeniz gereken efor ve ağır yük gerektiren işlerinizde başarıyı sağlayabilirsiniz. Cuma günü ise, ilişkilerinizdeki gerginlikler, sürpriz durumlar sosyal çevrenize olumsuz yansıyabilir. Enerjinizi sosyal ortamlarda kontrol etmekte zorlanabilirsiniz.

 

Cumartesi günü civarında parasal konularda aşırı iyimserlik hata yaptırabilir. Aptalca risklerden kaçınmalı, gerçekliğinizi gözden geçirmelisiniz. Yeni gelen haftada da bu etkiler devam edecek. Bu yüzden risk içeren işlerinizde fanatik yaklaşımlardan uzak durun.

Pazar günü, olumsuz bakış açısından uzak durmaya çalışın. Bazı girişimlerinizin istediğiniz sonucu vermediğini görebilirsiniz.


YayYay Burcu:

Haftanız ateşli, hareketli ve kendinize yatırım yaparak başlıyor sevgili yay ve yükselen Yaylar. Size keyif veren olayların içinde olacaksınız. Arkadaşlarınız ve çevrenizdeki insanlar sizden daha fazla şey biliyor gibi görünebilir ama mühim olan sizin ne hissettiğiniz ve buna nasıl tepki verdiğiniz. Bu hafta başında sosyal çevrenizdeki bazı arkadaşlarınızla konuşmalar yapacak, sorunlarınızı çözüme kavuşturmak için kolları sıvayacaksınız.

Çarşamba günü  Satürn düzeliyor. Maddi alanda parasal sorumluluklarınız artabilir. Bu sefer yapmanız gerekenleri bilecek ve ona göre daha disiplinli ve istikrarlı bir şekilde ilerleyeceksiniz.

Perşembe günü önemli işleriniz için kolaylıkla harekete geçebilir, zor gelen efor ve güç isteyen işlerinizde kendinizi gösterebilirsiniz. Cuma günü günlük işlerinizi düzenlerken enerjinizi doğru çalıştırmak kolay olmayacak. Gerginlik ve streslerin sizi iş alanında etkilemesini istemiyorsanız daha sakin olmaya çalışın.

Cumartesi günü civarında aşırı iyimserlikle atacağınız adımlar, saçma riskler almanıza neden olabilir. Bazı gerçekliklerle karşılaşabilirsiniz. Ev, aile ortamlarınızda sürtüşmeler ve çekişmeler oluşabilir, bu süreçte bana bir şey olmaz tavrıyla olayları büyütmeyin veya hiç yokmuş gibi davranmayın. Ailevi konularda gerçekliğinizle, hayalleriniz çatışabilir.

Pazar günü arkadaşlarınızla, sosyal çevrenizle bazı sorunlar yaşamaya açıksınız. Parasal konularda yelkenleri çabuk suya indirebilir ve kızgınlığınızı başka konularla çıkarmak isteyebilirsiniz.Oglak
Oğlak Burcu:

Haftanıza kendinize, ailenize veya yuvanıza vakit ayırarak başlayabilirsiniz sevgili Oğlak ve yükselen Oğlaklar. Aileniz sizden uzaksa bu hafta başı onlardan haber alabilir, onların önemli bir işiyle uğraşabilirsiniz. Pazartesi ve Salı günleri toplum içinde, iş alanlarınızda bazı konuşmalarda sizi aşağıya çekecek durumlar oluşabilir. Ailenizdeki insanların size daha çok güvenmesi ve inanması gerektiğini düşünebilirsiniz. İşte tüm bunları konuşmak, şifalandırmak için Pazartesi ve Salı günlerinden faydalanın.

Çarşamba günü Satürn düzeliyor. Hayatınızın iplerini yeniden elinize alacaksınız. Satürn gerilemesinde yaşadığınız sıkıntıları düzeltmek, yeni sorumluluklar altına girmek için uygun bir dönem. Artık enerjinizi de istediğiniz gibi kullanabiliyorsunuz o halde yola koyulmanın tam zamanı.

Perşembe günü güçlü yapınızla önemli işlerinizi kolaylıkla halledecek, hazırlanması gereken dosyalar, yapılması gereken başka işler varsa yapacaksınız. Cuma günü aktivitelerde, sporda, kısa koşu ve gezilerde enerjinizi iyi kullanın, gerginlikleriniz yüksek olacak, bu da sakarlık ve kazalara sebebiyet verebilir.

Cumartesi günü civarında hayatınızı, yakın çevre ilişkilerinizi, inançlarınızı sorgulayabilirsiniz. İletişim halinde olacağınız insanlara güvenerek büyük risklerden kaçının. Yakın çevrenizden bir insanın kariyerinde hayal kırıklıkları oluşabilir.

Pazar günü hem aile hayatınızda, hem de kariyer oluşumlarında  kendinizi kabullendirmek, istediğiniz saygıyı görmek kolay olmayabilir. Bardağın boş tarafını görmeyin, dolu tarafına odaklanın, o zaman her şey daha rahat akacak.


KovaKova Burcu

Haftanıza hızlı, iletişimi yüksek, telefon trafiği aktif olarak başlıyorsunuz. Bu hafta kafanızda bir sürü plan olabilir. Bu planlar çok çabuk ilgisini yitirebilir. Tüm hafta boyunca biraz daha kalıplı ve stabil planlar yapmanız gerekebilir. Pazartesi ve Salı günleri eğitim konularında, medya ve yabancı insanlarla olan işlerinizde kendinizi savunmasız hissedebilirsiniz. Yaralı olduğunuz konuları ele almalı, gerçeklerle yüzleşmeli ve kendinizi şifalandırmalısınız.

Çarşamba günü Satürn düzeliyor. Ruhsal çalışmalarda, kendinize ve ruhunuza vakit ayrımanız gereken alanlarda daha etkin olacaksınız. Bazı yurtdışı işlerinizde işler istediğiniz gibi gitmemiş, yavaşlamış olabilir ama şimdi bu alanlarda daha hızlı ve kalıcı sorumluluklar üstlenme zamanı.

Perşembe günü uzun zamandır halletmeniz gereken işlerinizi toparlamanın yolunu bulacak, önemli araştırmalarınız, koşturmalarınız varsa bunlara gücünüzü vereceksiniz. Cuma günü aile ortamlarınızda enerjinizi iyi kontrol edin, harcamalarınız sizi ve ailenizi zorlayabilir.

Cumartesi günü civarında bir arkadaşınız, sosyal çevrenizden tanıdığınız biri parasal konularda sizi kandırabilir veya beraber girdiğiniz bir işte yanlış ve iyimser adımlar atabilirsiniz. İnançlarınızı, fikirlerinizi bu dönem sorgulayacaksınız. Riskli adımlardan kaçının.

Pazar günü ise hayata olumsuz gözlerle bakabilirsiniz. Alacağınız haberlerin bunda etkisi olabilir ama bu dönemde net ve keskin olmak işlerinizin üzerine sabır ve istekle gitmek işinize yarayabilir.


BalikBalık Burcu:

Haftanıza parasal işlerinizi düzenleyerek, bu alanda riskler alarak, iş alanlarınızdaki adımların parasal olarak size fırsatlar sunmasını görerek başlayacaksınız sevgili Balık ve yükselen Balıklar. Bu hafta parasal konularda yapmanız gerekenlere odaklanın. Partnerinizin, sevdiğiniz insanın sizden daha iyi bu işleri yaptığını düşünseniz bile, bu fırsatlar sizin için orada, işlerin üzerine eğilmeli ve zorlandığınız alanları şifalandırmalısınız.

Çarşamba günü Satürn düzeliyor. Arkadaş ve sosyal çevre alanlarınızda sıkıntı ve sorunları karşınız getiren Satürn etkisi artık bu alanlarda daha kontrollü, sıkı ve disiplinli hareket etmenizi sağlayacak. Organizasyon gücünüz artarken, karşınıza gelen sorumlulukları daha rahat karşılayacaksınız.

Perşembe günü iş birliği gerektiren konularda, organizasyona dayalı işlerde, takım çalışmalarında etkili ve güçlü çalışabilirsiniz. Sizden istenilenleri yerine getireceksiniz. Cuma günü ise enerjinizi rahat kullanamayabilirsiniz.

Cumartesi günü civarında kariyer ve iş alanlarınızda daha gerçekçi adımlar atmalısınız. İnançlarınızla karşılaştığınız olaylar ve gerçekler örtüşmeyebilir. Bazı önemli adımlarınızda hayal kırıklıklarına ve skandallara açık olabilirsiniz. Yanlış iyimserlikler hızlı gelişmeleri, aşırı riskleri karşınıza getirebilir.

Pazar günüyse parasal konuşmalarda bardağın boş tarafını görmeyin, hayata olumsuz bakabilirsiniz. Parasal konularda arkadaşlarınıza çevrenize borç vermemeye dikkat edin, verecekseniz paranızı geriye alamayabilirsiniz veya siz de parasal olarak istekte bulunmayın.

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yorum Yok

    Bir Cevap bırakın