Haftalık Yorumlar Semadan Haberler

15 – 21 Aralık 2014

Bu yazıyı paylaşın;

KocKoç Burcu:

Haftaya özel hayatınıza odaklanarak şartlar karşı tarafın elinde başlıyorsunuz sevgili koçlar. Bu haftabaşı bir kez daha etkinleşen uranüs- plüton karesi, sizi biraz sinirli ve agresif kılabilir.

Özellikle haftaya başlarken iş alanlarınızda karşılaşacağınız baskı ve sorunlar, sizi değişim ve özgürlük duygusuyla sonunuzu düşünmeden hareket etmenize neden olacak. O yüzden tüm hafta boyunca bu alanlarınızda dikkatli olun, anlık kararlar almamaya çalışın.

Çarşamba günü Merkür’ün iş ve kariyer alanlarınıza kaymasıyla beraber çözümcü, disiplinli yönlerinizi ortaya çıkaracak, 2 hafta boyunca daha fazla iş konularınıza kanalize olacaksınız. Haftasonu etkili iş ilişkileri kariyerinizde daha tutkuyla hareket etmenize sebep olacak. Bu da bazı ilişki sorunlarına sebep olabilir.

 

 


BogaBoğa Burcu:

Haftanıza günlük rutin işlerinizle ilgilenerek başlayacaksınız.

Bu hafta başı etkinleşen Uranüs- Plüton karesi sizi ticaret, hukuk, medya, eğitim, seyahat işlerinizde etkileyecek.

Bu alanlarda bazı sorunlar üste çıkabilir ve siz vereceğiniz anlık tepkilerle, olayları daha da büyütmeye meyilli olabilirsiniz. Bu hafta bu alanlarda atacağınız adımlara çok dikkat edin.

Çarşamba günü itibarıyla seyahat, eğitim, hukuk, medya konularınızda konuşma ve görüşmeleriniz artmaya başlayacak. Bu alanlarda yaşayacağınız sorunlara etkili ve pratik çözümler üretebilirsiniz. Tutkuyla ve istekle bağlandığınız bir işiniz veya seyahatiniz bu hafta sonu bir engele veya soruna takılabilir. Arkadaşlarınızdan gerekli destekleri alarak yolunuza devam edebilirsiniz. 

 


İkizlerİkizler Burcu:

Haftanıza eğlenceli, üretken, yaratıcı etkilerle başlayacaksınız. Bu haftabaşı devreye giren Uranüs- Plüton karesi, sosyal çevre ortamlarınızda ortaklaşa para alanlarınızı etkileyebilir.

Bir organizasyondan beklediğiniz parayı ve desteği almakta zorlanabilirsiniz. Bu bir kaç gün vereceğiniz tepkilere, karşılaşacağınız olaylara karşı dikkat edin. Bu hafta bu alanlarda temkinli davranmaya çalışın.

Haftaortası itibarıyla ortaklaşa para alanlarınızda çözüme yönelik hareket etmeye başlayacaksınız. Bir ödeme çizelgesi hazırlayabilir, banka işlerinizi istediğiniz düzene sokabilirsiniz. Bir yandan da gizemli konuları konuşmak hoşunuza gidecek. Haftasonu bazı para planlarınız sosyal ortamlardaki, arkadaş çevrenizdeki harcamaları hızlandırabilir bu da gereksiz tepkiler vermenize neden olacak. Biraz daha dikkatli olmalı, etrafınızdaki herkesi düşünerek hareket etmelisiniz.


Yengec Yengeç Burcu:

Haftanıza ailevi konularınız ön planda olarak başlayacaksınız. Bu haftabaşı devreye giren Uranüs- plüton karesi ortaklaşa iş alanlarınızda birkaç gün boyunca sorunları ön plana çıkartabilir.

Özel hayatınızın görünen kısımlarında da bu etkiyi hissedeceksiniz. Toplum içinde sabırsız ve isyankâr tepkilere dikkat edin. Tüm hafta boyunca ortaklaşa işlerinizde ve özel hayatınızda temkinle ilerleyin. Hafta ortasından sonra özel hayatınızda yaşayacağınız sorunlara çözüm üretmek daha kolay görünüyor, sevdiğinizle konuşmayı ve olayları gerçeklikle incelemeyi denemelisiniz.

Hafta sonu kıskanç, sahiplenici ve güçlü duygularınız özellikle göz önünde olacağınız ortamlarda özel hayatınızı zora sokabilir. Herşeyden kolay sıkılabilirsiniz, keza partnerinizde aynı şekilde hissedebilir.

 

 


AslanAslan Burcu:

Haftanıza iletişiminiz yüksek bir şekilde başlayacaksınız sevgili aslanlar. Bu haftabaşı oluşan Uranüs-plüton karesi sizi bir kaç gün boyunca zorlayabilir. İş hayatınıza dayalı anlaşmalarınızda, seyahatlerinizde bir takım baskılar ve sorunlarla karşılaşabilirsiniz.

Üzerinizde oluşan baskıyla karşınızdaki insanları şaşırtabilirsiniz. Tüm hafta boyunca bu etkilere karşı dikkatli olmaya çalışın. Haftaortası itibarıyla iş ve sağlık alanlarınızda konuşmalarınızı ve görüşmelerinizi arttırmaya başlayacaksınız. Kafanız hızlı, net, pratik ve gerçekçi çalışacak.

Bir yandan da sağlık kontrollerinizi yaptırmak için uygun bir döneme giriyor olacaksınız. Haftasonu ise, iş alanlarınızda biraz aşırı kontrolcü ve sahiplenici davranmanız mümkün bunun sonucunda bazı işlerinizde aksiliklere ve sorunlara açık olun. Aynı şekilde tatilde veya seyahatteyseniz sağlığınızı çok zorlamayın.

 


BasakBaşak Burcu:

Hatanıza parasal işlerinizin üzerine eğilerek veya sahip olduklarınızı gözden geçirerek başlayabilirsiniz sevgili başaklar. Bu bir kaç gün boyunca tutkularınızla hareket etmek, aşk hayatınızdaki ilişkileri bozabilir, karşı taraf üzerinde baskı ve güç oluşturmaktan vazgeçmeli ve biraz olayları akışına bırakmalısınız. Tepkilerinize tüm hafta boyunca dikkat edin.

Çarşamba günü itibarıyla aşkı daha fazla konuşabilir, sorgulayabilir veya varsa bu alanlarınızdaki sorunlara kesinlik ve netlik getirmek isteyebilirsiniz. Haftasonu aşk hayatınızda tutkular, kıskançlık, kontrol ve sahiplenme dürtüsü yüksek olabilir, bu da ilişkinizin zarar görmesine neden olabilir. Biraz daha anlayış ve karşı tarafı düşünerek atılacak adımlar sizi zorlanmalardan koruyabilir.

 

 


Terazi

 Terazi Burcu:

Haftanıza kendi istek ve beklentilerinizi gerçekleştirerek başlayabilirsiniz sevgili teraziler. Bu haftabaşı devreye giren Uranüs- plüton karesi, sevdiğiniz insanın özgürlük arayışı, farklı heyecanlara yönelme isteği ile, aile hayatınızda başkaldırışlara ve isyanlara neden olabilir.

Mecbur kalacağınız bir taşınma veya yer değiştirme etkileriniz yüksek olacak. Bu hafta ilişkilerinize ve aile hayatınıza dikkat edin. Hafta ortası itibarıyla, ailevi meselelerin üzerine daha fazla düşmeye başlayacak ve onlarla olan iletişiminizi hızlandıracaksınız.

Bu alanlarda yaşadığınız sorunlara kesin ve net çözümler üretmek isteyebilirsiniz ve bunu yapacaksınız da. Haftasonu, aile hayatınızda tutkularınız, kıskançlık ve sahiplenme arzularınız devrede olacak, bu da sevdiğiniz insanla olan ilişkinizde bazı zorlanmalara neden olabilir. Biraz daha esnek olmaya çalışmalısınız. 

 


AkrepAkrep Burcu:

Haftanıza biraz geri planda durarak veya isteksiz etkilerle başlamanız mümkün sevgili akrepler. Bu haftabaşı, yakın çevre ilişkilerinizde ya da işiniz, sağlığınızla ilgili konularda bir takım sorunlar, terslikler yaşamaya müsait olabilirsiniz. Değişimlere sert ve tepkiyle yaklaşmamalı, çevrenizi manipüle etmeye kalkışmamalısınız.

Bu hafta bu alanlarınıza çok dikkat edin. Hafta ortası itibarıyla yakın çevrenizle olan iletişiminiz artmaya başlayacak. Sorunlarınıza kesin ve net çözümler üretmek, kontrolcü davranmak önem kazanabilir.

Hafta sonu ise yakın çevrenize karşı takınacağınız tavırlarınıza dikkat edin. Onları gereğinden fazla kıskanabilir, sahiplenebilir, bunun sonucunda bazı ilişkilerinizde bozulmalar yaşayabilirsiniz.

 


Yay

 Yay Burcu:

Haftanıza arkadaşlık ilişkileriniz ve sosyal çevreniz aktif olarak başlayacaksınız sevgili yaylar. Bu haftabaşı zorlayıcı zamanlardan bir tanesi. Aşk hayatınızdaki değişimler, parasal konularda sizi zorlayabilir.

Özellikle borsada yatırım yapanlar, veya spekülatif işe sahip olanlar bu bir kaç güne çok dikkat etmeliler. Yine çocuğunuz ve aşkınızla olan ilişkileriniz bu hafta zarar görebilir. Haftaortası itibarıyla parasal konularda daha fazla düşünecek, konuşmalar içine girmeye başlayacaksınız.

Ticari hayatınız hareketlenebilir. Bu alandaki sorunlara disiplinli ve net tavırlarla yaklaşabilirsiniz. Bu da sizin lehinize olacak. Haftasonu, sahip olduğunuz herşeye tutkulu ve kıskanç bir tavırla yaklaşmanız aşk hayatınızı olumsuz etkileyebilir. Biraz rahatlamaya ne dersiniz?

 


Oglak Oğlak Burcu:

Haftanıza iş ve kariyer hayatınıza odaklanarak başlayacaksınız. Bu haftabaşı, parayla ilgili konularda özellikle ailenize veya evinize yapacağınız parasal ödemelerde birtakım zorlamalarla karşılaşmanız olası.

Aile hayatınızda bir takım güç çekişmelerine şahit olabilirsiniz. Bu hafta onlarla olan ilişkinizde çok dikkatli olmalısınız. Haftaortasında merkürün sizin burcunuza geçmesiyle beraber artık ifade de rahatlamaya başlayacaksınız.

Kendiniz ve hayatınızla ilgili konuşmalarınız artabilir. Haftasonu sadece kendinizi düşünerek atacağınız adımlar, ailenizle anlaşmanızı zora sokabilir. Kendinizi sevin ama ailenizi yapmak istedikleriniz konusunda bir tehdit olarak algılamayın.

 

 


Kova

 Kova Burcu:

Haftanıza yabancılarla yapacağınız işler, uzak yerlerden alacağınız haberlerle başlayacaksınız. Bu haftabaşı iletişime dayalı konularda beklenmedik etkilere açık olabilirsiniz, yakın çevrenizle olan bağlarınıza ve iletişiminize dikkat etmeniz gerekecek. İş hayatınızda bu bir kaç gün beklenmeyene açık olmanız yerinde olabilir.

Bu hafta bu alanlarınıza dikkat edin. Hafta ortasında artık ifadenizde biraz zorlanacağınız, ruhsal konulara ve bilinçaltındaki düşüncelerinize odaklanacağınız bir döneme giriş yapacaksınız. Olayları gözden geçirebilir, planlarınızı bu süreçte oluşturabilirsiniz.

Hafta sonunda isteksiz ve biraz da kendi ruhunuza yönelik hareket etme isteğiniz yakın çevre ilişkilerinizde sizi zorlayabilir. Gizli bir ilişkiniz varsa veya kendi ilişkinizde tutkularınız ve kıskançlığınız bu haftasonu artacak.

 


Balik Balık Burcu:

Haftanıza ortaklaşa para işlerinizi organize ederek, bu konularda harekete geçerek başlayabilirsiniz. Bu haftabaşı, sosyal çevreniz, arkadaşlarınız ve para konularında bir takım sorunlar yaşamanıza neden olabilir.

Para hayatınızdaki değişimlerin, ilişkilerinize nasıl yansıdığına şahit olabilirsiniz. Birden fazla işiniz varsa dikkat edin. Haftaortası itibarıyla arkadalarınızla yapacağınız planlı ve net organizasyonlarınız devreye girmeye başlayacak. Onlarla paylaşımlarınızı ve iletişiminizi arttıracaksınız.

Haftasonundaysa bazı arkadaşlık ilişkileriniz, kıskançlık, aşırı kontrolcü davranma yüzünden zedelenebilir. Bu etkiye karşı dikkat edin.

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yorum Yok

    Bir Cevap bırakın