Haftalık Yorumlar Semadan Haberler

14 – 20 Nisan 2014

Bu yazıyı paylaşın;

KocKoç Burcu:

Bugün genel olarak ailenizle yapacağınız konuşmalar gündemde olabilir. Aile büyüklerinize karşı tutamayacağınız sözlerde kaçının. Aşırı iyimserlikle hareket edecek ve bol keseden atacaksınız. Kısa görüşmeler, anlaşmalar veya konuşmalar gündemde olabilir. Özel hayatınızda veya ortaklı işlerinizde çabuk tepkiler vermeye ve kendi isteklerinizi kabul ettirmeye meyilli olabilirsiniz.

Bu hafta genel olarak ilişkileriniz ön planda olacak. Özel hayatınızda sinirli davranmaktan kaçının ve ters tepkilere dikkat edin. Salı günü sabah saatlerinde oluşan tam ay tutulması özel hayatınızda önemli sonuç ve kararları hayatınıza taşıyabilir. Olasılıklara gelince evlilikle ilgili konular hızlanabilir, var olan ilişkinizde sonlanmalar oluşabilir, taşınma gündeme gelebilir veya tam tersi var olan ilişkinizde sevdiğiniz insandan beklenmedik hareketler görebilirsiniz. Tutulmalar ani ve beklenmedik olayları karşımıza çıkardığından bu süreçte özel ilişkilerinize dikkat etmeniz yerinde olabilir.

Çarşamba ve Perşembe günleri sinirli tavırlarınız devam edebilir. Bu haftanın en keyifli günlerinde  bir tanesi Cuma günü. Cuma günü aileniz ve sevdiklerinizle kendinizi oldukça şanslı hissedeceksiniz. Emlakla ilgili konularda, iş ilişkilerinizde şans sizden yana olacak.

Pazar günü güneş boğa burcuna geçecek.  Bu geçen bir ay çalıştınız, hazırlandınız ve bir takım atılımlarda bulundunuz, şimdi gelen ayda ise, kimliğinizi ve kişiliğinizi parasal konularda, maddi alanlarda çalıştıracaksınız. Çünkü atılımlarınızın karşılığını somut olarak görmek istiyorsunuz. Bir şeylere sahip olmak, size gerekli tatmini sağlayabilir. Bütçenizi düzenlemek, bu alandaki görüşmelerinizi yapmak üzere koşullarınızı sağlama bağlamak isteyeceksiniz. 


BogaBoğa Burcu:

Haftaya iş ve hizmet veya çevrenizin sağlığıyla ilgili konular ön planda olarak başlıyorsunuz. İş alanlarınızda düşüncesiz ve kafanıza göre davranmamaya çalışın. Hırslı ve hızlı davranmak isteyen yanınızla beraber çalıştığınız insanları bugün zorlayabilirsiniz. Maddi konularda düşüncelerinizi iyi ilişkileriniz sayesinde somutlaştırabilirsiniz.

 Bu Pazartesi, yakın çevrenizdeki insanları sırf başınızdan savmak amacıyla, onlara tutamayacağınız sözler vermemeye çalışın, sonrasında bu sizin için iyi olmayacak. Haftanızın genelindeyse, bu hafta iş ve sağlık alanlarınızda bazı zorlanmalar görülebilir. Sinirli yapınızı işinizde kontrol edin. Salı sabah saatlerinde oluşan ay tutulması iş, hizmet ve sağlık alanlarınızda önemli sonuçları hızlandırılmış bir şekilde hayatınıza taşıyabilir. Kendinize bu süreçte çok yüklenmeyin ve olayları geldiği gibi yaşamaya çalışın. Kontrol etmeye çalışmak sinirlerinizi yıpratabilir. Düşündüğünüz bir işin karşınıza gelmesi diğer senaryolardan bir tanesi. Bu dönemde sağlığınıza çok dikkat edin. Biraz da olayları kafanızda siz büyüteceksiniz.

 Çarşamba ve Perşembe günleri iş ve sağlık alanlarınızdaki agresif yapınız ön planda olabilir ama Cuma günü, arkadaşlarınızdan geleceğinize dair yapacağınız işlerde destek göreceksiniz. İletişime dayalı her tür işte şanslı etkileriniz haftanın bu son iş gününde yüksek olacak. Pazar günü güneş sizin burcunuza geçiyor. 

 1 ay boyunca kimliğinizi ve kişiliğinizi, kendi şahsi hayatınıza ve kararlarınıza yönelteceksiniz. Kendinizden başka kimse umrunuzda olmayabilir. Bencilliğiniz bu ay biraz fazla olacak ve kendinizi ilgilendiren alanlara kanalize olacaksınız. Girişkenliğiniz ve kendinize olan güveniniz tam olacağından, insanların gözü üzerinizde olacak. Yine bu nisan ayı üzerinizde hissettiğiniz enerji düşüklüğü yerini güçlü bir enerjiye bırakacak. 


İkizlerİkizler Burcu:

Bu haftabaşı, aşk hayatınız ve çocuklarınızla ilgili konularınız devrede olacak sevgili ikizler. Sosyal hayatınızdaki yoğunluklarınız nedeniyle özel hayatınızda gergin ve sinirli olabilirsiniz. Arkadaşlarınızdan ve sosyal çevrenizle olan ilişkilerinize bu hafta çok dikkat edin, gereksiz gerginliklerden kaçının. Maddi konularda özellikle arkadaşlarınızla yapacağınız planlar varsa söz vermemeye ve aşırı iyimserlikle davranmamaya özen gösterin. Verdiğiniz sözleri tutamayabilirsiniz.

Salı günü oluşan tam ay tutulması, 6 ay boyunca aşk hayatınızı tetikleyebilir. Duygusal olarak aşk hayatınızla ilgili önemli sonuçlara ve kararlara ulaşabilirsiniz. Çocuk isteyen ikizler için bu süreç hızlı ve ani olayları harekete geçirebilir. Yeni çevredeki yeni insanlarla bir arada olmaktan mutluluk duyabilirsiniz. Aşk hayatınız ve sosyal çevreniz arasındaki ince çizgiyi ve dengeyi iyi sağlamalısınız. 

Çarşamba ve Perşembe günleri sosyal çevrelerde sinirli ama bir o kadar hırslı yapınızla davranabilirsiniz. Çevrenizdekiler kim olursa olsun onları kırmamaya özen gösterin. Cuma günü ise güneş bulutların arasından kendini gösterecek. İş hayatınızda beklediğiniz parasal destekler sizi mutlu edebilir. Ayrıca önemli parasal anlaşmalara açık olacaksınız. Pazar günü güneş boğa burcuna geçecek.

1 ay boyunca kimliğinizi ve kişiliğinizi, ortaya koymakta zorlanabilirsiniz. Beklenmedik oluşumlar hayatınızın yönünü şekillendirmenize neden olacak. Hala geçmişe takılı kalmış konularınız varsa bunlardan kurtulmanın ve bilinçaltınızı düzenlemenin tam zamanı. Planlarınızı yeniden gözden geçirmeli, geçmiş hataları tekrar etmemeli ve kendi sıranız için acele etmemelisiniz. Enerjinizde bu dönem düşüşler görülebilir. 


YengecYengeç Burcu:

Bu hafta başı, evinizin veya aile hayatınızın detayları öne çıkmaya başlayacak. Aile hayatınızda anlayışı elden bırakmamalısınız.

Bu hafta en çok ailevi konular gündeminizde olacak.  İş alanlarınızdaysa beklenmedik oluşumlar yaşanabilir. Yardımseverliğiniz en çok iş alanlarınızda işinize yarayabilir. Şansınızın yüksek olması, iş hayatınızda gereksiz riskler almanıza ve hiç düşünmeden açılmanıza neden olabilir. Bu hafta ev ve iş dengenizi iyi sağlamaya çalışın.

Salı günü oluşan tam ay tutulması ev ve aile hayatınızda oluşacak. Biraz stres ve gergin etkiler altında olacaksınız. Zira tam da bu dönem iş alanlarınız fazlasıyla değişik etkiler altında olacak. Aradaki dengeyi iyi kurun ve sevdiğiniz insana karşı anlayışı elden bırakmayın yoksa ilişkinizde bazı bozulmalar oluşabilir. Özellikle ortaklaşa işiniz varsa ve toplum önünde anlaşmazlıklar yaşamaya meyilli olabilirsiniz.

Çarşamba ve Perşembe günü bu sinirli ve hırslı yapınız ön planda olabilir. Cuma günü ise, dış ortamlara, seyahat veya eğitime dayalı işlerde şans yüzünüze gülecek. Bu alanlarda önemli fırsatlar karşınıza çıkabilir.

Pazar günü güneş boğa burcuna geçecek. 1 ay boyunca kimliğinizi ve kişiliğinizi sosyal çevrenizde, arkadaşlık ilişkilerinizde gösterebilirsiniz. Yine organizasyonlar, davetler, grupsal çalışmalar kendinizi göstereceğiniz alanlar. Bu konularda kimliğinizi kullanacak, güvenilir yönlerinizle, vaktinizi arkadaşlarınıza ve çevrenize harcayacaksınız. Yalnız kimliğinizi ortaya koyarken ağır, dikkatli ve birazda tembel davranabilirsiniz. İnatçılık ve ısrarcılık kaçınmanız gereken davranışlardan. 


AslanAslan Burcu:

Bu haftabaşı, önemli bir konuşma gündeme gelebilir. Size teklif edilen bir iş arkadaşlarınız sayesinde sizin olabilir. Bu aralar oldukça sinirli ve tepkili olabilirsiniz. Kafanızda bitirmek istediğiniz çok şey var ama sadece bunları düşüncelerde bırakıyorsunuz.

Bu hafta genel olarak yakın çevrenizle bazı anlaşmazlıklar yaşamaya meyilli olabilirsiniz. Onlarla olan iletişiminizde dikkatli olun ve hemen tepki vermemeye çalışın. Salı günü oluşan tam ay tutulması satış, reklam ve pazarlama alanlarınızı hızlandırabilir. Yaptığınız görüşmelerin ve anlaşmaların karşılığını satış olarak alabilirsiniz. 

Tutulmalar hayatımızda yapmamız gereken değişiklikleri ani olaylarla karşımıza getirir. Bu tutulma sizin yakın çevre ilişkilerinizi karşınıza getirecek. Akraba veya kardeşlerinizin hayatında önemli duygusal olaylar oluşabilir. Bazı işlerinizde sorunlar oluşabilir. Fikirleriniz gitgelli olacak. Çarşamba ve Perşembe günleri iletişim halinde olacağınız insanlara kolay tepkiler vermeye meyilli olacaksınız. Özellikle sosyal mecralarda fikirlerinizi ortaya koyarken dikkatli olmaya çalışın. Cuma günü ise, gizli bir el ortaklaşa para alanlarınızda size yardımcı olabilir. Hissiyatınız kuvvetli olacak ve size önemli konularda yol gösterecek. İşinizde de insanlardan yardım almasını becereceksiniz.

Pazar günü güneş boğa burcuna geçecek. 1 ay boyunca kimliğinizi ve kişiliğinizi, kariyer ve iş alanlarınızda ortaya koymaya başlıyorsunuz. Artık işlerinizde kendinizi göstermenin vakti gelmiş bulunuyor. Eğer netleşmemiş koşullarınız varsa bu alanda hızlanmalar yaşayabilirsiniz.Yine bu bir ay boyunca insanlar sizi konuşuyor olacaklar. Olabildiğince sosyal ortamlarda, iş toplantılarında ve görüşmelerde bulunmaya çalışın. Bu dönem kendinizi geri planda tutmanızın bir manası olmayacak, şartlar sizi toplumun önüne itecek. 


BasakBaşak Burcu:

Bu haftabaşı, ortaklaşa maddi konularda ortaya koyacağınız çözümler, iş alanlarınızda size yeşil ışık yakabilir. Tutkularınızla ve hızlı hareket etmek, isteyeceksiniz bu da zaman zaman mantığınız ve duygularınız arasında gitgellere neden olabilir. Para hesabınızı iyi yapmalı ve oluşan dengesizlikler karşısında karşı tarafı düşünmeden hemen karar ve tepkiler vermemelisiniz. Özellikle parasal konularda arkadaşlarınıza vermiş olduğunuz bir söz bu pazartesi sizi yarı yolda bırakabilir.  Salı günü sizin parasal alanlarınızda oluşan tam ay tutulması, maddi konuları ve bu alandaki her tür oluşumu hızlandırarak karşınıza çıkaracak. Karşınıza çıkacak bir borç veya ödeme, kendi maddi durumunuzu ve sahip olduklarınızı sorgulamanıza ve gözden geçirmenize neden olabilir.

Çarşamba ve Perşembe günleri hala ödemeler dengenizi sağlamış olmayacaksınız ve bu alanlardaki en ufak değişiklikler ve farklılıklar sizi sinirli kılabilir. Cuma günü ise gerek ortaklı işleriniz, gerekse özel hayatınız sosyal çevrelerde güzel destekler görecek, kalabalıklar içinde kendinizi mutlu hissedeceksiniz.

Pazar günü güneş boğa burcuna geçiyor ve 1 ay boyunca kimliğinizi ve kişiliğinizi, uzak çevre, seyahat, yabancı ortaklı işler, farklı kültürler, eğitim, ticaret veya hukuk alanlarınızda ortaya koyabilirsiniz. Seyahatler sizi heyecanlandıracak. İşiniz veya kendinizle ilgili bir kurs yada seminere katılabilir, iş seyahatine çıkabilir ve yaptığınız her tür işten iyi deneyimler kazanabilirsiniz. Yeni insanlar tanımak ve keşfetmek heyecan verici olabilir. 


TeraziTerazi Burcu:

Bir kaç günün isteksizliği bu haftabaşı geride kalmaya başlayacak sevgili teraziler. Özel yaşantınızda veya ortaklı işlerinizde beklenmedik etkiler altında olabilirsiniz. Yapacağınız hareketlerin sevdiğiniz insanı zorlayacağını göz ardı etmeden davranmak size kazandırabilir.

Gerçi bu hafta en çok özel hayatınıza dikkat etmeniz gerekecek. Kendi aldığınız kişisel kararlarınız, sevdiğiniz insanın hoşuna gitmeyebilir. Fikirsel olarak anlaşmakta zorlanacak, birbirinize karşı anlayışlı olamayacaksınız.  İş ve kariyer şanslarınız yine de hayatı keyifle ve pozitif algılamanıza neden olabilir.

Salı günü oluşan tam ay tutulması hayatınızda önemli karar ve sonuçları karşınıza getirecek. Bu şu anlama gelebilir, eğer eşinizin veya partnerinizin hayatına ayak uyduramadıysanız ilişkinizi sonlandırma kararı gündeme gelebilir veya tam tersi bir şekilde yolunuza daha güçlü kararlarla devam edebilirsiniz.  Bu tutulma ani ve beklenmedik fikirler içerdiğinden kalıcı olmayacak ama hayatınızı değiştirecek sonuçlar ortaya çıkabilir. Ani bir taşınma işi gündeme gelebilir. Çarşamba ve Perşembe günü ilişkilerinize dikkat edin ve ani sinirlenmelerden kaçının. Cuma günü ise iş hayatınızdaki ilişkiler kariyer hayatınızda sizi yukarılara taşıyabilir. Karşınıza güzel fırsatlar çıkacak ve siz aile desteğinizi de arkanıza alacaksınız.

Pazar günü ise güneş boğa burcuna geçecek. 1 ay boyunca kimliğinizi ve kişiliğinizi, eşinizin veya sevgilinizin parası alanlarında, ortaklaşa giderler ve harcamalarınız konusunda ortaya koyacaksınız. Başkalarının kaynaklarına bağımlı olacağınız bu dönem, harcamalarınız ve ödemeleriniz hususunda bazı şeyleri gözden geçirmek, yeni düzenlemeler yapmak zorunda kalabilirsiniz. Yine bu süreç içerisinde kredi, borç alabilirsiniz yalnız, vergi alanında ayrıntıları gözden kaçırmamalısınız. Gizemli konu ve olaylar, mistik öğretiler, hayatın ve ölümün anlamı gibi konular kafanızı kurcalayabilir.


AkrepAkrep Burcu:

Bu haftabaşı yapmanız gerekenlere dair üzerinizde isteksizlik oluşabilir. Haftaya biraz geri planda durarak başlayacaksınız sevgili akrepler. İş alanlarınızdaki yararcı ve cesur yaklaşımlarınız, ortaklaşa para konularınızda iyi ilişkiler kurmanıza neden olacak. İş hayatınızdaki olaylara karşı değişimleri kolay karşılamaya çalışın.

Bu hafta genel olarak iş ve sağlık alanlarınızda bazı zorlanmalar yaşamaya meyillisiniz. İşinizdeki bazı konuşmalar, sizi hareketsiz ve savunmasız bırakabilir. Yine de beklediğiniz yerlerden alacağınız haberlerle zorlandığınız konuları aşmasını iyi bileceksiniz.

Salı günü oluşan tam ay tutulması, kadersel alanınızda gerçekleşecek. Beklenmedik olaylara bu tutulma sonrası açık olacaksınız. Ayrıca bir işin iç yüzünü öğrenebilir ve bilinçaltınızda aydınlanmalar yaşayabilirsiniz. 

Bu dönem hem iş hayatınıza, hem de sağlığınıza her zamankinden daha fazla dikkat etmeniz gerekecek. Beklenmedik iş ve sağlık konuları gündeminizde olacak. Çarşamba ve Perşembe günleri zorlanmalarınız ve sinirli tutumlarınız devam ederken hayat sizin için daha çok Cuma günü normale dönmeye başlayacak sevgili akrepler.

Cuma günü, aşk hayatınız ve hayata keyifle bakma yönünüz güzelleşecek. İletişim halinde olacağınız yakın çevrenizden güzel fırsatlar göreceksiniz.

Pazar günü güneş boğa burcuna geçecek, 1 ay boyunca kimliğinizi ve kişiliğinizi, evlilik ve ikili ilişkiler, ortaklı işler alanlarınızda ortaya koyacaksınız. Sevdiğiniz insan, onun şartları ve yaşam şekli sizin için önem kazanmaya başlayacak. Kendinizden çok onu düşünmeye ve kollamaya meyilli olacaksınız. Ortaklaşa işleri olanlar yine bu dönemde beraber hareket etmeye özen gösterecekler. Evlenmek isteyen akrepler, aşk hayatlarında bu kararı verecekleri bir dönem içerisindeler.Yine taşınma, kontrat yapma, yer değiştirme gibi etkileriniz gündeme gelebilir.


YayYay Burcu:

 Bu hafta  sosyal çevreniz ve arkadaşlıklarınız aktif olmaya başlayacak. Özel hayatınıza gereken özeni göstermeden sosyal çevrelerde kafanıza göre hareket etmeyin zira Salı günü oluşacak ay tutulması arkadaşlık ilişkilerinizi ve özel hayatınızı etkileyecek. Yine de  kendinizi bir kaç gün boyunca iyi hissedeceksiniz. Ortaklaşa para konularında bazı konuşmalarınız aşırı iyimser olmasın, riskli yatırımlardan ve konuşmalardan kaçının. Abartmaya ve düşünmeden hareket etmeye meyilli olabilirsiniz.

Salı günü oluşan tam ay tutulması, sosyal çevre ve arkadaşlık ilişkilerinizde bazı konuları ve sonuçları hayatınıza taşıyabilir. Çevrenizde önemli değişimler oluşabilir ve siz bu değişimlerden memnun olabilirsiniz. Yine de arkadaşlarınızla olan ilişkilerinize bu tarih ve sonrası dönemde dikkat edin. 

Aşk hayatınız ve sosyal ortamlar arasında gidip gelebilir ve bazı dengeleri oturtmakta zorlanabilirsiniz. Çarşamba ve Perşembe günleri marstan alacağınız açılarla hala dengeleri oturtmuş olmayacaksınız. Arkadaşlarınıza karşı sinirli olmamaya özen gösterin.

Cuma günü ise, aileniz size hem maddi, hem manevi yönden her konuda yardımcı olacaklar. Kendinizi evinizde huzurlu hissedeceksiniz.

Pazar günü güneş boğa burcuna geçecek ve 1 ay boyunca kimliğinizi ve kişiliğinizi iş ve hizmet alanlarınıza kaydıracaksınız. Başkaları için çalışmaktan mutlu olabilir, faydalı bir şeyler yaptıkça kendinizi ve güveninizi daha rahat kazanabilirsiniz. Sağlığınız sizin için önemli olmaya başlıyor. Sağlam kafa, sağlam vücutta bulunur  deyimiyle hareket etmek bu bir ay boyunca önceliğiniz olmalı zira bazı konularda tembellik yapmak ön plana çıkabilir. Yine bu dönem içinde evcil hayvanlarınızla ilgilenebilirsiniz.


OglakOğlak Burcu:

Bu haftabaşı, iş ve kariyer alanlarınızda kendinizi göstereceksiniz sevgili oğlaklar. Hırslı ve çabuk değişen yapınızla beraber iş yaptığınız insanların başını döndürebilirsiniz.  Ailevi ilişkilerinizi bu hafta göz ardı etmemeye çalışın. Aile hayatınızda yapılması gerekenler konusunda konuşmalarınız hızlanabilir. Güçlü karakteriniz, iş ilişkilerinizi kuvvetlendirebilir. Bu haftaya bakarsak en fazla dengeyi kariyer ve aile ilişkileriniz arasında kurmanız gerekebilir.

Ailenize karşı tutamayacağınız sözler altına girmeyin. Salı günü oluşan tam ay tutulması kariyer ve iş alanlarınızda oluşacak. Bazı konular sizi harekete geçirecek. Bu dönemde aile hayatınıza ve kariyer oluşumlarınıza dikkat etmeli, ikisi arasındaki dengeyi iyi sağlamalısınız. Yeni işler ve projeler gündemde. Ama aile hayatınızda da beklenmedik konuşmalar ve olaylara açık olacaksınız.

Çarşamba ve Perşembe günleri, iş hayatınızdaki mücadeleler aile hayatınızda sizi sinirli ve agresif kılabilir. Cuma günü ise, iletişim işlerinizde, ortaklı konularda şansınız çok yüksek olacak. Yine özel hayatınızda sevdiğiniz insanla bazı gerilimleriniz varsa bu Cuma konuşarak halletmesini bileceksiniz.

Pazar günü güneş boğa burcuna geçecek ve 1 ay boyunca kimliğinizi ve kişiliğinizi, aşk konularında, çocuklarla ilgili olaylarda veya yaratıcılık gerektiren işlerinizde gösterebilirsiniz. Aşk, hayatınızın merkezine yerleşmeye başlayacak. Aşkı yaşamak isteyenler, yaşayanlar  konsantrasyonlarını bu alana yönlendirecekler. Çocuğunuz varsa, onunla uğraşmak, vakit geçirmek ve sorumluluklarını üstlenmek durumunda kalacaksınız. Kişiliğinizin eğlenceli ve hayatı hafife alan yanları bu ay ağır basacak. Yine spor, aktiviteler, tiyatro, hobiler, borsa, şans oyunları ön plana çıkabilir. 


KovaKova Burcu:

Haftaya dış ortamlara dayalı işler veya seyahat, eğitim fırsatlarınıza odaklanarak giriş yapabilirsiniz sevgili kovalar. Yine akrabalarınız veya kardeşlerinizle aranızdaki sorunları halletmek için harekete geçebilirsiniz. Değişik yerlerde ve ortamlarda bulunacaksınız.

Bu hafta genel olarak düşüncelerinize dikkat edin. Uzak çevreden alacağınız bazı haberler sizi zorlayabilir. Hemen tepki göstermemeye çalışın. Yakın çevrenizdeki insanlara yapamayacağınız işler için söz vermemeye çalışın.

Salı günü oluşan tam ay tutulması, uzak çevrenizde önemli olayları hayatınıza taşıyabilir. Yine eğitim, seyahat, medya, ticaret ve hukuk alanlarınızda önemli konular içinde olacaksınız. Duygu iniş çıkışlarınız yüksek olacağından sinirlerinize ve davranışlarınıza hakim olmanız bu tutulmada önemli olacak. Beklenmedik bazı konu ve olaylar karşınıza gelebilir. İletişiminiz hızlanırken, bir yandan da beklenmedik olaylara açık olacaksınız.

Çarşamba günü sinirsel olarak dengeyi iyi sağlamaya bakın. Cuma günü ise, maddi konularda çok güzel işler ve teklifler karşınıza gelebilir. Kendinizi işiniz konusunda şanslı hissedeceksiniz.

Pazar günü güneş boğa burcuna geçecek, kişiliğinizi ve kimliğinizi ev ve aile hayatınızla ilgili işlerde ortaya koyacak, kendinizi ailenize adayacaksınız.Yine eski ailevi konular gündeminizde olacak ve siz analiz ederek, olaylara pratik ve somut yaklaşarak çözümler üretmek derdinde olacaksınız.Yine bu dönem yakın akrabalarınızı, kardeşlerinizi ve arkadaşlarınızı evinizde ağırlayabilirsiniz. Biraz tembel ve rahatınıza düşkün bir dönem olabilir. 


BalikBalık Burcu:

Bu haftabaşı  aile hayatınız için para birikimleriniz ve bununla ilgili konuşmalar, ilişkiler  devrede olabilir.  Ortaklaşa para konularına eğileceğiniz bir kaç gün geçirebilirsiniz. Hesaplarınızı iyice gözden geçirerek adımlar atmaya özen gösterin. Salı günü oluşacak tutulma bu alanlarınızı tetikleyecek. Parasal olarak gerginlikler yaşamaya müsait olabilirsiniz.

Bu Pazartesi riskli yatırımlardan kaçının, borsada yatırım yapanlar dikkatli adımlar atmalı. Salı günü oluşan tam ay tutulması sizin ortaklaşa para alanlarınızı tetikleyecek. Bu tarih ve sonrası ortağınızın, partnerinizin veya patronunuzun parasal hayatındaki değişimler sizi de etkileyebilir.

Bir kredi altına girebilir veya vergi konularınız varsa bazı sonuçlara ulaşabilirsiniz. Ya da bir ödeme sizi sıkıştırabilir. Bu dönemde önemli alışverişlerden ve borç altına girmekten sakının. Sosyal ortamlardaki bazı para ilişkilerinizde zorlanmalar oluşabilir. Para dengenizi haftanın diğer günlerinde de sağlamakta zorlanabilirsiniz.

Cuma günü ise,  gerek aşk hayatınızda gerekse işlerinizde şans ve fırsatlar sizin yanınızda olacak. kendinizi mutlu ve şanslı hissedebilirsiniz. Pazar günü güneş boğa burcuna geçecek. 1 ay boyunca kimliğinizi ve kişiliğinizi, yakın çevre alanlarınıza ve aktivitelerine kaydıracaksınız. İletişiminiz hızlı akacak, satış, pazarlama, ticaret, ulaştırma, bilgisayar, yayıncılık ve teknik gerektiren işleriniz varsa bu bir ay boyunca gerekli düzenlemeleri yapabilir, gözden kaçırdıklarınıza odaklanarak, çözümler üretebilirsiniz.Yine yakın çevreniz, akraba veya kardeşlerinizle maddi görüşmeleriniz hızlanabilir. 

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yorum Yok

    Bir Cevap bırakın