Haftalık Yorumlar Semadan Haberler

13 – 19 Haziran Haftalık Burç Yorumları

Bu yazıyı paylaşın;

Okumak istediğiniz Burç Yorumu için, Burcun isme tıklayınız.

 Koç
 Boğa  İkizler  Yengeç
 Aslan  Başak  Terazi  Akrep
 Yay  Oğlak  Kova  Balık

KocKoç Burcu:

Genel olarak Ayın ortasına doğru ilerlerken gerginlikler, yaptığınız işlerde sorunlar gözünüzde büyüyebilir sevgili Koç ve yükselen Koçlar. Bu etki tam olarak Cumartesi günü gerçekleşse bile, etkilerini tüm hafta boyunca yer yer hissedeceğiz. Geleceğinize yönelik işlerde, seyahat, eğitim, hukuk, ticaret ve yabancılarla olan işlerinizde cesaretsizlikler, hayalkırıklıkları oluşabilir. Kalıcı kararlardan kaçınmakta fayda olacak. Herşeyi bu kadar ciddiye almamanız gereken bir dönem içinde olduğunuzu bilmelisiniz. Bu dönem geçtikten sonra olayları daha net ve farklı göreceksiniz bu yüzden bu haftanın olumlu noktalarına odaklanmalısınız.

Haftabaşında yakın çevrenizle iletişiminiz daha hızlanmaya başlayacak. Tartışmalar, konuşmalar çok sayıda kontak gündeme gelebilir. Anlaşmalar yapmak için de uygun bir dönem. Yalnız hayalleriniz ve gerçekliklerinizi iyi dengelemeli, ayağı yere sağlam basmayan projelerden ve gelişmelerden uzak durmalısınız. Bir anlamda Salı ve Çarşamba günleri hayatınız renkleniyor. Faklı deneyimlere açıksınız ve kısa vadeli planlarla, konuşmalarla yeni projeler ve planlar ortaya koyulabilir.

Cuma günü itibarıyla ailenizle bağlantılarınız ve temaslarınız artacak. Evinizi düzenleme, tadilat, tamirat, dekorasyon, boya, badana işlerinizin üzerine düşebilirsiniz. Yine bahçe düzenlemeleri, evinizi yenileme, yeni bir eşya alma gibi etkileriniz yüksek olacak. Ailenizle daha fazla vakit geçirmek isteyeceksiniz. Haftasonu hayatın günlük akışına, düzenine daha fazla dikkat etmelisiniz.


BogaBoğa Burcu:

Bu hafta belirsizlik, karmaşa ve hayatın günlük akışında sorunlar yavaş yavaş kendini göstermeye başlayabilir sevgili Boğa ve yükselen Boğalar. Bu etki tam olarak Cumartesi günü gerçekleşse bile, etkilerini tüm hafta boyunca hissedeceğiz. Bu süreçte ilişkilerinizde ve  parasal konularda sadeleşmeye gitmeli, hırslarınızı ve amaçlarınızı iyi bir şekilde sorgulamalısınız. Özellikle sosyal çevreniz ve arkadaşlarınızla olan parasal bağlantılarınızda bazı sıkıntılar oluşabilir. Kimseye borç vermeyin, kimseden de borç para almayın. Karşınıza çıkacak olan senaryolarda kalıcı kararlar almamaya özen göstermelisiniz çünkü değişim için de uygun bir süreç değil. Ortak parasal konular için de önemli değişimlerden kaçınmakta fayda var. Sosyal ortamlarda sağlığınıza da gerekenden daha fazla özen göstermeniz gerekebilir.

 

Haftanın olumlu alanlarına yoğunlaşırsak, bu haftabaşı ve sonrası daha fazla parayı konuşacaksınız, daha fazla ticari becerilerinizi ortaya çıkarmak isteyeceksiniz; aklınız daha mantıklı, daha pratik, çalışacak. Birden fazla iş bağlantısı kurmak, yine paraya dayalı görüşmeler ve konuşmalar yapmak için de uygun zamanlar içine giriyorsunuz. Bu anlamda sizi en fazla destekleyecek olan tarihler, Salı ve Perşembe  günleri olabilir.

Cuma gününden  sonra yakın çevre, akraba ve kardeşler alanında daha keyifli bir sürece giriyorsunuz. Akrabalar, komşular, yakın çevrenizde bulunan insanlarla iletişiminiz iyi olacak ve kendinizi onların sorunlarıyla uğraşırken ya da ilişkilerinizi onarırken bulacaksınız. Cumartesi günü, parasal işlerinizde ve sosyal çevre ilişkilerinizde sıkıntılar karşınıza gelebilir.


İkizlerİkizler Burcu

Bu hafta genel olarak özel hayatınızda ya da ortaklaşa işlerinizde birtakım karmaşalar, belirsizlikler, hayatın günlük akışında birtakım sorunlar ortaya çıkabilir sevgili İkizler ve yükselen İkizler. Bu etki tam olarak Cumartesi günü gerçekleşse bile, etkilerini tüm hafta boyunca hissedeceğiz. Bu süreçte özel hayatınızda her şeyi olabildiğince sadeleştirmeli, hırslarınızı ve amaçlarınızı sorgulamalısınız. Her şeyi bu kadar ciddiye almamanız gerektiğini öğrenmeli ve bu süreçte kalıcı kararlar almamaya özen göstermelisiniz. Yine bu süreçte eşinizin ya da partnerinizin hayatında birtakım fiziksel sağlık problemleri de oluşabilir.

Haftanızın olumlu yönlerine bakacak olursak, bu hafta itibarıyla artık tam anlamıyla kendinizi rahat ifade etmeye başlıyorsunuz sevgili İkizler ve yükselen ikizler. Konuşma ve görüşmeleriniz artabilir. Kafanızdaki plan ve projeler için harekete geçebilirsiniz. Yalnız ortaklaşa işlerinizde sizi destekleyecek ve biraz da gerçeklikten uzak olmayan projeleriniz ve görüşmelerinizi devreye sokun. Bu haftanın en faydalı günleri Salı ve Perşembe  günleri olacak. Bu günleri iyi değerlendirmeye bakmalısınız.

Cuma gününden sonra parasal konularda iyi ilişkiler kuracağınız bir üç haftalık döneme giriyorsunuz. Para kazançlarınızı arttırabileceğiniz gibi bir yandan da lüks tüketime olan meyliniz artabilir. Cumartesi günü, yazının girişinde de bahsettiğim gibi ortak işlerinize ve ilişkilerinize dikkat etmeniz gerekebilir.YengecYengeç Burcu
:

Bu hafta genel olarak özellikle yabancılarla yaptığınız işlerde, iş seyahatlerinizde, eğitim konularında birtakım belirsizlikler, karmaşalar ya da hayatın günlük akışında birtakım sorunlar ortaya çıkabilir sevgili Yengeç ve yükselen Yengeçler. Bu etki tam olarak Cumartesi günü gerçekleşse bile, etkilerini tüm hafta boyunca hissedeceğiz. Bu süreçte hırslarınızı ve amaçlarınızı sorgulayacaksınız. Değişim için iyi bir süreç olmayacak. Uzak yollarda fiziksel sağlığınıza dikkat etmeye özen gösterin. İş hayatınızdaki sorumluluklarınızda bir takım dağılmalar ve çözülmeler oluşabilir, anlık kararlardan kaçının, işinizdeki değişimlerde cesaretsizlik ve tatminsizlikler oluşabilir.

 

Haftanızın olumlu yönlerine bakacak olursak, bu hafta  itibarıyla artık iletişimizde geri çekilebilirsiniz. Kendinize yönelik olacaksınız. Bu süreç esnasında çok fazla gözlemsel olabilirsiniz. Yine Merkür’ün bu geçişi sırasında gizli düşmanların kulaklarınızı sıkça çınlatması, arkanızdan konuşması, dedikodunuzun dönmesi gibi durumlar söz konusu olabilir.

Salı günü, iş hayatınızda beklenmedik durumlara ve koşullara kolay adapte olacaksınız. Farklı ve değişik olan her şey daha fazla ilginizi çekecek. Girişimleriniz açısından Salı ve Perşembe gününün etkisinden yararlanın.

Cuma gününden sonra biraz dış görüntünüze önem vereceksiniz. Uzun zamandır geri planda durduğunuz sosyalliğinizdeki o çekilmelerin, artık geride kaldığını görecek, kendinize daha fazla vakit ayıracaksınız. Alışveriş yapmak, belki saçınızın görüntüsünü değiştirmek, estetik operasyonlara kalkışmak, isteyeceksiniz ve kendinizi eğlendirmenin yolunu bir şekilde bulacaksınız. Cumartesi günü uzak yolculuklarda ve iş alanlarınızda dikkatli olmanız gerekebilir. Yazının başında söylediğim etkiler kesinleşecek.


AslanAslan Burcu:

Bu hafta genel olarak aşk, eğlence ve çocuk alanlarınızdaki sorumluluklar özellikle ortak parasal kararlarda sizi zorlayabilir sevgili Aslan ve Yükselen Aslanlar. Bu etki tam olarak Cumartesi günü gerçekleşse bile, etkilerini tüm hafta boyunca hissedeceğiz. Ortak para havuzunuzda, ortak para yatırımlarınızda birtakım belirsizliklere, karmaşalara, hayatın günlük akışında birtakım sorunlara açık olacaksınız. Bu süreçte hırslarınızı ve amaçlarınızı sorgulayabilirsiniz. Bu alanlarda kalıcı kararlar almamaya çalışın. Sportif bir faaliyetiniz varsa bu süreçte fiziksel sağlığınıza da dikkat etmek önem kazanmalı sevgili Aslanlar.

Haftanın olumlu etkilerine bakarsak, sosyal çevre iletişiminiz artmaya başlayacak. Önünüzdeki 15 gün boyunca aktivitelere ve organizasyonlara katılabilirsiniz. Yine dostlar arasındaki iletişimi sağlamak size düşebilir. Salı günü, hayata esnek bakacak, değişikliklerden hoşlanacaksınız. Farklı insanlar, değişik  kültürler, hayatınızda heyecan yaratan bir seyahat karşınıza gelebilir. Yabancılarla ya da yurtdışıyla yapılacak önemli işleriniz varsa önemli anlaşmalar sizi mutlu edebilir.

Cuma günü ve sonrasındaki birkaç hafta boyunca  kendinizi sosyal ortamlardan bir parça da olsa uzaklaştırmak isteyebilirsiniz. İkili ilişkiler ve sosyal ilişkilerinizden izole olmak, biraz geri planda durmak, hayatın anlamını çözmek önem kazanıyor. Aşk ilişkilerinizde kendinizi kurban etmemeye, platonik ve gizli saklı ilişkiler içinde kendinizi bulmamaya özen gösterin.

Cumartesi günü, aşk hayatınızın, çocuğunuzun sorumlulukları maddi anlamda sizi yorabilir. Gerçekçilikten uzaklaşmadan adımlarınıza dikkat edin.


BasakBaşak Burcu:

Bu hafta genel olarak belirsizlikler, karmaşalar, hem aile hayatınızda hem özel hayatınızda şu son birkaç aydır yaşadığınız birtakım bunalımların devreye girmesi sizi yorabilir sevgili Başak ve yükselen Başaklar. Bu etki tam olarak Cumartesi günü gerçekleşse bile, etkilerini tüm hafta boyunca hissedeceğiz. Bu süreçte ilişkinize iyice bir göz atmalı, nerede yanlış yaptığınızı iyi fark etmelisiniz. Hayalleriniz ve elinize geçenler arasındaki fark çözülmelere ve psikolojik sorunlara neden olabilir. Mecburiyetten yaptığınız bir taşınma, yer değiştirme gibi etkiler, düşündüğünüz sonucu vermeyebilir. Bu sürece dikkat edin.

Haftanın olumlu etkilerine bakarsak bu hafta itibarıyla işle ilgili önemli konuşmalar ve yazışmalar içine gireceksiniz. İşinizle ilgili seyahatler de gündeme gelebilir. İletişiminiz artacak. Geleceğe dönük planları formüle etmenin ve uzun vadeli hedeflerinizi gözden geçirmenin tam zamanı. Yine kariyerinizi bağlayan konularda kendinizi göstermek, ifade etmek, daha fazla konuşmak isteyebilirsiniz. Salı günü keyfinize diyecek olmayabilir.  Hayatınızda önemli yerlerden göreceğiniz desteklerle parasal konularda yaşadığınız sıkıntıları geride bırakabilirsiniz.

Cuma günü itibarıyla artık sosyal çevrenizde kendinizi göstereceksiniz. Arkadaşlarınızla olan bağlantılarınız kuvvetlenmeye başlıyor. Onlarla dışarıya çıkmak, planlar yapmak, gezmek, dolaşmak ya da şu son birkaç aydır kariyerinizde yaşadığınız olayları onlarla konuşmak veriminizi arttırabilir.

Haftasonu Cumartesi günü, aile hayatınıza, ikili ilişkilerinize dikkat edin. Yukarıda anlattığım konularda belirsizlikler ve karmaşalar devrede olacak.


TeraziTerazi Burcu:

Bu hafta genel olarak iletişimsel konularda, girişimlerinizde iş yaptığınız insanlarla yollarınızı ayırabilirsiniz. İşlerinizde düzensizlikler, çözülmeler yaşanabilir. Özellikle iş hayatınızdaki belirsizlikler ve karmaşalar, günlük hayatınızın akışında birtakım sıkıntı ve problemlere neden olabilir sevgili terazi ve yükselen Teraziler. Bu etki tam olarak Cumartesi günü gerçekleşse bile, etkilerini tüm hafta boyunca hissedeceğiz. Yakın çevrenizden bir insanın sağlığıyla ilgili sıkıntı ve problemler de sizi fazlasıyla üzebilir ve yorabilir. Aynı zamanda kendi fiziksel sağlığınıza da dikkat etmelisiniz ve bu dönemde ne yaşarsanız yaşayın, kalıcı kararlar almamalısınız.

Haftanın olumlu zamanlarına bakarsak bu hafta itibarıyla her türlü eğitim ve bilgi almaya yönelik aktivite için uygun zamanlara giriyorsunuz.Yurtdışı ve yabancılar, eğitim, yayıncılık, medyayla ilgili konularda yapacağınız konuşmalar ve anlaşmalar karşınıza gelebilir.

Cuma gününden sonra ilişkileriniz ve toplumsal statü önem kazanıyor. Toplum önünde olmak, kendinizi ilişkiler yoluyla ortaya koymak, güzelliğinizi, çekiciliğinizi insanlara göstermek, patronlarınız ve üstlerinizle kuracağınız iyi ilişkiler sayesinde daha iyi noktalara gelebilirsiniz. Toplum hayatınızda herkes sizi konuşabilir.

Cumartesi günü tüm haftaya yayılan belirsizlik ve karmaşa etkileri net bir şekilde devrede olacak. Haftasonu önemli kararlar almayın.


AkrepAkrep Burcu:

Bu hafta genel olarak aşk hayatınızda ve riskli işlerinizde belirsizlikler, karmaşalar, hayatın günlük akışında birtakım sorunlar ortaya çıkabilir sevgili Akrep ve yükselen Akrepler. Bu etki tam olarak Cumartesi günü gerçekleşse bile, etkilerini tüm hafta boyunca hissedeceğiz. Aşk hayatınızda, çocuklarınızla olan bağlantılarınızda ve sanatsal işlerinizde hırslarınızı ve amaçlarınızı sorgulayacaksınız. Her şeyi bu kadar ciddiye almayın, kalıcı kararları bu dönemde devreye sokmayın. Değişim için de iyi bir süreç olmayacak. Borsada yatırım yapanlar ve riskli işlerle uğraşanlar varsa haftasonuna doğru dikkatli olmalısınız.

Bu haftanın olumlu etkilerine gelirsek, bu haftabaşı ortaklaşa parasal konularda kafanız çözüme yönelik çalışacak. Kolay çözümler üreteceksiniz. Bir yandan aklınızda yeni fikirler belirecek ve hesabınızı-kitabınızı iyi bileceğiniz bir sürece ilerleyeceksiniz. Salı günü, iş hayatınızda güzel gelişmelere gebesiniz. Farklı iş teklifleri yüzünüzü güldürebilir ve iş ilişkilerinizi, iş bağlantılarınızı farklı ve beklenmedik bir şekilde keyifli bir noktaya getirebilirsiniz.

Cuma gününden sonra daha fazla seyahat etmek isteyeceksiniz, farklı kültürler, yeni insanlar, yeni oluşumlar, değişik yerler, daha fazla ilginizi çekebilir. Sizi daha az tanıyan insanlarla olan bağlantılarınızın daha da kuvvetleneceği zamanlar başlıyor.

Cumartesi günü tüm haftaya yayılacak olan karmaşa, çözülme etkisi tam anlamıyla devrede olacak. Önemli kararlardan kaçının.


YayYay Burcu:

Bu hafta genel olarak ev, aile, yuva alanlarınızda ve hayatınızla ilgili önemli kararlarda belirsizlikler, karmaşalar, hayatın günlük akışıyla ilgili sorunlar ortaya çıkabilir sevgili Yay ve yükselen Yaylar. Bu etki tam olarak Cumartesi günü gerçekleşse bile, etkilerini tüm hafta boyunca hissedeceğiz. Bu süreçte özel hayatınızda her şeyi olabildiğince sadeleştirmelisiniz, hırslarınızı ve amaçlarınızı sorgulamalısınız. Sağlığınızla ilgili fiziksel problemler, ortaya çıkabilir. Bu yüzden özellikle 40 yaş üzerindeyseniz, bu hafta ve haftasonuna doğru giden süreçte sağlığınıza dikkat edin.

Haftanın olumlu alanlarına bakarsak, bu hafta itibarıyla artık ikili ilişkiler ve özel hayatınızda sorunlarınızı çözümlemek için doğru ve etkili bir 2 hafta başlıyor. Sevdiğiniz insanla iletişiminizi artırabilir, konuşmalarınızı hızlandırabilir, onunla daha fazla bağ kurmaya özen gösterebilirsiniz.

Salı günü, özel hayatınızda sevdiğiniz insanla ilişkinizi canlı tutmak adına değişik faaliyetler içinde bulunabilirsiniz. Hareketli ve esnek birkaç gün sizi bekliyor.

Cuma gününden sonra ortaklaşa parasal konular daha fazla önem kazanıyor. Şimdiye kadar tahsil edemediğiniz borçlarınızı tahsil edebilirsiniz, beklemediğiniz bir maddi olanak sizi sevindirebilir, partnerinizin finansal durumunda olumlu gelişmeler olabilir. Vergi, stopaj, krediyle ilgili konuları halletmek ve bu alandaki ilişkilerinizi devreye sokmak için de uygun zamanlar içine giriyorsunuz.

Cumartesi günü zorlayıcı etkiler devrede. Yazının girişinde söylediğim gibi tüm haftaya yayılan  aile hayatınızdaki karmaşalara ve sıkıntılara dikkat edin.Oglak
Oğlak Burcu:

Bu haftanın genelinde  yakın çevre, iletişim, satış, reklam, pazarlama, bilgisayar, akraba, kardeşler, kuzen, yakın çevrenizde kim varsa onların hayatındaki belirsizlikler, karmaşalar, günlük hayatın ritminde ve akışında birtakım sıkıntı ve sorunlarla karşılaşabilirsiniz sevgili Oğlak ve yükselen Oğlaklar. Bu etki tam olarak Cumartesi günü gerçekleşse bile, etkilerini tüm hafta boyunca hissedeceğiz. Yine ailenizdeki akraba ve kardeşlerinizle aranızdaki sıkıntı ve problemler bu zamanda ortaya çıkabilir. Bu yüzden hem yapacağınız işlerde hem de akraba bağlantılarınızda bu dönemde birazcık daha olayları akışına bırakmak doğru olacak. Her şeyi bu kadar ciddiye almamaya özen gösterin ve kalıcı kararlar almamaya çalışın.

 

Haftanın olumlu alanlarına bakarsak, yanınızda çalışanların becerilerinden istifade edebileceğiniz bir döneme giriyorsunuz. Aynı şekilde siz de birilerinin yanında çalışıyorsanız daha düzenleyici, daha organize olmak önemli olabilir. Sorunların çözümüne inmek açısından da uygun zamanlar içinde olacaksınız.

Salı günü aile hayatınızda aile büyüklerinizle değişim ve dönüşümleri konuşmak ve bunları günlük hayat içinde tamamlamak önemli olacak. Hayat keyifli ve esnek bakacaksınız.

Cuma günü itibarıyla artık özel hayatınıza vaktinizi ayırabilirsiniz. İkili ilişkiler ve ortaklıklar daha fazla ön plana çıkacak. Bu alanlarda olumlu gelişmeler içinde olacaksınız. Şimdiye kadar olumsuz giden birtakım ilişkinizde sıkıntı ve sorunlar varsa bunları çözmek için harekete geçebilirsiniz.

Cumartesi günü yazının başında belirttiğim tüm hafta bizi etkileyecek olan bazı sıkıntılar ve çözülmeler tam anlamıyla devrede olabilir. Akışta olun, gerçeklikten uzaklaşmayın.


KovaKova Burcu

Haftanın genelinde  gelecekle ilgili parasal sorumluluklarınızda belirsizlikler, karmaşalar, hayatınızın günlük akışıyla ilgili sorunlar sıkıntı yaratabilir sevgili Kova ve Yükselen Kovalar. Bu etki tam olarak Cumartesi günü gerçekleşse bile, etkilerini tüm hafta boyunca hissedeceğiz. Bazı işlerinizde kendinizi yetersiz hissedebilirsiniz ya da bazı işlerinizden paranızı almak çok da kolay olmayabilir. Her şeyi bu kadar ciddiye almamalı ve bu dönemde kalıcı kararlar almaktan kaçınmalısınız çünkü değişim için iyi bir süreç olmayacak. Fiziksel sağlığınızla ilgili problemler, 40 yaş üzerindeyseniz bu hafta ortaya çıkabilir.

 

Haftanın olumlu zamanlarına bakarsak, bu haftabaşı  parasal konularda hatalarınızı gözden geçireceğiniz bir sürece giriyorsunuz. Yine artık aşkı konuşmak, aşk hayatınızda sorunlarınız varsa bunları halletmek, çocuğunuz varsa onunla iletişiminizi daha da artırmak niyetindesiniz. Sanatsal işlerinizde görüşmeler ve konuşmalar hızlanabilir.

Salı günü, aşk hayatınızda sevdiğiniz insanla güzel iletişimler içine girecek; esnek, rahat, farklı yapınızla onu etkilemesini başaracaksınız. Sanatsal işlerinizde de önemli bağlantılar devreye girebilir.

Cuma günü itibarıyla işinizi daha fazla önemseyeceğiniz bir dönem başlıyor. Beraber çalıştığınız insanlarla olan bağlantılarınızı kuvvetlendireceksiniz. Güzel ilişkilerden kaynaklı olarak da iş hayatınızda başarıları yakalayabilirsiniz. Tatlıya, unlu mamullere, zengin yiyeceklere olan ilginiz artabilir. Kilo almaya meyilli olabilirsiniz.

Cumartesi günü tüm haftaya hakim olacak bazı olumsuzluklar moralinizi biraz düşürebilir. Arkadaşlarınızdan beklediğiniz destekleri görememek sizi zorlayacak.


BalikBalık Burcu:

Haftanın geneline yayılan enerjilerde kariyerinizdeki birtakım belirsizlikler, karmaşalar; günlük hayatınızın akışını değiştirebilir sevgili Balık ve yükselen Balıklar. Bu etki tam olarak Cumartesi günü gerçekleşse bile, etkilerini tüm hafta boyunca hissedeceğiz. Kişisel girişimleriniz ve kariyerinizle  ilgili konularda amaçlarınızı sorgulayacaksınız. Bu süreçte kendinizi diğer insanlardan daha yetersiz görmemeye özen gösterin, her şeyi bu kadar ciddiye almayın. Değişim için iyi bir dönemde değilsiniz. Fiziki sağlığınıza dikkat etmelisiniz. Aile büyüğünüzün hayatında ya da partnerinizin ailesinin hayatında da birtakım sıkıntı ve problemler oluşabilir.

Haftanın olumlu yönlerine bakacak olursak, bu hafta  itibarıyla artık hem fiziki görünümünüzde hem de kişisel hayatınızda bazı konuları gözden geçireceğiniz bir döneme giriyorsunuz. Yine bu süreçte çok ciddi ameliyatlar içinde olmamak ya da estetik operasyona kalkışmamak önemli olmalı. Bu tarih itibarıyla artık ev, aile ve yuva alanlarınızda becerilerinizi ortaya koymaya başlayacaksınız. İletişiminiz artacak, geçmiş konu ve olayları daha fazla konuşmak isteyeceksiniz. Emlak alım, satım, kiralama işiniz varsa bu tarihten sonraki 15 gün boyunca bu alanlarınız aktif olacak. Konuşma ve görüşmeleriniz hızlanacak. Salı günü ve Perşembe günlerinin olumlu ve esnek enerjilerinden faydalanın.

Cuma günü ve  sonraki dönemde çocuğunuz varsa çocuğunuzla olan bağlantılarınız kuvvetleniyor. Aşk hayatınız da önemli bir şekilde ortaya çıkacak. Yine aşk hayatınızda sevdiğiniz insanla olan bağlantılarınızı kuvvetlendirebilir, öğrenmekten keyif alabilir, çeşitli organizasyonlarda bulunabilirsiniz.

Cumartesi günü hayalkırıklıkları, dağılmalar ve çözülmelere dikkat edin. Tüm haftaya yayılacak olan sizi zorlayacak olan enerjiler tam anlamıyla devrede olacak.

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yorum Yok

    Bir Cevap bırakın