Haftalık Yorumlar Semadan Haberler

12 – 18 Ocak 2015

Bu yazıyı paylaşın;

KocKoç Burcu:

Bu haftabaşı itibarıyla, Mars, 2 ay boyunca sizin kadersel alanınızda hareket etmeye başlayacak. Hayatınızı ilgilendirecek işlerinizde, kişisel alanlarınızda mücadelelerinizde zorlanmalar görülebilir.

Enerjiniz düşük olacağından, ateşli hastalıklara, enfeksiyonel durumlara, alerjilere karşı dikkatli olmalısınız. Bir yandan da bu hafta ilişkilerinize veya ortaklaşa yapılacak olan işlerinize önem vereceksiniz. Parasal konular haftaortası artabilir. Geleceğiniz adına sosyal çevreniz ve arkadaşlarınızdan alacağınız veya göreceğiniz teklifler sizi çok mutlu edebilir.

Salı ve Çarşamba günleri önemli konuşmalar, farklı görüşmeler devrede olurken, Perşembe günü zorlanacağınız bir gün olabilir. Yabancılarla veya daha az tanıdığınız insanlarla yapılacak olan işlerinizde enerji blokajları ve engellenmelere açıksınız. Bir seyahat halindeyseniz bazı aksiliklere maruz kalabilirsiniz. Ya da bir hukuki davada sonuçlar sizi zorlayabilir.


Boga

Boğa Burcu:

Bu haftabaşı itibariyle, mars balık burcuna geçiyor. Hayatınızı ilgilendirecek işlerinizde, sosyal alanlarınızda ve arkadaşlık ilişkilerinizde mücadeleleriniz artabilir. Grupsal işlerde yardım isteğiniz yüksek olacak, çevrenizin istekleri için koşturmalarınız olabilir.

Bugünlerde arkadaşlarınızın sizi kandırmasına ve çok da iş ve özel ilişkilerine dair sizi yönlendirmesi konusuna dikkat edin. Bu hafta ayrıca Salı ve Çarşamba günleri, beklenmedik yerlerden alacağınız destekle hayata daha olumlu yaklaşabilir, önemli iş anlaşmalarını devreye sokabilirsiniz. Ya da en azından bu konularda güzel teklifler ve görüşmeler oluşabilir.

Perşembe günü, sosyal çevre organizasyonlarınız veya bu alandaki işleriniz bir para ödenmemesine veya parasal bir takım zorluklara takılabilir. Bazı işlerinizde sorunlara ve engellere açık birkaç gün sizi bekliyor. Yine arkadaşlarınızın hayatında da travmalar oluşabilir.


İkizler

İkizler Burcu:

Bu dönem kariyerinizde ve sorumluluklarınızda artış görülebilir zira mars sizin kariyer evinizde bu haftabaşı itibarıyla ilerlemeye başlıyor. Kendinizi göstermekten ve mücadele etmekten zevk alacaksınız. Bu süreçte patronlarınız ve üstlerinizle olan iletişiminize özen gösterin. Sinirli tavırlardan ve içsel streslerden uzak durun.

Salı ve Çarşamba günleri sosyal çevrenizdeki değişik insanlardan güzel teklifleriniz devreye girebilir. Önemli konuşmalar ve görüşmeler geleceğiniz adına sizi mutlu edebilir. Bir iş seyahati, fırsatı, bir medya işi, eğitimsel konular ilginizi yönelteceğiniz alanlar. Perşembe günü ise, iş ve kariyer girişimleriniz partneriniz veya iş ortağınız engeline takılabilir.

Bazı işlerinizde sorunlara açık olacaksınız. Yine sevdiğiniz insanla toplum içinde bazı anlaşmazlıklara dikkat etmelisiniz.


Yengec

Yengeç Burcu:

Bu hafta başı itibarıyla, yabancı ortaklı işler, hukuk, eğitim, seyahat, medya alanlarınızda hızlanmalar görülebilir. Yine bu dönem uzak yolculuk ve seyahatlerinizde dikkatli olmalısınız. Tanımadığınız veya az tanıdığınız insanlarla mücadeleleriniz olabilir veya onlar tarafından gitmeniz gereken yön konusunda bu süreçte yanlış yönlendirilebilirsiniz.

Salı ve Çarşamba günleri kariyerinizi ve iş alanlarınızı destekleyen parasal görüşmeler, ilişkiler içinde olabilirsiniz. Belki de iş hayatınızdaki değişimler size güzel getiriler olarak geri dönebilir.

Perşembe günü uzak çevre ilişkileriniz ve bu alandaki işlerinizde bazı aksilikler, engeller ve blokajlarla karşılamanız mümkün. Özellikle seyahatteysenizbazı aksiliklere maruz kalabilirsiniz. Yabancılarla yapılacak olan her işinizde, seyahat veya eğitim alanlarınızda bugünler dikkatli adımlar atmaya çalışın.


Aslan

Aslan Burcu:

Bu haftabaşı itibariyle, banka, ödeme, kredi, faiz, nafaka, prim, miras ve ortaklaşa giderleriniz alanında enerjinizi harcamaya başlıyorsunuz. Her tür tehlikeli yerlerden uzak durmalı, mümkünse bu ay ameliyatlardan kaçınmalısınız. Yine parasal konularda bu hafta ve önünüzdeki hafta yanıltıcı etkiler devreye girebilir, gözünüzü dört açın.

Ortaklaşa yapılacak her tür işinizde bu hafta etkileriniz çok şanslı, partnerle yapılacak işler devreye girebilir, konuşma ve görüşmelerinizi arttırabilirsiniz. Yine sevdiğiniz insanla bir seyahat planı devrede olabilir.

Yalnız Perşembe günü, bazı ortak para konularınızda sıkıntı ve zorluklara açık olacaksınız. Hem aşkınızın, hem de çocuğunuzun sorumlulukları ortak para harcamalarınızda sorunlar çıkarabilir. Ya da bu alanlarınızda değiştirici ve dönüştürücü olaylar yaşamanız söz konusu olabilir.


Basak

Başak Burcu:

Bu haftabaşı itibarıyla mars sizin zıt burcunuz olan balık burcuna geçiyor. Karşı cinsi çekici bulacağınız bu dönem, ilişkiniz varsa enerjinizi ilişkinize akıtacaksınız. Kendi hayatınızı ilgilendirecek meseleler biraz geri planda kalacak. Fedakârlıklar ön plana çıkacak. Karşı tarafla, ilişki yaşadığınız kişilerle olan mücadeleleriniz artabilir. Salı ve Çarşamba günleri iş alanlarınızda konuşma ve görüşmelerinizi hızlandırabilirsiniz. Parasal değişimlerin iş alanlarınızda işinize yaradığını göreceksiniz.

Perşembe günü ise, aile sorumluluklarınız özel hayatınızda bazı engelleri ve sorunları ortaya çıkarabilir. Sevdiğiniz insan sizin tarafınızdan engellendiğini düşünebilir veya aranızda bir takım sorunlar ortaya çıkabilir, enerjinizi iyi kullanmaya çalışmalısınız.


Terazi

Terazi Burcu:

Bu hafta başı itibarıyla Mars sizin iş, hizmet ve sağlık evinizde hareket etmeye başlayacak. Yeni oluşturacağınız bir sağlık programı, egzersizleri, enerjinizi olumlu harcamanıza neden olabilir. Çalışma koşullarınız ve bu alandaki fedakârlıklarınız artacak gibi gözüküyor.

Özellikle iş alanlarınızda bir arada olduğunuz insanların sizi bu dönemde yanlış yönlendirmesine izin vermemelisiniz. Enerjiniz düşük olacağından özellikle bu hafta ve bir sonraki hafta sağlığınıza dikkat edin. Aşk hayatınızdaysa şanslı zamanlarınız Salı ve Çarşamba günleri olacak. Yine sanatsal işleriniz için bu günlerde önemli ortaklaşa porjeler karşınıza gelebilir.

Perşembe günü iletişime dayalı işlerinizde, bir takım sıkıntı ve sorunlarla karşılabilirsiniz. Yakın çevre sorumluluklarınız bazı işlerinizi bloke edebilir, yine sağlığınıza bu dönemde dikkat etmeyi unutmayın. Yakın çevrenizde oluşan olaylara farklı bir gözle bakmaya çalışmalısınız.


Akrep

Akrep Burcu:

Bu Pazartesi itibarıyla mars balık burcuna geçecek. Aşk hayatınız, çocuklarınızın koşulları ve bu alanda mücadeleleriniz artacak. Karşı cinsi çekici bulacak, enerjinizi daha fazla alana ve eğlenceye yaymak isteyeceksiniz. Sanatsal faaliyetlerinizi hızlandırabilir, hobiler alanında yaratıcılık yönünüzü ortaya çıkarabilirsiniz.

Yine aşk hayatınızda bu birkaç hafta yanıltıcı ve aldatıcı etkilere karşı hazırlıklı olmalısınız. Aile hayatınız için yapılması gerekenler Salı ve Çarşamba günü devreye girebilir. İş ve sağlık alanlarınızdaki değişimler aynı zamanda işlerinizi ev ortamınızdan sağlamanıza neden olabilir.

Perşembe günü bazı girişimleriniz engele takılabilir. Parasal sorumluluklar gönlünüzce harcama yapmanızı kısabilir. Borsada yatırım yapıyorsanız bu süreçte çok dikkatli olmalısınız. Yine varsa çocuğunuzla ilgili bazı sorunlar da ortaya çıkabilir.


Yay

Yay Burcu:

Bu Pazartesi itibarıyla, Mars, sizin ev ve aile evinizde dolaşmaya başlayacak. Enerjinizi bu alanlarda harcayacaksınız. Bu dönem içerisinde evinizin güvenliğini ihmal etmemelisiniz. Ev ve aile hayatınızda kararsızlıklarınız oluşabilir. Önemli ailevi konularda önümüzdeki hafta da dahil olmak üzere adımlarınızı iki kere kontrol edin, yanılma ihtimaliniz olabilir. İletişimsel konularınız artıyor.

Salı ve Çarşamba günleri yakın çevrenizde bulunan insanlarla güzel konuşmalar devrede olacak. Yine aşk hayatınızda sevdiğinizle anlaşmakta hiç zorlanmayacaksınız. Perşembe günü ise, ailevi konularınızda bazı zorlanmalara ve sıkıntılara açık olabilirsiniz.

Bazı girişimleriniz ve hareket isteğiniz hayatınızda ortaya çıkacak bazı koşullar yüzünden engellenebilir. Sağlığınıza ekstradan özen göstermelisiniz.


Oglak

Oğlak Burcu:

Önünüzdeki dönem iletişime dayalı işlerinizde, yakın çevre, akraba, kardeşlerinize dayalı konularda mücadeleleriniz artacak. Yine araba kullanırken veya yolculuk yaparken dalgınlığa karşı dikkatli olmanız gerekebilir. Bu hafta fedakârlıklarınız ve yakın çevrenizle ilgili konularda bazı yanılgılarınız devrede olabilir.

Salı ve Çarşamba günleri parasal konularda şanslı olacaksınız. Aile hayatınızdaki değişimler sizi korkutmayacak bilakis kendinizi mutlu ve şanslı hissedeceksiniz. Bir ev alımı, satımı görüşmesi, konuşması öne geçebilir.

Perşembe günü beklenmedik olaylar gün içinde sizin elinizi kolunuzu bağlayabilir. İletişime dayalı işleriniz veya yakın çevrenizdeki insanlar için yapmak istediklerinizde sorunlar ve engellere açık bir süreç olacak. Araba kullanırken dikkatli olun ve enerjinizi öfkeden arındırın.


Kova

Kova Burcu:

Haftaya marsın balık burcunda hareket etmesiyle başlıyorsunuz. Paraya dayalı işlerinizde, kazanımlarınızda, maddi alanlarınızda, mücadeleleriniz artacak. Yine de parayla ilgili mücadeleleriniz artsa bile, özel hayatınıza dayalı harcamalarınızda artacak.

İkisi arasındaki dengeyi sağlamak durumunda kalabilirsiniz. Ayrıca tüm parasal işlerinizde birkaç hafta boyunca gözünüzü dört açmalısınız. Sizden faydalanmak isteyen insanlara bu alanda çok da paye vermeyin.

Salı ve Çarşamba günleri iletişimsel işleriniz hızlanabilir, önemli konuşmalar ve görüşmeler içinde olacaksınız. Önemli planlarınızı yakın çevrenizle paylaşabilir, sürprizlerle karşılaşabilirsiniz. Perşembe günü, maddi işlerinizde bir takım sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Bir işinizde sonlanmalar, engeller ve sorunlar ortaya çıkabilir. Arkadaşlarınızın hayatındaki zorlanmalar size parasal sorun olarak geri dönebilir.


Balik

Balık Burcu:

Bu haftabaşı mars sizin burcuna geçiyor. Bir kaç aydır üzerinizde hissettiğiniz yorgunluk ve enerji kaybı, yerini daha sağlam ve konsantrasyonu yüksek bir enerjiye bırakacak.

Mars hızlı ve düşüncesizce hareket etmeyi gerektirdiğinden, fiziki gücünüze, kaza ve sakarlıklara karşı kendinize dikkat etmelisiniz. Yine de neptünden alacağı etkiyle bu dönemde biraz enerjiniz düşük çalışabilir, bu yüzden de bağışıklık sisteminize ve sağlığınıza bu hafta özen gösterin.

Salı ve Çarşamba günleri geri plandan yürüttüğünüz işlerinizden güzel kazançlar sağlayabilirsiniz veya yeni görüşmeler ve anlaşmalar devrede olabilir. Parasal konularda yaşadığınız ilginç deneyimler ve değişimler size yeni fikirler olarak geri dönebilir.

Perşembe günü ise, bazı hayati girişimleriniz, iş engeline takılabilir. Fiziki olarak da toplum önünde zorlanmalarınız oluşabilir. Bu birkaç gün kendinizi ve sağlığınızı çok zorlamamaya çalışın.

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yorum Yok

    Bir Cevap bırakın