Güncel Yorumlar Haftalık Yorumlar Semadan Haberler

12 – 18 Kasım Haftalık Burç Yorumları

12 - 18 Kasım Haftalık Burç Yorumları - Hande Kazanova
Bu yazıyı paylaşın;

12 – 18 Kasım Haftalık Burç Yorumları detaylı olarak sizin için kaleme aldım. Detayları devamını oku bağlantısına tıklayıp okuyabilirsiniz…

Okumak istediğiniz Burç Yorumu için, Burcun isme tıklayınız.

 Koç
 Boğa  İkizler  Yengeç
 Aslan  Başak  Terazi  Akrep
 Yay  Oğlak  Kova  Balık

KocKoç Burcu:

Bu hafta işleriniz için koşturacaksınız sevgili Koç ve yükselen Koçlar. Önemli duygusal değişimler, krizler Pazartesi öğleden sonra hızlanabilir. Bu hafta önemli haftalardan bir tanesi, hem iş hem de sosyal çevre konularınız aktif olacak.

İlişki gezegeni Venüs Cuma günü düzeliyor, özel hayatınız, ortaklaşa işleriniz ve parasal konularda 40 gündür zorlandığınız konular artık geride kalacak.

Yine Cuma günü itibarıyla enerjinizde düşüşler görülebilir. Kendinizi istediğiniz enerjiyle ortaya koymakta zorlanabilir, hızlı ve hareketli ortamlardan elinizi ayağınızı çekebilirsiniz. Bu dönemde sağlığınızı ihmal etmeyin. Soğuk algınlığına, salgın hastalıklara açık olabilirsiniz.

Cumartesi günü bu sefer iletişim gezegeni Merkür gerilemeye başlıyor. Yakın çevre ilişkileriniz, yabancı insanlarla olan işleriniz, konuşmalarınız ve görüşmelerinize dikkat edin. Merkür sizin sağlık alanınız olduğu için 3 haftalık dönemde tatilde veya seyahatte sağlığınızı yakın markaj altına alabilirsiniz. Önemli anlaşmalardan, yeni adımlardan kaçının lütfen. Yapmak zorunda kalırsanız şartların üzerinden birkaç kez geçmeyi unutmayın.


BogaBoğa Burcu:

Bu hafta başka insanlar için yapmanız gerekenler öne çıkıyor. Dış ortamlarda, önemli işlerinizde sosyal çevrenizden destek alabilirsiniz sevgili Boğa ve yükselen Boğalar. Bu hafta geleceğinizi ilgilendirecek işlerinizle daha fazla ilgileneceksiniz.

Cuma günü tam 40 günden beri geri giden Venüs düzeliyor. Sıkıntılı döneminiz geride kalmaya başlayacak. Kendinizi daha iyi hissetmeye başlayacaksınız. Sağlığınızla ilgili sorunlar oluştuysa Venüs’ün düzelmesiyle beraber rahatlayabilirsiniz. Aynı gün itibarıyla sosyal çevrenizdeki hareketliliğiniz de artmaya başlayacak. Enerjinizi sosyal ortamlara akıtacaksınız. Arkadaşlarınız ve çevrenizle beraber yardım işlerine, organizasyona dayalı konulara vaktinizi harcayacaksınız. Çevrenizle bazı sorunlar yaşarsanız bu tepkinizi net verememenizden kaynaklanabilir. Pasif, agresif yaklaşımlardan uzak durun.

Cumartesi günü merkür ortak parasal alanda gerilemeye başlıyor. Ay başına kadar parasal konularda, ortak yatırımlarınızda önemli adımlar atmayın, borç almayın, vermeyin, kredi altına girmemeye çalışın. Yapmak zorundaysanız şartların netliğinden emin olmalısınız ya da merkür düzeldiğinde şartların değişeceğini bilerek adım atmalısınız.


İkizlerİkizler Burcu

Bu hafta yapılması gereken ödemeleriniz, para işlerinizle başlayacak sevgili İkizler ve yükselen İkizler. Öğleden sonra akşam saatlerinde bir para mevzusu gündeminizi kurcalayabilir. Bu hafta çevrenizle beraber yapacağınız işlerinizde kolay ilerleyeceksiniz.

 

Cuma günü ilişki gezegeni Venüs gerilemesi sona eriyor. İlişkilerinizde, çocuğunuzla olan bağlantılarınızda 40 gündür yaşadığınız sıkıntı ve sorunlar geride kalmaya başlayacak. Parasal konularda da sıkışmalarınız düzelebilir. Yine bu Cuma itibarıyla kariyer hayatınızda enerjinizi göstermeye başlayacaksınız. Mücadeleleriniz toplumsal konularda ve iş hayatınızda artabilir. Yardımsever, biraz fedakar etkilerle göz önünde olacağınız ortamlarda mağdur gibi davranmamalı, sert mücadelelerde gerçeklerden kaçmamalısınız.

 

Bir gerileme bitiyor diğeri başlıyor Cumartesi günü  bu yılın son gerilemesiyle merkür yeniden devrede olacak. İkili ilişkilerinize, evliliğinize, ortak işlerinize 3 hafta boyunca gereken özeni göstermelisiniz. 08 Aralık’a kadar bu konularda büyük adımlardan, kararlardan kaçının. Sözleşmelere imza atmayın, taşınmayın. Yapmak zorunda kalırsanız şartların netliğinden emin olun, bir iki kez olayları kontrol edin, anlaşma işin içindeyse avukatınızla işlerin üzerinden bir kez daha geçin.YengecYengeç Burcu
:

Haftanız diğer insanlardan alacağınız destek ve onaylanma arzunuzla başlıyor sevgili Yengeç ve yükselen Yengeçler. Bu hafta girişeceğiniz işleri tek başınıza değil, bir partnerle, ortakla yapmak isteyebilirsiniz. Yalnız kalmak istemeyeceksiniz. Durum ve koşulları Pazartesi akşam saatlerinde çok zorlamayın. Bu hafta daha çok özel hayatınıza ve parasal işlerinize odaklanabilirsiniz.

Cuma günü ilişki gezegeni venüs düzeliyor. İlişkilerinize, ailenize dair vereceğiniz duygusal kararlarınızı artık rahatlıkla uygulayabilirsiniz. Aile, ev, yuva alanlarınızda yaşadığınız sorunlar geride kalmaya başlayacak. Yine bu Cuma  enerjinizi seyahatlere, eğitim hayatınıza, spritüel konulara, farklı alanlara kaydırıyorsunuz. Sizi daha az tanıyan insanlarla olan işlerinizde kararsız ve hayalperest etkilerden uzak durun. Bu dönem içerisinde seyahatlerinizde dikkatli adımlar atmayı unutmayın.

Cumartesi günü iletişim gezegeni merkür yılın son gerilemesine başlıyor. Ay sonuna kadar iş hayatınızda bazı sıkıntı ve sorunlara açık görünüyorsunuz. Yanında çalıştığınız insanlarla iletişiminiz zayıflayabilir ya da sizin yanınızda çalıştırdığınız birileri varsa iletişim sorunları ortaya çıkabilir. İletişiminizi açık ve net tutmaya çalışın, yeni bir işe başlamayın lütfen. Yapmak zorundaysanız şartların netliğinden emin olmalısınız ya da merkür düzeldiğinde şartların değişeceğini bilerek adım atmalısınız. Yine ay sonuna kadar sağlığınıza dikkat edin.


AslanAslan Burcu:

Bu hafta sağlığınız ve günlük iş hayatınızın konularına eğilerek haftaya başlayacaksınız sevgili Aslan ve yükselen Aslanlar. Güçlü ve dönüştürücü yapınızla bu Pazartesi akşama doğru önemli bir mevzuyla baş etmeniz gerekebilir. Özel ilişkilerinize, ortak atmanız gereken adımlara bu hafta yer açmalısınız.

Cuma günü itibarıyla uzun zamandır uğraştığınız özel hayatınızın konuları yerini ortak para işlerinize bırakabilir. Kredi, vergi, miras, nafaka gibi konulara enerjinizi harcayabilirsiniz. Bir yandan da bilinmeyene ve ruhsal konulara olan ilginiz artabilir. Yine bu Cuma ilişkiler gezegeni Venüs düzelecek. Hem iletişim alanlarınızda, hem de kariyerinizde, sevgi bağlantılarınızda rahatlamalar yaşayacaksınız. Yakın çevrenizle olan bağlantılarınızın öne geçeceği bir dönem başlıyor.

Biri biter diğeri başlar misali Cumartesi günü iletişim gezegeni merkür gerilemeye başlayacak. Ay sonuna kadar aşk ve çocuk iletişiminize dikkat edin. Yanlış anlaşılmalara, sıkıntı ve sorunlara bu alanda açık olabilirsiniz. Eski ilişkilerinizi konuşabilir, karşılaştırmalar yapabilir, eskiden yaaşdığınız sorunlara benzer durumlar içine girebilirsiniz. Sanatsal işlerinizde yaratıcılığınız artabilir, eskiden konuşulmuş bir iş karşınıza gelebilir.


BasakBaşak Burcu:

Haftanız özel hayatınız, çocuğunuzun sorumlulukları, bu alanda yapacağınız işlerinizle başlıyor sevgili Başak ve yükselen Başaklar. Gün içinde iyimser ve yardım sever olacaksınız yalnız akşama doğru varsa çocuğunuzla ilişkilerinizde veya özel hayatınızda ufak bir kriz oluşabilir. Günlük işlerinizi, iş hayatınızı düzene koymanız gereken bir hafta.

Cuma günü ilişki gezegeni venüs düzeliyor. Maddi konularda artık düzlüğe çıkıyorsunuz. Bu alanlarda ay başından beri sıkıntı yaşadığınız konuları geride bırakabilirsiniz. Maddi konularda daha sağlam ilerleyeceksiniz. Yine bu Cuma  itibarıyla enerjinizi özel ilişkilerinize akıtacaksınız. Birebir ilişkilerinizde bazı mücadeleler, hayalperest yaklaşımlar ortaya çıksa bile, tepkilerinizde pasif agresif tavırlarınız devrede olabilir.

Cumartesi günü iletişim gezegeni Merkür gerilemeye başlıyor. Bu sefer iletişiminiz, fikirleriniz test edilecek. Evinizde ve ailenizde iletişim sıkıntılarınız karşınıza gelebilir. Birkaç haftadır karşınıza gelecek olan ev ve emlak fırsatlarınızı bu dönem değerlendirmek pek akıllıca olmayabilir. Satış yapabilirsiniz ama alım yapmamaya çalışın. Yapmak zorundaysanız şartların netliğinden emin olmalısınız ya da merkür düzeldiğinde şartların değişeceğini bilerek adım atmalısınız.


TeraziTerazi Burcu:

Haftaya ailevi konularla başlıyorsunuz sevgili Terazi ve yükselen Teraziler. Bu haftabaşı vaktinizi daha çok evinizde geçirebilir veya önemli bir aile meselesiyle uğraşabilirsiniz. Haftaortası itibarıyla hareketleneceksiniz, size keyif veren kişilere, hobilere yönelebilirsiniz.

Cuma günü yöneticiniz Venüs düzeliyor. Hayatınızda daha hızlı ilerlemeler kaydedeceksiniz. Sağlığınız, fiziki görüntünüzde yaşadığınız hoşnutsuzluklar geride kalmaya başlayacak. Artık sosyalleşmek ve kendinize bakmak isteyevceksiniz. Yine bu Cuma günü enerjinizi iş ve hizmet konularına harcayacaksınız. Başkaları için birşeyler yapmak önem kazanırken, kararsızlıklarınız, beraber iş yaptığınız insanları zorlayabilir. Bu süreçte ayaklarınıza, hormon  ve sıvı dengenize dikkat edin. Soğukalgınlıkları, bulaşıcı hastalıklara açık bir dönem olabilir.

Cumartesi günü iletişim gezegeni Merkür geriliyor. Yakın çevrenizle olan iletişimnize dikkat edin. İletişimsel işlerinizde başlangıçlardan ve önemli adımlardan kaçının. Bu süreçte yeni bir elektronik eşya almayın. Bilgisayarınızı, cep telefonunuzu yedekleyin. Bu döneme denk gelen randevularınızda sorunlar oluşabilir. Önemli girişimlerde bulunmayın. Yapmak zorundaysanız şartların netliğinden emin olmalısınız ya da merkür düzeldiğinde şartların değişeceğini bilerek adım atmalısınız.


AkrepAkrep Burcu:

Haftaya yakın çevrenizde olup biten olaylarla giriş yapacaksınız sevgili Akrep ve yükselen Akrepler. İletişimsel işlerinizi yoğun tutabilir, Pazartesi akşama doğru ufak bir iletişim krizi yaşayabilirsiniz. Bu hafta yakın çevre  bağlantılarınız, ailevi konular daha fazla hayatınızda yer edecek.

Cuma günü ve  sonrasında enerjinizi aşka harcayacaksınız. Size keyif veren oluşumlar, eğlence hayatı, çocuğunuzla ilgili konularda uğraşılarınız artabilir. Kararsızlıklarınız ve tembelliklerinizde artacak. Yumuşak, dengeli, işin içinde su olan sporlara, dansa, baleye olan merakınız artacak.

Bu Cuma ilişkiler gezegeni Venüs düzeliyor. Ay başından beri geçmiş konu ve olaylarla çok uğraştınız. Partnerinizin iş alanlarındaki sıkıntılar, sağlığıyla ilgili konularda zorlanmalarınız geride kalıyor. Yine de özel hayatınızda biraz daha sabırlı olmalısınız. En azından yaşadığınız ilişki sorunları geride kalmaya başlayacak.

Cumartesi günü iletişim gezegeni Merkür gerileyecek. Maddi konularda daha önceden uğraştığınız, konuştuğunuz insanlarla parasal işlere girişin. Yeni insanlarla olan ticari işlerinizde sorunlar oluşabilir. Ay sonuna kadar dikkatli adımlar atmalısınız. Yapmak zorundaysanız şartların netliğinden emin olmalısınız ya da merkür düzeldiğinde şartların değişeceğini bilerek adım atmalısınız.


YayYay Burcu:

Haftanız parasal işlerinizle, maddi konularla başlıyor sevgili Yay ve yükselen Yaylar. Önemli bir para meselesi gün içinde halledilebilir. Bu hafta parasal işlerinzie ve yakın çevrenizle olan bağlantılarınzıa daha fazla önem vereceksiniz. İletişiminiz haftaortası itibarıyla hızlanıyor.

Cuma günü ilişkiler gezegeni Venüs düzeliyor, rahatlayacaksınız. Sosyal çevrenizdeki sorunlar rahatlayacak. Ay başından bu yana arkadaşlarınızla yaşadığınız sorunları geride bırakıyorsunuz artık daha güçlü ilişkiler kurabilirsiniz. Bu Cuma itibarıyla enerjinizi ailevi konulara kaydıracaksınız. Aile hayatınızdaki uğraşılarınız vaktinizin çoğunu alabilir. Ailenizle zaman zaman takışmalarınız olsa bile, pasif agresif yapınızla karşılık verebilirsiniz. Fedakarlıklar, mağduriyet gibi konular öne çıkabilir.

Venüs düzeldikten birgün sonra bu Cumartesi bu sefer iletişim gezegeni Merkür gerilemeye başlıyor. Kişisel alanlarınızda yanlış anlaşılmalara açıksınız. Söylemek istedikleriniz farklı yerlere gidebilir, kendinizi ifade etmekte zorlanabilirsiniz. Ay sonuna kadar önemli anlaşmalardan, konuşmalardan kaçının. Yapmak zorundaysanız şartların netliğinden emin olmalısınız ya da merkür düzeldiğinde şartların değişeceğini bilerek adım atmalısınız.Oglak
Oğlak Burcu:

Haftaya kendi şartlarınızı oluşturarak başlayacaksınız sevgili Oğlak ve yükselen Oğlaklar. Bu hafta sizin için önemli zira duygularınız ve vereceğiniz tepkiler bu hafta işinizi ve özel hayatınızı etkileyebilir. Maddi yönden kendinizi güvene almak isteyebilirsiniz. Haftaortası itibarıyla parasal konular öne geçebilir.

Cuma günü ilişkiler gezegeni Venüs düzeliyor. Kariyer evinizin yöneticisi Venüs’ün düzelmesiyle beraber iş ilişkilerinizde derin bir oh çekebilir, rahatlayabilirsiniz. Ay başından beri yaşadığınız sıkıntılar geride kalıyor.

Yine bu Cuma günü enerjinizi yakın çevrenizdeki insanlara harcayacaksınız. Etrafınızda olup bitenlere ilginiz artıyor. Girişimlerinizdeki mücadelelerde pasiflikten, hayalcilikten uzak durun.

Cumartesi günü iletişim gezegeni Merkür son kez geriliyor. Geçmişte sizi zorlamış ama bir türlü çözemediğiniz konu ve olaylar sorun olarak yeniden karşınıza gelebilir. Bu dönemde ay sonuna kadar önemli işlere başlamayın, yeni kararlar almayın ve uygulamayın sevgili Oğlaklar. Yapmak zorundaysanız şartların netliğinden emin olmalısınız ya da merkür düzeldiğinde şartların değişeceğini bilerek adım atmalısınız.


KovaKova Burcu

Haftanıza geri planda duracağınız işlerinizle başlıyorsunuz sevgili Kova ve yükselen Kovalar. Bu haftabaşı isteksiz adımlar atabilir, geçmişi düşünebilir ve olayları sorgulayabilirsiniz.

Cuma günü ilişki gezegeni Venüs düzeliyor. Rahatlayabilirsiniz. Seyahat, eğitim, yurtdışı bağlantılı işlerinizde, gelecek bağlantılarınızda daha rahat ve dengeli hareket etmeye başlayacaksınız.

Yine bu Cuma günü yaz aylarından beri girişimlerinizde, yakın çevrenizdeki insanlarla yaşadığınız zorlanmaları geride bırakacaksınız. Artık enerjinizi parasal konulara kaydıracaksınız. Para kazanımlarınız için mücadele vermeye başlayacak, uğraşılarınızı arttıracaksınız. Bir yandan da harcamalarınız artabilir.

Cumartesi günü iletişim gezegeni Merkür yılın son gerilemesini gerçekleştiriyor. Arkadaşlarınızla olan işlerinize, iletişiminize bu dönem dikkat edin. Yeni adımlardan kaçının. Eski arkadaşlarınızla iletişiminiz hızlanabilir. Yapmak zorundaysanız şartların netliğinden emin olmalısınız ya da merkür düzeldiğinde şartların değişeceğini bilerek adım atmalısınız.


BalikBalık Burcu:

Haftanız organizasyonlarla, arkadaşlarınızla beraber yapacağınız planlarla ya da önemli işlerinizle başlıyor sevgili Balık ve yükselen Balıklar. Toplum içinde, kalabalık ortamlarda fikirlerinizi ortaya koyarken ufak tefek krizler yaşayabilirsiniz. Hafta ortasında enerjinizi kendinize ve özelinize döndüreceksiniz. Dinlenebileceğiniz ortamlara ihtiyacınız olacak.

Cuma günü ilişki gezegeni Venüsün düzelmesiyle beraber ortak maddi konularda ve ilişkilerde rahatlayacaksınız. Ay başından beri parasal konularda yaşadığınız sorunlar geride kalmaya başlıyor. Şimdi bu tarih sonrasında para sıkıntılarınıza daha oturaklı çözümler bulabilirsiniz.

Yine bu Cuma günü Mars sizin burcunuza geçiyor. Artık enerjinizi istediğiniz gibi kullanacaksınız. Yaz dönemlerinden bu yana enerjinizdeki zorlanmalar, sağlık sorunları artık geride kalıyor. Hareketlenebilirsiniz. Kararsız ve hayalci hareketleriniz bazı girişimlerinizi zorlayabilir.

Cumartesi günü iletişim gezegeni Merkür yılın son gerilemesini yapacak. Kariyer ve iş alanlarınızda bazı iletişim sorunlarını karşınıza getirebilir. Göz önünde bulunacağınız ortamlarda, toplum içinde ifadelerinize dikkat edin. Büyük adımlardan, iş değişimlerinden, anlaşmalardan aybaşına kadar uzak durun. Yapmak zorundaysanız şartların netliğinden emin olmalısınız ya da merkür düzeldiğinde şartların değişeceğini bilerek adım atmalısınız.

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yorum Yok

    Bir Cevap bırakın