Haftalık Yorumlar Semadan Haberler

12 – 18 Ağustos 2013

Bu yazıyı paylaşın;

Koc1Koç Burcu:

Bu Pazartesi, özel hayatınızda duygularınızı karşı tarafa ifade etmeniz ve göstermeniz kolay olmayabilir. Sevdiğiniz insana karşı ani ve sinirli tavırlardan kaçının.

Salı ve Çarşamba günleri, ortaklaşa para konularınıza yöneleceksiniz. Bir borcun veya ödemenin altına girebilir, bankanızla irtibat halinde olabilirsiniz. Çarşamba günü eğlence ve çocuk alanınıza yapacağınız harcamalar, bütçenizi zorlayabilir. Ailenize karşı bu aralar oldukça cömertsiniz.

Perşembe günü, aşk hayatınızda yeni hareketlenmeler ve kıpırtılar söz konusu. Ayrıntılı yorumlar www.mascarammaxx.ta

 


Boga1

Boğa Burcu:
Bu pazartesi gündelik iş konularında, içgüdüsel ve hareketli tavırlar sergileyebilirsiniz. Yakın çevrenizdeki insanlarla iletişim sorunlarınız olabilir. Kolay tepki vermeye açıksınız.

Salı günü, özel hayatınızda veya ortaklaşa işlerinizde sorumluluklarınız ve ciddi tavırlarınız devrede olacak. Bir yandan da bu alanda iletişiminizi iyi kullanacak, önemli şanslarla karşılaşacaksınız.

Çarşamba günü, özel hayatınızda duygularınız ve mantığınız birbiriyle çakışabilir. Bir yandan kendi ailenize vakit ayırmak isterken, diğer yandan özel hayatınızdaki oluşumlar arasında kalabilirsiniz.

Perşembe günü, aile hayatınızda esnek, rahat konuşmalar ve çözümler devrede olacak. Ayrıntılı yorumlar www.mascarammaxx.ta


ikizler1

İkizler Burcu:

Bu pazartesi iş hayatınızda sorumluluklarınızla hareket edeceksiniz sevgili ikizler. Gün içinde uzlaşmacı yönlerinizi sergileyebilir, sevdiğiniz insanı şaşırtabilirsiniz.

Salı günü, yapılması gereken günlük işlerinize sorumlulukla yaklaşacak, işlerinizi tamamlamadan rahat etmeyeceksiniz. Duygusal olarak sağlığınızla ilgili konular kafanıza takılı olabilir.

Çarşamba günü, yakın çevrenizle anlaşmakta zorlanacaksınız zira, siz her şeyi planlarken, onlar daha rahat bir tavırla hareket ediyor olacaklar. İş ve sağlık konuları arasında bocalamalarınız olabilir.

Perşembe günü, sosyal çevreniz yeni işlerin, görüşmelerin kapısını aralayabilir. Ayrıntılı yorumlar www.mascarammaxx.ta


Yengec1

Yengeç Burcu:

Bu Pazartesi, aile büyüklerinize veya kendi ailenize karşı duygularınızı göstermekte zorlanabilirsiniz sevgili yengeçler. Her şeye bu kadar katı bakmamaya çalışmalısınız.

Salı günü, özel hayatınızın veya çocuklarınızın sorumlulukları devrede olacak. Bu konulara ciddiyetle yaklaşırken, diğer yandan alacağınız keyifli haberlerle, kendinizi duygusal olarak şanslı hissedeceksiniz. Sanatla, oyunculukla uğraşanlar için şanslı bir gün.

Çarşamba günü, harcamalarınız hızlanabilir. Para biriktirmek istiyorsunuz ama bu sıralar yapacağınız harcamalar, kenara para atmanızı zorlaştıracak.

Perşembe günü, iş konularında şansınız yüksek Ayrıntılı yorumlar www.mascarammaxx.ta


Aslan1

Aslan Burcu:

Bu Pazartesi, yakın çevrenizle olan iletişiminizde güçlü ve etkili yönleriniz ağır basacak sevgili aslanlar. Yakın çevrenizin işlerine sorumlulukla yaklaşabilir, bazen de sinirli olabilirsiniz.

Salı günü aile hayatınızda önemli sorumluluklar üstlenebilirsiniz. Ailenizle bir aradayken ciddi ve negatif etkileriniz yüksek olacak. Herşeye sorumluluk gözüyle bakmadan ilerlemeye çalışın. Bir yandan da evdeyseniz, kendinize ve maneviyatınıza yönelik bir gün geçirebilir, huzuru kendinizde bulabilirsiniz.

Çarşamba günü, kendi isteklerinizle, ailenizin sorumlulukları çatışabilir. Önce bir tarafı sonra diğer isteklerinizi yapmaya çalışın. İkisini aynı anda yapmak hem sizi mutsuz eder, hem de gereken tatmini sağlayamazsınız.

Perşembe günü, farklı insanlardan istediğiniz bir teklif gündeme gelecek. Ayrıntılı yorumlar www.mascarammaxx.ta


Basak1

Başak Burcu:

Bu pazartesi günlük işleriniz ve koşturmalarınızda kendi keyfinize göre hareket edeceksiniz. Maddi konularda kalabalık ortamlarda kolay sinirlenmelere açıksınız. Şansınızı tepmeyin.

Salı günü, yakın çevrenizdeki insanların sorumluluklarını üstlenmeye açıksınız. Duygusal olarak insanlara neler hissettiğinizi söylemeyeceksiniz ama içten içe onlara bilenebilirsiniz. Yine de arkadaşlarınız ve dostlarınız kendinizi iyi hissetmenizi sağlayacaklar.

Çarşamba günü, hiçbir önemli işle uğraşmama isteğiniz yüksek olmasına rağmen oldukça hareketli ve iletişimi yüksek bir gün geçirebilirsiniz. Bu da zaman zaman zorlanmanıza ve işleri gözünüzde büyütmenize neden olabilir.
Perşembe günü, düşündükleriniz ve hissettikleriniz doğru çıkabilir sevgili başaklar. Ayrıntılı yorumlar www.mascarammaxx.ta


Terazi1

Terazi Burcu:

Bu pazartesi hareketlerinizde zaman zaman iniş çıkışlar yaşanabilir sevgili teraziler. Sorumluluklarınız ve kafanıza göre hareket etme isteğiniz arasında bocalayabilirsiniz.

Salı günü, maddi konularda sorumluluk üstlenmekten çekinmeyeceksiniz. Duygularınızı para konularında oldukça ciddi tutacaksınız. Bir yandan da yeni ve etkili iş teklifleri, parasal açıdan sizi sevindirecek. Tam da soumluluklarınızı bilirken, meydana gelecek bir anlaşma, görüşme etkisiyle, çoşarak çok açılmayın.

Çarşamba günü, sosyal çevrenizle, para kazanmak zorunda oluşunuz birbiriyle çakışabilir. Arkadaşlarınız sizi bir yere davet edebilir ve siz iş bitirme yükümlülükleriniz yüzünden, gitmek isteseniz bile yapamayabilirsiniz.

Perşembe günü, önemli iş ortaklıkları ve projeler devrede olacak. Ayrıntılı yorumlar www.mascarammaxx.ta


Akrep1

Akrep Burcu:

Bilinçaltınızda yapmak istedikleriniz ama harekete geçmediğiniz konular sizi rahatsız edebilir sevgili akrepler. Kişisel girişimlerinizde ve sorumluluk üstleneceğiniz alanlarda şanslısınız.

Salı günü kişisel sorumluluklarınız hızlanabilir, hayata daha ciddi ve negatif gözlerle bakabilirsiniz. Yalnız uzak yerlerden alacağınız güzel ve sevindirici haberler sorumluluklarınızı kolay yapmanıza neden olacak.

Çarşamba günü, iş alanlarınızdaki yoğunluklar, kendinize ve fiziki görünümünüz vakit ayırmanızı zorlaştırabilir. Bir yandan gezmek ve kendiniz için bir şeyler yapmak isteyecek, diğer yandan iş sorumluluklarınız buna izin vermeyecek.

Perşembe günü, iş hayatınızda çok farklı ve değişik bir teklifle karşılaşabilirsiniz. Ayrıntılı yorumlar www.mascarammaxx.ta


Yay1

Yay Burcu:

Bu Pazartesi, arkadaş çevrenizde, sevdiklerinizle bir aradayken duygularınızı ifade etmek kolay olmayabilir sevgili yaylar. Geleceğinize dair, size yardım eden yakın arkadaşlarınıza karşı minnet dolu olacaksınız.

Salı günü sizin dışınızda gelişen her tür olayın sorumluluğunu üstlenmeye hazır olacaksınız. Başkalarına yardım etmenin sorumluluğunu gereğinden fazla üstlenmeyin. Bilinçaltınızda acımasız olabilir, olaylara karşı soğuk ve ciddi yaklaşımlar sergileyebilirsiniz. Bütün bu olumsuzluklardan alacağınız güzel parasal gelişmelerle sıyrılmanız söz konusu.

Çarşamba günü, canınız önemli işlerle uğraşmak istemese bile, yapmanız gereken seyahatler, kısa yolculuklar veya başka işler devrede olacak.
Perşembe günü, aşk hayatınızda oldukça esnek ve rahat davranacaksınız. Ayrıntılı yorumlar www.mascarammaxx.ta


Oglak1

Oğlak Burcu:

Bu Pazartesi, göz önünde olacağınız ortamlarda ve iş alanlarınızda beraber hareket edeceğiniz insanlara karşı daha anlayışla yaklaşın sevgili oğlaklar. İşlerinizdeki zorlanmalar agresif tavırlara neden olabilir.

Salı günü, sosyal ortamlarınızdaki sorumluluklar veya birden fazla işiniz varsa, o işlerin sorumlulukları devrede olacak. Geleceğinize karşı ciddi düşünceler içinde olabilirsiniz. Bu aralar bir tek özel hayatınız yüzünüzü güldürüyor ve bugün sevdiğiniz insanla sosyal ortamlarda keyifli vakit geçirebilirsiniz.

Çarşamba günü, sosyal çevrenizin hareketliliği ve kendinize vakit ayırma isteğiniz birbiriyle çatışabilir. Ne var ki, partneriniz yapmanız gerekenler konusunda sizi harekete geçirecek.

Perşembe günü, ev ve aile hayatınızda esnek ve farklı etkiler altında olacaksınız. Ayrıntılı yorumlar www.mascarammaxx.ta


Kova1

Kova Burcu:

Bu Pazartesi, uzak yerlerde, seyahatlerde ve dış ortamlardaki işlerinizde hızlı tavırlarınız gündemde olabilir sevgili kovalar. Gece saatlerinde artan enerjinizi kontrol etmekte zorlanabilirsiniz.

Salı günü, kariyer ve iş sorumluluklarınız devrede olacak, ayrıca işlerinizde gününüzü iyi koordine edeceksiniz. İş alanlarınızda güzel ve sevindirici haberler kapıda.

Çarşamba günü, iş alanlarınızdaki yoğunluklar nedeniyle, özel hayatınıza vakit ayıramayabilir ya da tam tersi bir durumla karşılaşabilirsiniz.

Perşembe günü, iletişime dayalı işlerinizde önemli görüşmeler ve anlaşmalar devrede olabilir. Ayrıntılı yorumlar www.mascarammaxx.ta


Balik1

Balık Burcu:

Bu Pazartesi, ortaklaşa maddi konularda başkalarının sorumluluklarını üstlenmekten kaçının sevgili balıklar. İstek ve arzularınız bu aralar çok yoğun. Aşk hayatınızda işler tıkırında görünüyor.

Salı günü, dış kaynaklı işlerinizde önemli sorumluluklar üstlenebilirsiniz. Geleceğiniz için yapacağınız yatırımlar devreye girecek. Uzak yolculuklarda veya seyahatte harika bir aşkla karşılaşabilirsiniz. Yaratıcılığa dayalı işlerinizdeyse, önemli görüşmeler devrede olabilir.

Çarşamba günü, bir yandan dışarıda olmak, dolaşmak, diğer yandan da çalışmak arasında kalabilirsiniz. Güzel ve sakin bir yürüyüş sinirlerinizi yumuşatabilir.

Perşembe günü, iş görüşmeleriniz varsa parasal anlamda güzel anlaşmalar yapabilirsiniz.Ayrıntılı yorumlar www.mascarammaxx.ta

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yorum Yok

    Bir Cevap bırakın