Güncel Yorumlar Haftalık Yorumlar Semadan Haberler

10 – 16 Haziran Haftalık Burç Yorumları

10 - 16 Haziran Haftalık Burç Yorumları
Bu yazıyı paylaşın;

11 – 17 Eylül Haftalık Burç Yorumları detaylı olarak sizin için kaleme aldım. Detayları devamını oku bağlantısına tıklayıp okuyabilir ya da Youtube kanalımdan izleyebilirsiniz…

Okumak istediğiniz Burç Yorumu için, Burcun isme tıklayınız.

 

 Koç
 Boğa  İkizler  Yengeç
 Aslan  Başak  Terazi  Akrep
 Yay  Oğlak  Kova  Balık

KocKoç Burcu:

Haftanıza yapılması gereken günlük işlerinizle, bu hafta halledilmesi gereken konularla giriş yapıyorsunuz sevgili Koç ve yükselen Koçlar. Bu hafta ilginç haftalardan birtanesi. Yeniaydan aldığınız etkilerle bu hafta işlerinizde güzel açılımlar, fırsatlar karşınıza gelebilir. Fırsatlarınız olacak ama diğer yandan sorumluluklarınızdan ve yükümlülüklerinizden de kaçmamanız gerekecek.

Bu hafta Cuma günü aile hayatınızda bir sorun ortaya çıkabilir. Anne- babanız arasındaki çekişmeler verilecek önemli bir kararı karşınıza getirebilir. Yine sizin ve eşinizin ailesi arasındaki sorunlara da bu dönemde dikkat edin. İş hayatınızdaki zorlanmalar, aile hayatınıza olumsuz yansıyabilir. Önemli kişisel girişimlerinizde durdurulduğunuzu düşünebilirsiniz. Bu durumda enerjinizi daha kontrollü ve sakin kullanmanız doğru olacaktır. Ailenizdeki insanları ve onların iş hayatını, yapacaklarını desteklemeye çalışın.

Haftasonu Pazar günü fanatik düşünce yapınızla bazı sıkıntı ve sorunlara açık olacaksınız. Fikirlerinizde ve inançlarınızda yaşayacağınız olaylarla bağlantılı olarak değişimler oluşabilir. Geri plandan etkili olan inancınızı destekleyen insanlarla  bu dönemde bazı sıkıntılar görülebilir. Yurtdışı bağlantılı işlerinizde spekülasyonlara açık olacaksınız. Olumsuz bakış açısından uzak durun ve bu dönemde olan biten her şeyin hayrınız için olduğunu bilin.


BogaBoğa Burcu:

Haftanıza keyifli etkilerle başlıyorsunuz sevgili Boğa ve yükselen Boğalar. Çocuğunuzun konu ve olayları bu hafta daha fazla ön planda olabilir veya sevdiğiniz insanla beraber yapacağınız planları devreye sokabilirsiniz. Maddi konularda oluşan yeniaydan aldığınız etkilerle bu hafta parasal konularda fırsatlı ve şanslı olacaksınız ama bu fırsatları iyi bir şekilde yönetmeli, abartıdan uzak durmalı, gerçekçi olmaya özen göstermelisiniz. Başkalarına para verirken, borç isterken dikkatli olun, bir yere, bir gruba veya bir etkinliğe katılmak için ödeyeceğiniz paralara dikkat edin.

Cuma günü yakın çevrenizin yardımlarına, isteklerine enerjinizi harcarken bazı zor durumlar oluşabilir. Bu gne denk gelen işleriniz varsa zorlanabilirsiniz. Yine araba kullanırken, kısa yolculuklarda seyahatlerde, eğitim ayağında dikkatli olun.

Haftasonu parasal girişimlerinize dikkat etmelisiniz. Bu dönemde arkadaşlarınıza borç vermeyin ya da onlardan borç istemeyin. Bazı olumsuzluklar devrede olabilir. Düşüncelerinizi başka insanlara kabul ettirmek kolay olmayacak ve çabuk demoralize olabilirsiniz. Kendinizi daha verimli kılmak için dış ortamlardan gelecek olan etkilere karşı bu hafta ve haftasonunda sırtınızı dönün, keskinlik ve netlik isteyen işlerle uğraşmak için harika olabilir. Sınava giriyorsanız kendinizi iyi motive etmelisiniz o zaman güzel sonuçlar elde edebilirsiniz.


İkizlerİkizler Burcu

Haftanıza ailevi işlerinizle veya ev hayatınızın detaylarıyla başlayabilirsiniz sevgili İkizler ve yükselen İkizler. Özel hayatınızda ve birebir ilişkilerinizde bu hafta şans sizden yana olabilir. Yeniaydan aldığınız etkilerle kişisel istekleriniz için harekete geçebilirsiniz yalnız ortaklı işlerinizde başlatmak istediğiniz konularda abartıdan ve fazla cesaretten uzak durun. Ortak parasal konularda, ödemelerinizde önemli konuları gözden kaçırmayın veya ertelemeyin.

Bu hafta Cuma günü parasal yönden dikkatli olun, bir para akışı engellenebilir veya bir para işiniz sonlanabilir. Aksilikler ve engellerle karşılaşabilirsiniz. Beklediğiniz bir para varsa haftanın son iş gününde zorlanabilir, sosyal çevre ilişkilerinizde sıkıntılar yaşayabilirsiniz.

Haftasonuna doğru ve haftasonunda  aileniz için bir konuda aşırı fanatik davranmamalısınız. Eşiniz ve ailesi arasındaki ilişkide skandal olaylar oluşabilir ama burada vereceğiniz tepkiler hem sizin, hem de eşiniz için önemli olacak. Bu olasılıklardan bir tanesi. Yine ortağınız varsa onun aile hayatında da bazı sorunlar görülebilir. Size tavsiyem göz önünde olacağınız yerlerde inançlarınız ve fikirleriniz için çarpışmayın. Maddi konulardaki olumsuz bakış açınızı etrafınıza yansıtmayın.YengecYengeç Burcu
:

Haftanız iletişim ve yakın çevrenizin konularıyla başlıyor sevgili Yengeç ve yükselen Yengeçler. Akraba veya kardeşlerinizle iletişiminiz yüksek olabilir ama bazı konularda anlaşmak kolay olmayacak. Günlük işlerinizi kolay halledecek, başkalarına verdiğiniz sözleri daha kolay tutacaksınız. Önceliklerinizi iyi belirleyin. İlişkilerinizdeki mesafeler ve sorunlar bu hafta daha fazla görünür hale gelebilir. Her işi kendi bildiğiniz yoldan halletmek isteğinizi biraz dizginleyin. Sağlığınıza gereken özeni gösterin.

Cuma günü özel hayatınıza, ilişkilerinize ve elbetteki ortak adımlarınıza ve işlerinize dikkat edin. Bu alanlarda ilerlemeniz kolay olmayacak. Sanki durdurulduğunuzu, ilerleyemediğinizi düşünebilir, aynı konular üzerinden defalarca geçebilirsiniz.

Haftasonu Pazar günü civarında dikkatli olmalısınız. İş alanlarınızda aşırı iyimserlik ve başka insanlara kolayca kapılma gibi etkileriniz yüksek. Yabancı insanlarla yapacağınız işlerde, gelecek planlarınızda, gerçekçilikten uzaklaşmayın. Yine eğitime dayalı konularda bazı sorunlar oluşabilir. Eğitim ayağında gerçekçi olduysanız, yapabildiklerinizi ve yapamadığınız alanları iyi belirlediyseniz korkmaya gerek yok. Sadece alınganlıklardan, duygusal yönlendirmelerden ve olumsuz bakış açısından uzak durun.


AslanAslan Burcu:

Haftanıza parasal düzenlemelerle, ödemeleriniz veya para işlerinizle başlayabilirsiniz sevgili Aslan ve yükselen Aslanlar. Bu Pazartesi ödemeleriniz konusunda mantığınız ve duygularınız arasında gidip gelebilirsiniz. Sosyal konulara olan eğiliminiz yüksekken, günlük hayatınızın gereklilikleri ve sorumlulukları sizi zorlayabilir. Her iki tarafı da ihmal etmeyin. Sosyal çevre ilişkilerinizden yana şansınız yüksek çalışacak ama abartıdan, eğlencenin dozunun yüksek olmasından uzak durun.

Cuma günü iş alanlarınızda ve hizmet ettiğiniz alanlarda adım atmak kolay olmayacak. Eğitim, seyahat, gelecek adımlarınızda zorlanmalar ve sıkıntılar karşınıza gelebilir. Sağlığınızda da bazı zorluklar yaşayabilirsiniz. Bir konunun sonlanması karşınıza gelebilir.

Bu hafta riskli işlerden yana şans sizden tarafa olmayacak. Özel ilişkilerinizde ve iş alanlarınızda bu dönem olayları çok büyütmemeye özen göstermeli, yanlış adımlardan ve insanlardan uzak durmalısınız. Haftasonu Pazar günü, olumsuz bakış açısından uzak durmaya çalışın. Kendi iç gücünüze, sezgilerinize inanarak atacağınız adımlar sizi olası sorunlardan koruyacaktır.


BasakBaşak Burcu:

Ay sizin burcunuzdayken haftaya başlıyorsunuz sevgili Başak ve yükselen Başaklar. Bu şu demek. Bu hafta sizin bildiğiniz enerjilerle başlıyor. Kendi isteklerinize ve yapacaklarınıza önem vereceksiniz ama bazı insanlarla aranızdaki sorunlar bu Pazartesi ortaya çıkabilir. Duygularınız ve mantığınız arasında gitgelleriniz yüksek olabilir. Yeniaydan aldığınız etkilerle iş ve kariyer alanlarınızda bu hafta şanslı adımlar ve fırsatlar karşınıza gelebilir. Bu şans ve fırsatları abartmadan ve güzel bir şekilde kullanmalısınız.

Cuma günü gireceğiniz çevrelerde önemli girişimleriniz özel hayatınızın sorumluluklarıyla engellenebilir. Bir ilişkiniz bitebilir veya arkadaşlarınızla olan ilişkilerinizde bir takım sıkıntılar, bitiş ve sorunlar yaşanabilir. Bazı parasal işlerinizde de sorunlara açık olabilirsiniz.

Haftasonu civarında özel hayatınızda, yuvanızla, ailenizle olan ilişkilerinizde aşırı iyimserlikle hareket edebilir, karşınıza gelecek olayları yanlış okuyabilirsiniz. Fanatikçe, düşünmeden üstü kapanan konular sonradan sizi zorlayabilir. İdeallerinizi gerçekliğe dökmek kolay olmayabilir, bazı dirençlerle karşılaşabilirsiniz. Sosyal ortamlarınızda da yaşayacağınız sorunlar hayata olumsuz bakmanıza neden olabilir. Ama olumsuzluklardan uzak durun ve olan bitenin hayrınız için olduğunu farkedin.


TeraziTerazi Burcu:

Haftanıza çok organize olarak başlayamayabilirsiniz sevgili Terazi ve yükselen Teraziler. Bayram sonrası işlerinize kanalize olmak bu Pazartesi zor olabilir ama Salı günü itibarıyla şartlar sizin tarafınıza geçmeye başlıyor. Daha hızlanacaksınız. Geleceğinizi ilgilendirecek alanlarda yeniaydan aldığınız etkilerle bu hafta güzel şanslar ve fırsatlar karşınıza gelecek. Eğitim, seyahat, medya, yayıncılık alanlarında çeşitli fırsatlara ulaşabilirsiniz ama durumları iyi kullanmaya ve gerçekçilikten uzaklaşmamaya çalışmalısınız. Ailevi sorumluluklarınız veya davranışlarınızın sonuçları bu hafta işlerinizde ihmal etmemeniz gereken konular.

Cuma günü kariyer ve iş alanlarınızda bazı engeller sorunlar karşınıza gelebilir. Partnerinizin, eşinizin hayatında da bazı sorunlarla uğraşabilirsiniz. Aile hayatınızda anne ve babanız arasındada sorunlar varsa bu dönemde bu sorunlar karşınıza dikilebilir. Olumsuz bakış açısından uzak durmaya çalışın.

Haftasonu civarında aşırı iyimserlikle atılmış adımlarınızın hayallerinizi ne kadar gerçekleştirip, gerçekleştirmediğini görebilirsiniz. Yakın çevrenizde iş yaptığınız insanlarla olan bağlantılarınız bu dönemde test edilecek.Yanlış insanların peşinden gitmemelisiniz. Herşeyi gözden geçireceğiniz ve işlerinizin sonuçlarıyla karşılaşacağınız bu dönem olumsuzlukların sizi aşağıya çekmesine izin vermeyin. İşlerinize asılın, iyi niyetinizi koruyun.


AkrepAkrep Burcu:

Haftanıza sosyal olarak, arkadaşlarınızla bağlantı halinde bulunarak başlayacaksınız sevgili Akrep ve yükselen Akrepler. Parasal konularda gitgelleriniz bu Pazartesi yüksek olacak. Salı ve Çarşamba günü daha temkinli sularda yüzmelisiniz. Yeniaydan aldığınız enerjilerle bu hafta parasal konularda güzel şanslar ve fırsatlar oluşabilir ama harcamalarınızı da kontrol altına almalı ve parasal işlerde abartıdan kaçınmalısınız. İletişim işlerinizi, eğitim sorumluluklarınızı ihmal etmeyin.

Cuma günü eğitim hayatınızda bazı zorlanmalar oluşabilir. Zorlanacağınız bu tarihlere denk gelen sınavınız varsa sizin dışınızda gelişen olaylar aslında sizin hayrınız için çalışıyor olacak. Bazı işlerinizde durmalar, sonlanmalar, sıkıntı ve sorunlara açık olabilirsiniz. Enerjinizi engelleyen işlerinizi, konuları gözden geçirmek için bunu bir fırsat olarak görmelisiniz. Sadece olumsuzlukları çok büyütmeyin ve keskin gözlem yeteneğinizi, işlere bakış açınızı devreye sokun.

Pazar günü civarında parasal konularda aşırı iyimserlik hata yaptırabilir. Aptalca risklerden kaçınmalı, gerçekliğinizi ve durumları gözden geçirmelisiniz. Yeni gelen haftada da bu etkiler devam edecek. Bu yüzden risk içeren işlerinizde fanatik yaklaşımlardan uzak durun.


YayYay Burcu:

Haftanıza hızlı işlerle, aktif iş hayatınızla veya kalabalık yerlerde yapmanız gereken işlerle başlıyorsunuz sevgili Yay ve yükselen Yaylar. Beraber ortak çalıştığınız insanlarla bu Pazartesi anlaşmak kolay olmayabilir. Mantığınız ve duygularınız arasında gidip gelebilirsiniz. Yeniaydan aldığınız etkilerle bu hafta özel hayatınız veya ikili ilişkilerinizle, ortaklı işlerinizle ilgili işlerinizde güzel şanslar ve fırsatlar karşınıza gelebilir. Aşırı iyimserlikle abartmadan yolunuzda ilerlemelisiniz. Parasal sorumluluklarınızı özel hayatınızda gözden kaçırmayın, göz ardı etmeyin.

Cuma günü parasal konularda girişimleriniz engellenebilir. Maddi konuları rayına oturtmak kolay olmayacak. Eğlence için yapmak istediğiniz harcamalar, ödemeniz gereken bir para varsa bu dönem hesabınızı iyi yapmalısınız. Elde olmayan durumlar harcamalarınızı arttırabilir, canınızı çok sıkmayın ve olumsuz bakış açısından tüm haftasonu uzak durun.

Haftasonu Pazar günü aşırı iyimserlikle atacağınız adımlar, saçma riskler almanıza neden olacak. Bazı gerçekliklerle karşılaşabilirsiniz. Ev, aile ortamlarınızda sürtüşmeler ve çekişmeler oluşabilir, bu süreçte bana birşey olmaz tavrıyla olayları büyütmeyin veya hiç yokmuş gibi davranmayın. Ailevi konularda gerçekliğinizle, hayalleriniz çatışabilir. Yine de net tavrınızı koruyabilirsiniz güzel yardımlar ve desteklerde alacaksınız.Oglak
Oğlak Burcu:

Haftanıza uzaklardan alacağınız haberlerle, hızlı planlarla başlayacaksınız sevgili Oğlak ve yükselen Oğlaklar. Yapılması gereken işlerinizi dengeye oturtmak bu Pazartesi sizi zorlayabilir. Yeniaydan aldığınız etkilerle iş alanlarınızda başlatmak istediğiniz işlerinizde değişik şanslar ve fırsatlar karşınıza gelebilir. Burada bir sıkıntı yok ama sorumluluklarınızı, sağlığınızı yapacağınız işlerde ihmal etmemeniz gereken bir dönemdesiniz.

Cuma günü özel hayatınıza ve ilişkilerinize dikkat etmelisiniz. Ortaya çıkan veya daha önceden gelen bir kriz bir karar vermenize neden olacak. Enerjinizi kontrollü kullanmalı, idareci yapınızı öne çıkarmalısınız. Ortaklı işlerinizde de bir yol ayrımına gelebilirsiniz. Yine partnerinizin kariyerindeki bir sorunla uğraşmak bu haftanın konusu olabilir.

Haftasonu Pazar günü civarında yakın çevrenizdeki insanlara karşı daha gerçekçi olmalısınız. İletişim halinde olacağınız insanlara karşı yumuşak karnınız devrede olabilir. Bazı hayal kırıklıkları, skandallar ve sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Bu sorunlar yanlış bir insanın peşine takılmaktan da kaynaklanabilir. Yurtdışı bağlantılı işlerinizde de sorunlar oluşabilir. Bu dönemde aşırı risk almaktan, yanlış iyimserlikten kaçınmalısınız. Yine eğitim hayatınızda ne kadar gerçekçi hareket ettiğinizi bu hafta sonu göreceksiniz sevgili oğlaklar. Olumsuz bakış açısından uzak durun, işlerinize veya sınavınıza konsantre olun ve amaçlarınıza göre hareket edin.


KovaKova Burcu

Haftanıza ödenmesi gereken faturalar, ödemelerinizle başlayabilirsiniz sevgili Kova ve yükselen Kovalar. Bu hafta size keyif verecek işlerinizde, eğitim hayatınızda güzel şanslar ve fırsatlar karşınıza gelebilir. Hayata bakış açınızda ilerlemek isteyeceksiniz. Aşırı iyimserlikten ve bana birşey olmaz tavrından uzak durarak yolunuzda ilerleyin.

Sizi aşağıya çeken korkularınızdan, sınırlardan kurtulmalı, sorumluluklarınızdan kaçmamalı, günlük işlerinizde size sorun yaratan durumlara karşı olumsuzluklardan kaçınmalısınız.

Cuma günü günlük işlerinizde, hizmet alanlarınızda veya sağlığınızla ilgili konularda bazı zorlanmalar, sıkıntı ve sorunlar oluşabilir. Bazı çalışanlarınızla veya çalıştığınız insanlarla yollarınızı ayırabilirsiniz. Enerjinizi daha efektif ve yaratıcı kullanmaya özen gösterin. Keskin bakış açınızla eleştirmeye de açık olacaksınız.

Haftasonu Pazar günü arkadaşlarınızla, sosyal çevrenizle beraber yaptığınız işlerinizde bazı sorunlar ve hayalkırıklıkları oluşabilir. Bu sizin herşeye yanlış prim vermenizden ve fikir ve ideallerinizin gerçeklerle uyuşmamasından kaynaklı olacak. Bir gruba dahilseniz bu dönemde gerçeklerden kaçabilir, kendinizi kandırmaya devam edebilirsiniz. Aldanmalara ve girişimlerinizin fos çıkmasına  dikkat edin.


BalikBalık Burcu:

Haftanıza özel hayatınıza, ilişkilerinize veya ortaklı işlerinizin üzerine eğilerek başlıyorsunuz sevgili Balık ve yükselen Balıklar. Aile ortamlarınızda duygularınız ve mantığınız arasında gitgelleriniz yüksek olabilir. Parasal işlerinizi Salı ve Çarşamba daha rahat yoluna koyabilirsiniz. Bu hafta diğer insanlarla beraber yapacağınız işleriniz, ailevi konularda sizi zorlayabilir. Her iki tarafı da ihmal etmeden yolunuzda ilerleyin. Kariyerinizde güzel açılımlar karşınıza gelecek.

Çevresel faktörler, bağlı olduğunuz yerler, ortamlar bu dönemde ilişkilerinizi gerebilir. Cuma günü arkadaşlarınız ve özel hayatınızdaki insan arasında kalabilirsiniz. Sevdiğinizle gireceğiniz çevrelerde sorunları ve anlaşmazlıkları üzerinize çekebilirsiniz. Enerjinizi doğru kullanmaya çalışın. Alıngan tutumlar bu dönem kolay tepki vermenizi kolaylaştıracak. Olumsuzluklardan uzak durun.

Pazar günü civarında kariyer ve iş alanlarınızda daha gerçekçi adımlar atmalısınız. İnançlarınızla karşılaştığınız olaylar ve gerçekler örtüşmeyebilir. Bazı önemli adımlarınızda hayalkırıklıklarına ve skandallara açık olabilirsiniz. Yanlış iyimserlikler hızlı gelişmeleri, aşırı riskleri karşınıza getirebilir. Yine bu haftasonunda olumsuz bakış açısından uzak durun. Hayata karşı net durduğunuz müddetçe istediğiniz sonuçları alacaksınız.

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yorum Yok

    Bir Cevap bırakın