Güncel Yorumlar Haftalık Yorumlar Semadan Haberler

10 – 16 Eylül Haftalık Burç Yorumları

10 - 16 Eylül Haftalık Burç Yorumları - Hande Kazanova
Bu yazıyı paylaşın;

10 – 16 Eylül Haftalık Burç Yorumları detaylı olarak sizin için kaleme aldım. Detayları devamını oku bağlantısına tıklayıp okuyabilirsiniz…

Okumak istediğiniz Burç Yorumu için, Burcun isme tıklayınız.

 Koç
 Boğa  İkizler  Yengeç
 Aslan  Başak  Terazi  Akrep
 Yay  Oğlak  Kova  Balık

KocKoç Burcu:

Haftaya Yeniaydan aldığınız enerjilerle başlıyorsunuz sevgili Koç ve yükselen Koçlar. İş, hizmet, sağlık alanlarınızda önemli girişimleriniz için bu haftayı gerçekçi ve mantıklı davranarak kullanabilirsiniz. Önemli insanlardan alacağınız destekler yüksek olurken, ortak parasal alanlarda şansınız yüksek akacak. Salı günü itibarıyla Mars birkez daha kova burcuna geçiyor. Enerjinizi sosyal çevrenize harcayacaksınız. Takım çalışmalarınıza, gruplara yönelik işlerinize, organizasyonlar, davetlere yönelik adımlarınıza harcayacağınız enerjiniz yüksek olabilir. Sosyal çevrenizi organize edebilirsiniz ama bazı arkadaşlarınızla aranızda sürtüşmelerde bu dönemde oluşabilir. Yaz döneminde yaşadığınız sıkıntıları daha etkin bir enerjiyle ele almanın zamanı gelmiş bulunuyor. Parasal işleriniz varsa bu hafta Çarşamba gününe dikkat edin. Sosyal çevre ilişkilerinizde sahip olduklarınızı sorgulayabilir, sıkılganlıkla hareket edebilirsiniz. Haftasonu iş ve günlük hayatınızın akışıyla bağlantılı konularda şanslı etkileriniz devreye giriyor.


BogaBoğa Burcu:

Bu hafta yeniaydan aldığınız etkilerle başlıyor sevgili Boğa ve yükselen Boğalar. Aşk, eğitim, çocuk, kreatif alanlarınızda başlatmak istediğiniz işleriniz, konular varsa bu hafta ayrıntıları gözden kaçırmadan adımlar atabilirsiniz. Salı günü itibarıyla enerjinizi kariyerinize ve iş hayatınıza çevireceksiniz. Tüm yaz boyunca bu alanlarda zorlandığınız konuların üstünden geçmek için bunu bir fırsat olarak görün. Toplum önü mücadeleleriniz, uğraşılarınız artarken, önemli takım çalışmaları, toplumsal olaylar daha fazla ilginizi çekebilir. Özgürlüğünüze düşkün olacağınız için üstlerinizle olan bağlantınıza göz önünde olacağınız ortamlarda dikkat etmelisiniz. Bu hafta geleceğinize yönelik planlarınız ve adımlarınızda hayat sizi desteklerken en çok özel hayatınıza ve ikili ilişkilerinize dikkat etmelisiniz. Sıkılganlıklarınız yüksek olabilir. İlişkilerinizde var olan tansiyonlu durumlar Çarşamba günü ortaya çıkabilir.  Sosyal çevrenizdeki insanların önemli konularda sizi yanıltmasına izin vermeyin, içinizden geleni yapın, zira önemli işlerinizde ve ilişkilerinizde haftasonu desteklenecek, şans ve fırsatların ayağınıza geldiğini göreceksiniz.


İkizlerİkizler Burcu

Haftanız yeniay etkisiyle başlıyor sevgili İkizler ve yükselen İkizler. Eviniz, yuvanız, ailenizle ilgili konularda almanız gereken kararlarınızı bu hafta detayları sıkıca takip ederek başlatabilirsiniz. Salı günü Mars yeniden Kova burcuna geçiyor. Enerjinizi dış ortamlara, seyahatlere, yabancılarla yapılacak olan işlere, yurtdışı kontaklarına harcayacaksınız. Hukuki meselelerde mücadeleleriniz artabilir. Önemli seyahatlerinizde bazı sorunlar oluşabilir. Bu alanlarda vereceğiniz demokratik mücadelelere ve uğraşılara önem vereceksiniz. Yaz dönemi boyunca bu alanlarınızda gerileyen Mars’ın yeniden bu alanları harekete geçirmesi işlerinizin üzerinden yeniden geçme fırsatı sunabilir. Şimdi karşınıza gelecek olan fırsatlar için harekete geçebilirsiniz.

Bu hafta aile hayatınızda parasal konularda güzel şanslar ve fırsatlar karşınıza gelirken, yapılması gereken işlerinizi kolaylıkla halledeceksiniz.  Çarşamba günü beraber iş yaptığınız insanlarla olan ilişkilerinize dikkat edin. Cuma günüyse aileve iş alanlarınızda kararsız ve yanıltıcı etkiler oluşabilir. Haftasonu ailevi konularda güzel şanslar ve fırsatlar yakalayacaksınız. Maddi konularda daha doğru ve etkili kararlar devreye girebilir.YengecYengeç Burcu
:

Haftaya yeniaydan alacağınız etkilerle başlıyorsunuz sevgili Yengeç ve yükselen Yengeçler. İletişime dayalı işlerinizde, yakın çevre konularınızda önemli kararlarınızı bu hafta dikkatli ve özenli davranarak hayata geçirebilirsiniz. Salı günü Mars yeniden Kova burcuna geçiyor. Enerjinizi ortak parasal konularda harcamaya başlıyorsunuz. Ortak borçlarınızda, ödemelerinizde girişken olabilirsiniz ama bu mücadele etmeyeceğiniz anlamına gelmiyor. Tehlikeli yerlerden uzak durun. Sosyal ortamlarınızda parasal konularda çabuk tepki vermeye ve risk almaya yatkın olabilirsiniz. Mars bu alanlarınızda tüm yaz boyunca gerilemişti, şimdi bu alanlarınızda yeniden ilerleyerek yaşadığınız zorlukları, sıkıntıları düzeltmek için size fırsat sunacak. Özel ilişkilerinize bu hafta Çarşamba günü dikkat etmelisiniz. Arkadaş ilişkileriniz, özel hayatınızda çabuk ve ani tepkiler vermenizi kolaylaştırabilir. Fikirlerinizdeki karmaşa, kararsızlıklar Cuma günü sizi yoracak. Önemli görüşme ve konuşmalarınızda detayları atlamayın, gerçekçi adımlarla ilerleyin. Haftasonu ikili ilişkilerinizde ve özel hayatınızda mutluluğu ve şansı yakalayacaksınız.


AslanAslan Burcu:

Haftaya Başak burcunda oluşan yeniay etkisiyle başlıyorsunuz sevgili Aslan ve yükselen Aslanlar. Bu yeniayla beraber maddi konularda önemli başlangıç ve kararlarınızı bu hafta dikkatli ilerleyerek atabilirsiniz.  Salı günü Mars yeniden Kova burcuna geçiyor. Enerjinizi ilişkilerinize yönlendireceksiniz. Eşin hayatında mücadeleler artarken, siz de bu koşturmaların içinde kendinizi bulabilirsiniz. Onunla olan ilişkinizde bu dönemde bazı sürtüşmeler, kavgalara da hazırlıklı olun. Vereceğiniz mücadelelerde demokratik ve özgür bir yapı sergilemelisiniz. Yaz boyunca Mars bu alanlarda gerilerken karşılaştığınız sorunların çözümünü şimdi bu mars geçişinde uygulayabilirsiniz. Bu hafta maddi yönden verdiğiniz kararları hem ailevi konularda, hem de günlük hayatınızda devreye sokacak, çeşitli fırsatların karşınıza geldiğini göreceksiniz. Çarşamba günü aile ilişkilerinize dikkat etmeli, parasal konularda daha itinalı, dikkatli, gerçekçi olmalısınız. Cuma günü parasal işlerden, spekülasyondan uzak durun. Haftasonu  aile ve iş alanlarınızda güzel şanslar ve fırsatlar sizi bekleyecek. Tadını çıkarın.


BasakBaşak Burcu:

Haftanıza Yeniaydan aldığınız enerjilerle giriş yapacaksınız sevgili Başak ve yükselen Başaklar. Bu yeniayla beraber kafanızdaki planları, kararları devreye sokabilir, önemli başlangıçlarınızı gerçekleştirebilirsiniz.  Bu hafta Salı günü bu anlamda size yeşil ışık yakacak. Salı günü Mars yeniden Kova burcuna geçiyor. İş hayatınıza enerjinizi aktaracaksınız. Daha fazla çalışacak ve bu alanlarda bazı kavga ve sürtüşmelere açık olacaksınız. İş hayatınızda uğraşılarınız artabilir. Ayrıca sağlığınıza daha fazla enerji harcayabilirsiniz. Dolaşım sisteminizi çok fazla zorlamamaya, sağlığınızı göz ardı etmemeye çalışın. Fazla ayakta durmaktan, çalışmaktan kaynaklı olarak varis sıkıntılarınız artabilir. Tüm yaz boyunca mars bu alanlarınızda geriliyordu, çeşitli sıkıntı ve sorunlarla karşılaşmış olabilirsiniz şimdi bu sorunların kaynağını bulduysanız onları düzeltmek ve enerjinizi daha doğru kullanmanız adına size şanslar sunacak. Bu hafta girişimleriniz, iletişimsel işleriniz adına güzel şanslara ve fırsatlara sahip olacaksınız yalnız özel ilişkilerinizde kafanız karmaşık ve karışık olabilir. Cuma günü bu etkiye dikkat edin. Ortaklı atılacak adımlarda daha gerçekçi olmaya çalışın. Çarşamba günüyse fikirlerinizdeki gitgeller size yorabilir, çabuk sıkılacak ve ilişkilerinizde ani tepkiler vereceksiniz. Haftasonu şanslı etkiler devreye giriyor. Özel ilişkilerinizde fırsatları gerçeğe dönüştürebilirsiniz.


TeraziTerazi Burcu:

Haftanız kadersel alanınızda gerçekleşen Yeniay etkisiyle başlıyor sevgili Terazi ve yükselen Teraziler. Harekete geçmek için uygun bir yeniay değil. Kötü alışkanlıklarınızdan kurtulmak, ruhsal çalışmalarda bulunmak için bu yeniayı kullanabilirsiniz. Salı günü Mars yeniden Kova burcuna geçiyor. Aşka, eğlenceye, sevgiye, çocuğunuza enerjinizi akıtmaya başlıyorsunuz. Aile alanlarınızdan kurtulmanız kendinize ve sevdiklerinize daha etkin bir şekilde enerjinizi harcatacak. Hobilerinizin üzerine, sportif aktivitelere eğilebilirsiniz. Bu alanda yaz boyunca gerileyen Mars size zorluklar çıkarmış olabilir, ertelenen, yapamadığınız, önünüzde engel olan konular bu dönemde hallolabilir. Bu hafta geri planda durduğunuz konularda parasal olarak güzel şanslar ve fırsatlar yakalayabilirsiniz. Salı gününü bu anlamda iyi değerlendirin. Çarşamba günü parasal işlerinizde ve ilişkilerinizde anlık tepkilerden kaçının, sıkılganlıklarınız yüzünden ilişkilerinizi zedeleyebilirsiniz. Cuma günüyse kafa karışıklıkları sizi yorabilir. Günlük işlerinizin akışında bazı sorunlara hazırlıklı olun. Haftasonu aile hayatınızda, parasal işlerinizde kendinizi şanslı ve mutlu hissedebilirsiniz.


AkrepAkrep Burcu:

Haftanız dün gerçekleşen Yeniay enerjisiyle başlıyor sevgili Akrep ve yükselen Akrepler. Bu yeniayda sosyal çevrenizle beraber yapacağınız işler, sosyal çevre değişiklikleri, gelecek planlarınız adına harekete geçebilirsiniz. Salı günü Mars yeniden Kova burcuna geçiyor. Enerjinizi ailenize ve ev konularına harcayacaksınız. Bu alanlarınızda önemli uğraşılarınız devrede olurken, bağımsız yapınızla ailenizdeki insanlarla sürtüşmelere de hazırlıklı olmalısınız. Özel hayatınızda riskli adımlardan kaçının. Yapılan herşeyi özgürlüğünüze bir engel olarak algılayabilirsiniz. Yaz dönemlerinde bu alanda karşınıza çıkan sorunları çözmek için harekete geçebilirsiniz. Bu hafta önemli işlerinizde çevrenizden ve arkadaşlarınızdan gelecek fırsatlar çok hoşunuza gidecek, Salı gününün bu güzel etkisinden faydalanın. Çarşamba günü özel ilişkilerinizde sıkılganlıklarınız ve tepkileriniz yüksek olabilir. İlişkinizde tansiyonlu durumlar varsa bu durumların ortaya çıktığını görebilirsiniz. Cuma günü yanıltıcı durumlardan uzak durun, önemli kararlarınızda aldanabilirsiniz. Haftasonu ise keyfinize diyecek olmayabilir, yakın çevreniz ve sevdiklerinizle beraber yapacağınız planlar tıkır tıkır işleyebilir.


YayYay Burcu:

Haftanız yeniaydan aldığınız enerjilerle başlıyor sevgili Yay ve yükselen Yaylar. Bu yeniayda kariyer ve iş konularınızdaki önemli kararlarınızı uygulamaya koyabilir, başlangıçlarda bulunabilirsiniz. Salı günü Mars yeniden kova burcuna geçiyor. Enerjinizi yakın çevrenizdeki kişilere ve olaylara harcayacaksınız. Akraba, kardeşleriniz, kuzenleriniz, dostlarınız, komşularınız yakın çevrenizde kim varsa onlarla uğraşılarınız ve mücadeleleriniz artabilir. Bir yandan onları hareketleriniz ve eylemlerinizle etkileyebilir, diğer yandan ukala davranışlarınızla bazı sorunlar yaşayabilirsiniz. Ayrıca eğitim ve öğrenim alanlarınızda enerjinizi ortaya koyacaksınız. Yaz döneminde yaşadığınız engeller, sorunların çözümü için şimdi rahatlıkla enerjinizi kullanabilirsiniz. Bu hafta kariyer ve iş alanlarınızda güzel şanslar ve fırsatlar Salı günü karşınıza gelebilir. Korunduğunuzu görecek, güzel fırsatları parasal getirilere dönüştürebileceksiniz. Çarşamba günü günlük hayatınızdaki iş ilişkilerinize dikkat edin. Anlaşmazlıklar karşınıza gelebilir. Cuma günü karşınıza gelecek önemli fırsatlarda kafanız karışık olabilir, ailenizdeki insanların sizi yanlış yönlendirmesi söz konusu olabilir. Gerçekçilikten uzaklaşmayın. Haftasonu ise konuşulan işlerdeki şansları hayatınızda fazlasıyla hissedeceksiniz. Hayat sizi destekleyecek.Oglak
Oğlak Burcu:

Haftanız Dün gerçekleşen Yeniay enerjisiyle başlıyor sevgili Oğlak ve yükselen Oğlaklar. Seyahat, eğitim, yabancılarla yapılacak işler, yayıncılık, hukuk, ticaret alanlarınızda önemli bir dönem başlıyor ve kafanızdaki planları bu yeniay enerjisiyle gerçekçi davranmak şartıyla uygulayabilirsiniz. Salı günü Mars yeniden Kova burcuna geçiyor. Enerjinizi parasal konularda göstereceksiniz. Bu alanda mücadeleleriniz artarken, teknolojik ürünlere harcamalarınız da artabilir. Yaz dönemi boyunca bu alanlarınızda gerileyen Mars parasal konularda size çeşitli, sıkıntı ve sorunlar çıkartmış olabilir. Gördüğünüz hataları, yaşadığınız sıkıntıların temelini farkettiyseniz şimdi bu mars geçişiyle beraber enerjinizi bu alanlarda daha etkili ve rahat kullanacaksınız. Bu hafta gelecek planlarınız hızlanırken, çevrenizin, arkadaşlarınızın sizden yana olduğunu görebilir, her konuda önemli destekler alabilirsiniz. Çarşamba günü sosyal çevre ilişkilerinizde bazı anlaşmazlıklara dikkat edin. Sıkılganlıklarınız yüksek olacak. Cuma günü ise önemli görüşmeleriniz, konuşmalarınız varsa kafanız karışabilir, muhakeme gücünüz net olmayacağı için önemli kararlardan kaçının. Haftasonu hayatın size gülümsediğini görecek, seyahatteyseniz mutlulukla hareket edeceksiniz.


KovaKova Burcu

Haftanız dün gerçekleşen Başak yeniayının enerjileriyle başlıyor sevgili Kova ve yükselen Kovalar. Ortak para alanlarınızda almanız gereken kararlarınız için bu haftayı değerlendirin ama değerlendirirken gerçekçi olmaya özen gösterin.  Banka, kredi, faiz, vergi konularında gözünüz açık olsun. Salı günü Mars yeniden Kova burcuna geçiyor. Hareketleneceksiniz. Amaçlarınız ve yapacaklarınız doğrultusunda, özgürlüğünüzü düşünerek atacağınız adımlar bu dönemde biraz bencilce algılanabilir ama yaşadıklarınız göz önünde bulundurulursa bunu yapmanız kesinlikle kaçınılmaz. Çünkü tüm yaz boyunca yakın çevre ilişkileriniz, girişimlerinizde gerileyen Mars size türlü sorun ve sıkıntılar çıkarmış olabilir şimdi düzelerek yeniden aynı noktalardan geçmesi, enerjinizi daha etkili ortaya koyacağınız anlamına geliyor. Bu hafta kariyerinizle ilgili konularda güzel fırsatlar ve şanslar Salı günü karşınıza gelebilir. Maddi konularda halletmek istediğiniz işlerin üzerine eğilebilirsiniz. Çarşamba günü aile ilişkilerinize dikkat edin. Göz önünde bulunacağın ortamlarda ilişkilerinizde sıkılganlıklar devrede olabilir. Cuma günüyse parasal konularda harekete geçmeyin. Yanılgılara açık birgün olabilir. Haftasonu işlerinizde kendinizi mutlu, huzurlu ve şanslı göreceksiniz. İç gücünüzü etrafınıza kolaylıkla aktaracaksınız.


BalikBalık Burcu:

Haftanız sizin zıt burcunuz olan Başak burcunda dün gerçekleşen Yeniay etkisiyle başlıyor sevgili Balık ve yükselen Balıklar. Özel hayatınızda, ikili ilişkilerinizde, ortaklı işlerinizde, taşınmayla ilgili konularda önemli kararlarınızı bu hafta devreye sokabilirsiniz. Salı günü itibarıyla enerjinizi rahat kullanamayacağınız bir döneme gireceksiniz. Maddi konularda da yavaşlamalar oluşabilir. Bu dönemde sağlığınıza dikkat etmeli, dolaşım sistemi bozukluklarına açık olacağınızı bilmelisiniz. Bağışıklık sisteminizi güçlendirin, vitaminlerinizi ihmal etmeyin. Bir yandan da yakın çevrenizle olan bağlantılarınızda enerjinizi kontrol etmeye çalışın. Bu hafta geleceğinize yönelik işlerinizde güzel adımlar, iş birlikleri, projeler devreye girebilir. Salı günü şans ve fırsatlar sizi bekliyor. Çarşamba günü sizi daha az tanıyan insanlarla olan ilişkilerinizde anlayışsızlıktan uzak durun. Kolay sıkılacak ve tepki vereceksiniz. Cuma günü özel hayatınızda aldanmalara, kandırılmalara açık olabilirsiniz. Ortaklı işlerinizde de gözünüzü açık tutun. Kararsızlıklarınızın sizi yanlış adımlara götürmesine müsade etmeyin. Haftasonu sevdiğiniz insanla beraber yapacağınız tatil, seyahat sizi mutlu edebilir. Önemli işlerinizde kendinizi mutlu ve şanslı göreceksiniz.

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

1 Yorum

Bir Cevap bırakın