Gezegen Faliyetleri Semadan Haberler

10 – 16 Ekim Haftalık Gezegen Faaliyetleri

17 - 23 Temmuz Haftalık Gezegen Faaliyetleri
Bu yazıyı paylaşın;

Pazartesi sabah saatlerinde burç değiştiren Ay’la birlikte sosyal çevremize önceliğimizi vererek, toplumsal konulara odaklanarak haftamıza başlıyoruz.

Salı günü oldukça şanslı günlerden bir tanesi. Önemli iş görüşmeleri, teklifleri karşımıza gelebilir, fikirlerimizde, düşüncelerimizde büyüyerek, zenginleşerek ilerleme isteğimiz yüksek olacak. Abartılı anlatımlar, söylemler, aşırı iyimserlik öne çıkabilir. Tutamayacağımız sözler altına girmemek en doğrusu. Yardımlaşma isteğimiz de yüksek olacak.

Perşembe günü fikirlerimizde sert söylemlere, sinirli konuşmalara açığız. Bizimle aynı düşüncede olmayan kişileri anlamakta zorlanabilir, mücadele seven yönlerimizle, durum ve koşulları biz zorlayabiliriz.

Cuma günü sorumluluk altına girmekten korkmayağız, önemli görüşmelerimizi sağlama alabilir, kalıcı işler altına girebiliriz.

Haftasonuna doğru sinirlerimiz gerilebilir. Cumartesi günü anlaşmazlıklara dikkat etmeliyiz. Otorite figürleriyle karşı karşıya gelme olasılığımız yüksek. Bize ne yapmamız gerektiğini dikte eden kişilere karşı isyankar çıkışlar gerçekleştirebiliriz. Bir gün sonra Pazar günü devreye giren Plütonik Dolunay’la birlikte ilişkilerimizdeki dengeye dikkat etmeliyiz. Bu dolunay her tür ilişkimizi vurgularken, dengesizlikleri, acele adımları, düşüncesiz davranışları, takıntılı fikirleri, sert söylemleri karşımıza getirebilir.

Son söz olarak özellikle Türkiye açısından oldukça sert rüzgarların eseceği, bizleri duygusal anlamda zorlayacak bir haftaya girmiş bulunuyoruz. Her tür kışkırtmanın, savaş çanlarının, terör eylemlerinin artacağı bu dönemde bizi yöneten kişilerin, otoritelerin alacağı hassas kararlarla, duygusal çalkantılar daha da artabilir, uluslararası diplomasiye, ülkemize karşı yapılacak kışkırtmalara, eylemlere, taktiklere karşı uyanık ve dikkatli olmalıyız. 12-13- 15-16- 19 Ekim tarihlerinde bu vurgu çok artıyor. Bireysel bazda şanslarımız da var ama ulusça bu hafta düşüncelerimizi kontrol etmek ve sakin durmak bize çok şey kazandırabilir. Şimdiden iyi haftalar olsun…

 

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yorum Yok

    Bir Cevap bırakın