Güncel Yorumlar Haftalık Yorumlar Semadan Haberler

10 – 16 Ekim 2022 Haftalık Burç Yorumları

Bu yazıyı paylaşın;

DOLUNAY’DAN AL HABERİ!

Ay Koç burcundayken haftaya giriş yapacağız. Pazar günü Dolunaydan gelen hissettiğiniz bazı hareketli konular, şifalanma enerjisi ve cesaret, yaratıcılık aynı zamanda kendi bildiğimizi okuma, yapma enerjisi bu hafta başında da devrede. Bu Dolunay aslında neden çok girişimci olamadığımızı, neden kendimizi ön plana çıkaramadığımızı ya da nerede bencillik yaptığımızı, nerede tıkandığımızı çok net görebileceğimiz de Dolunaylardan bir tanesi olacak.

Salı günü Merkür yeniden Terazi bu geçiyor. Terazi burcunun konu ve olayları hayatımızda hızlanmaya başlıyor. Sosyalliğimiz, ilişkiler, ortaklı işler, iş birlikleri, arabuluculuk meslekleri görevleri, siyasi birtakım atılımlar, politika, bunlarla birlikte moda, sanat ve mimari, hak, hukuk, adaletin ön plana çıkacağı ve iletişimde bu alanların hareketleneceği bir 2 haftalık döngüdeyiz. Kararsızlıklarımız artabilir, iletişimsel işlerimizde arabuluculuk yapmak, hakemlik görevinde bulunmak, iki tarafı idare etmek durumunda kalabiliriz.

Bu hafta Çarşamba günü Merkür’ün Jüpiter’le bir karşıt açısı olacak. Fikir ve düşüncelerimizi birilerine aktarırken abartıdan ve kendi haklılığımızdan emin olarak ilerlemekten uzak durmaya özen gösterelim. Abartı devreye girebilir. Aynı gün Mars’ın Neptün’le dik açısı önemli çünkü korona hala gündemimizde. Bağışıklık sistemimizi kuvvetlendirmemiz gereken bir dönem olacak. Zehirlenmeler, alerjiler ve bazı mikrobik, ateşli hastalıklar ön plana çıkabilir. Aynı zamanda yanılgılar girişimlerimiz ile ilgili konularda aldanmalar, aldatmalar, yanlış adımlar, kafa karışıklıkları devreye girebilir. Belirsizlikler ve özellikle erkek tarafından gelebilecek hayal kırıklıklarıyla uğraşacağımız, girişimlerimizi yönlendirmekte biraz zorlanacağımız bir dönemi temsil ediyor.

Bu dönem büyük skandalların ortaya döküldüğünü görebiliyoruz ve dikkatli olmamız gereken zaman dilimi olarak karşımıza çıkıyor. Özellikle para piyasalarında spekülatif olarak da çok hızlı olaylar karşımıza gelebilir. Mars askeri temsil ettiği için askeri yönden suikastlar, pusuların kurulması, terör konularının gündeme gelmesi, birilerinin kurban olması gibi enerjiler de devreye girebilir. Aynı zamanda yanlış yönlendirilme, bu dönem başlatılan askeri operasyonlar sonucu hayal kırıklığı olarak karşımıza çıkabilir.

Mars’ın Neptün’den kareleri kripto para alanlarında da spekülatif etkilerin piyasaya yansıyacağını anlatabilir. Yine petrol fiyatları öne çıkabilir. O yüzden dikkatli adımlar atalım, al sat yapıyorsak, kısa vadeli değerlendiriyorsak bugünlerde duyduklarımıza hemen kapılmayalım.

Çarşamba ve Cuma günleri hem Güneşin Satürn’le hem Venüs’ün Satürn’le olumlu açıları hayata bakış açımızda sorumluluklarımızı yerine getirme konusunda önemli görevleri üstleneceğimizi ve bunları da bilerek isteyerek keyifle yapacağımızı bize gösteriyor. Bazı noktaları stabil tutmak isteyeceğiz, parasal konularda da stabil etkiler devreye girecek bize daha güven veren daha fazla bizi destekleyen ilişkiler parasal konular ve işler peşinde olmak önemli olacak. Bu dönem başlayan işler ve ilişkiler uzun soluklu ve kalıcı olma özelliğini barındırabilir ama Mars’ın Neptün’le karesi yine de dikkatli adımlar atmamız gerektiğinin altını ısrarla çiziyor.

Herkese şans ve fırsatlarla dolu bir hafta dilerim…

10 – 16 Ekim Haftalık Burç Yorumları detaylı olarak sizin için kaleme aldım. Detayları devamını oku bağlantısına tıklayıp okuyabilirsiniz…


Okumak istediğiniz Burç Yorumu için, Burcun isme tıklayınız.

 Koç
 Boğa  İkizler  Yengeç
 Aslan  Başak  Terazi  Akrep
 Yay  Oğlak  Kova  Balık

KocKoç Burcu:

Koç ve yükselen Koçlar tam da Pazar günü oluşan Dolunaydan aldığınız etkilerle hayatınızla ilgili bir dönüm noktasındasınız. Önemli kararlar alacaksınız, bu kararlar görüntünüzle, sağlığınıza, hayati kararlarla alakalı olabilir, ilişkilere dair verilecek önemli kararları barındırabilir. İşte bu kararlarla bu haftanızı da başlatıyorsunuz. Bu hafta Merkür’ün Terazi burcuna geçişiyle beraber ilişkilerde Dolunay öncesi yaşanılan bazı aksilikler, sıkıntılar, problemleri masaya yatıracağınız, sevdiğiniz insanla bazı noktalarda ortak paydada buluşabileceğiniz, aranızdaki sıkıntı ve problemleri giderebileceğiniz bir sürece merhaba diyorsunuz. Önünüzdeki iki hafta boyunca ilişkiler hayatınızda iyice görünür olacak. Konuşmak, paylaşmak, ortaklı işlere soyunmak, iş birliklerine girişmek, önemli anlaşmalar ve imzaları atmak anlamında önemli bir süreç var önünüzde.

Diğer taraftan ilişkiler konusunda olayları çok fazla abartmayın ve sevdiğiniz insana tutamayacağınız sözler vermeyin. Çarşamba günü devreye giren Mars ve Neptün karesiyle yakın çevre bağlantılarınız, iletişiminiz, ilişkiniz ve bazı girişimlerinizde sıkıntı ve problemlerle karşılaşabiliriz. Satış, reklam, tanıtım, pazarlama alanında çalışıyorsanız, eğitimsel bir işiniz varsa, bir yerden bir yere gidecekseniz, yakın çevrenizde fikirleriyle size öncülük eden ya da fikirleriyle etkilediğiniz insanlar varsa işte bu insanların bazı noktalarda sizi yanlış yönlendirmesi söz konusu olabilir. Yine yakın çevre, akraba ve kardeşlerinizin kariyerinde yaşayacağı birtakım aksilik ve sorunlar Çarşamba itibariyle iyice görünür hale gelebilir.

Yine de bu hafta hayat sizi birçok konuda destekliyor. İlişkilerinizde dikiş tutturabilirseniz, ilişkilerinizi tedavi edebilirseniz, uzun soluklu kalıcı noktaya taşımak ve bu iş birliklerinden ve ilişkilerden fayda sağlamak anlamında Çarşamba ve Cuma günü çok keyifli. Hafta sonu evinize, ailenize, yuvanıza daha fazla vaktinizi ayırmak isteyecek aile ortamlarında önemli kararlar almaya yatkın olacaksınız.


BogaBoğa Burcu:

Boğa ve yükselen Boğalar, haftaya biraz isteksiz enerjilerle başlıyorsunuz. Dolunaydan almış olduğunuz etkiyle bir olayın içyüzü ortaya çıkmış olabilir hatta bu dönem kendinizi zorlamış ve bazı noktalarda hayatın akışına kendinizi kaptıramamış olabilirsiniz, tedirginlikleriniz artmış olabilir. Öncelikle ruhunuzun şifalanmaya ihtiyacı var işte bu şifalanmayı sağladıktan sonra yolunuzda hızlı bir şekilde ilerleyeceksiniz.

Salı gününden sonra hayatın sizi biraz rahatlatması söz konusu olacak. Salı, Çarşamba ve Perşembe sabah saatlerine kadar kendi istek ve beklentilerinize daha fazla odaklanabilirsiniz. Salı itibariyle Merkür Terazi burcuna geçecek çalışma hayatınız, iş koşullarınız, gündelik hayatınızın ritmini önem kazanmaya başlıyor. Önünüzdeki iki hafta boyunca beraber çalıştığınız insanlarla daha yumuşak ve dengeli ilişkiler kurabilir, iş hayatınızda önemli görüşmelerinizi hareketlendirebilirsiniz. Sağlığınızla ilgili konuları gözden geçirmek, kontrollerinizi yaptırmak anlamında da güzel bir zaman dilimini. Çarşamba günü fikir ve düşünceleriniz konusunda iş hayatınızda dengeyi iyi sağlamaya özen gösterin abartıdan mümkün olduğunca uzak durun ki bu abartı yeme-içme düzeninize de yansıyabilir.

Mars Neptün karesi Çarşamba günü devreye girecek. Parasal işlerinizde, koşturmalarınızda, girişimlerinizde çevrenizdeki insanlar sizi yanıltabilir. İş yaptığınız arkadaşlarınız varsa bu dönem bazı işlerinizde aradığınızı bulamayabilirsiniz. Bazı arkadaşlarınızın kariyerinde yaşanacak olumsuzluklar sizin hayatınızda da yansıyabilir ama konu ne olursa olsun başka insanların düşüncelerine ve söylediklerine bu dönem çok fazla kulak asmayın.

Çarşamba ve cuma günleri iş hayatınızda, gündelik hayatın akışında ve sağlıkla ilgili alanlarda almak istediğiniz önemli kararlar varsa bu kararları başlatabilir, önemli sorumlulukların altına girmekten mutluluk duyabilirsiniz. Hafta sonu yakın çevrenizle olan bağlantılar önem kazanacak ve yakın çevrenizden duyduklarınız hızlı, ani kararlar almanıza neden olacak.


İkizlerİkizler Burcu

İkizler ve yükselen İkizler, sosyal çevre ve arkadaşlık ilişkilerinizle haftanıza başlıyorsunuz. Arkadaş ortamlarınızda şanslı etkileriniz var. Bu alanda yaşadığınız bazı hayal kırıklıkları, sıkıntı ve sorunları yeniden ele almak ve şifalanmak istiyor olabilirsiniz. Bütün bunları ele alabileceğiniz, şifalanacağınız bu Dolunayın etkileri de bu haftaya damgasını vuracak.

Salı günü Merkür Terazi burcuna geçiyor aşk hayatınız hızlanmaya başlıyor. Aşka, keyfe, mutluluğa, varsa çocuğunuzla olan iletişime daha fazla vakit harcayacaksınız. Sanatsal işlerinizde kendinizi ön plana çıkarabilir, önemli konuşma ve görüşmeler altına girebilir ya da hobilerinizi harekete geçirmek istiyorsanız bunlarla ilgili görüşmelerinizi hızlandırabilirsiniz. Bu hafta özel hayatınız ve çevrenizle olan ilişkilerinizde gitgelleriniz yüksek olacak. Abartıdan, müsrifçe davranmaktan mümkün olduğunca kaçınmaya özen gösterin.

Mars Neptün karesi Çarşamba günü devreye girerken kendi girişimleriniz konusunda hızlanmışken kariyerinizde size etki eden insanların ya da üstlerinizin hatta annenizin, ailenizdeki insanların sizi bazı noktalarda yanlış yönlendirmesine karşı dikkatli olun. Göz önünde olacağınız ortamlarda hastalık enerjisine karşı bağışıklık sisteminizi kuvvetlendirmeyi de ihmal etmeyin.

Çarşamba ve Cuma günleri ayrıca keyifli etkiler de barındırıyor. Hem özel hayatınız hem aşka verilecek birtakım yol ya da çocuklarınızla olan ilişkilerinizde işlerin çok rahat aktığını ve burada ele alınması gereken sorumlulukları çok rahat bir şekilde ele aldığınızı da fark edebilirsiniz. Bir eğitimin, hobilerinizden kaynaklı bir işin ya da çocuğunuzla ilgili bir konunun sorumlulukları sizi mutlu edebilir ve bu sorumlulukları teker teker tam da istediğiniz gibi ele alabilirsiniz. Hafta sonu hızlı, ani, beklenmedik kararlar parasal yönden karşınıza gelecek. Para harcamalarınızı iyi kontrol etmeye özen gösterin.YengecYengeç Burcu
:

Yengeç ve yükselen Yengeçler, kariyerinizde oluşacak bazı olaylar bu hafta önemli olacak. Pazar gece saatlerinde gerçekleşen Dolunayın etkisi de kariyeriniz, mesleğiniz, amaç ve hedefleriniz ve ailevi konularda hızlı gelişmeleri, duygusal kararları karşınıza getirebilir. Burada şifalanması gereken bir konu var. Bu konuyu şifalandırdıkça kendi gücünüzün farkına varacak ön plana çıkmanız gereken noktalarda doğru bir şekilde hareket edebileceksiniz. Salı günü Merkür Terazi burcuna geçiyor iki hafta boyunca emlak alım satım kiralama, vergiler ya da evle ilgili yapılması gereken önemli konular, aile hayatınızda ele alınması, denge sağlamanız gereken bazı önemli işler devreye girebilir. Emlak alım satım kiralama veya yer değiştirme ile ilgili konularda önemli girişimleri hareketlendirmenin tam zamanı. Bu alanlarda Çarşamba günü abartılı hareketlerden mümkün olduğunca uzak durun.

Yine Çarşamba günü devreye giren yanıltıcı etkiler, seyahatler, eğitim ya da uzaklardan alınacak bazı haberleri barındıracak. Bu dönem bazı girişimleriniz konusunda kolayca yanıldığınızı, sizi daha az tanıyan insanların fikirleri ve düşünceleri ile da bazı işlerinizi zorlaştırdığını fark edebilirsiniz. Uzak yolculuklarda, seyahatlerde hayal kırıklığı yaşama potansiyeliniz de yüksek görünüyor.

Çarşamba ve Cuma günleri aile büyüklerinizle bir arada olmak ve onlardan gelecek herhangi bir sorumluluğu üstlenmek anlamında şanslı olacaksınız. Yine bu dönem ev ve aile ile ilgili konularda atılacak kalıcı ve sağlam adımlar yüzünüzü güldürebilir. Hafta sonu aldığınız kararlar çok hızlı hareket etmenize neden olacak. Aniden fikir değiştirebilir, duygularınıza yön verebilirsiniz. Mide sıkıntıları, cilt problemleri çekmeye müsait olabilirsiniz. Gaz ve şişkinliklere hafta sonu yediğiniz ve içtiğiniz başta olmak üzere dikkat edin.


AslanAslan Burcu:

Aslan ve yükselen Aslanlar, seyahat, eğitim, yurtdışı bağlantılı işler ve uzaklardan gelecek önemli haberlerle haftanız başlıyor. Ticari faaliyetleriniz de oldukça hızlı akabilir bu dönemde. Sizin dışınızda gelişen, daha az tanıdığınız insanlarla yapacağınız işler, medya alanında atacağınız adımlar Dolunayın konusuydu ve bu konulara Pazartesi yine damgasını vurabilir. Birkaç gün boyunca buralarda alacağınız hassas kararların devrede olduğunu görebilirsiniz. Aklınızda kalan bir eğitim, bir seyahat, bir iş görüşmesi ya da yapacağınız önemli bir proje, bu Dolunay bu konuların şifalanması ve buna göre verilecek önemli kararların devrede olmasıyla meşhur olacak.

Salı günü Merkür Terazi burcuna geçerken yakın çevre bağlantılarınızı kuvvetlendirmek üzere hareket edeceksiniz. Önünüzdeki iki hafta boyunca yakın çevrenizde kim varsa onlarla bağlantılarınız artarken satış, reklam, tanıtım, pazarlama, sosyal medya, eğitim, lojistik, ulaşım gibi işlerinizde önemli görüşmeleriniz devreye girebilir. Bu dönem önemli fikirleri yakın çevrenizdeki insanlarla paylaşmaktan mutluluk duyabilirsiniz. Kardeşler arasında bir bağlantı kurmak, onların arasındaki problemleri ele almak anlamında da şanslı bir dönem. Tam da Merkür’ün Terazi burcunda olması gibi arabuluculuk görevlerinizi doğru bir şekilde yerine getireceksiniz. Abartıdan mümkün olduğunca uzak durun çünkü duyacağınız haberler Çarşamba günü aniden karar verip seyahatlere çıkmanıza neden olabilir.

Mars’ın Neptün’le olan bağlantısı arkadaşlık ilişkilerinizde, organizasyonlarda ve davetlerde bazı yanılgıları ve aldanmaları karşınıza getirebilir. Bu yanılgılar ve aldanmalar arkadaş ortamlarınızdan gelecek ve parasal konuları içerebilir. Bu yüzden arkadaşlarınızın kariyerindeki bu yanılgı sizin hayatınıza da olumsuz yansımasın. Bu dönem hem parayla olan işleriniz hem de arkadaşlarınızla olan bağlantılarınızda gerçekçi ve dikkatli adımlar atmaya özen gösterin.

Çarşamba ve Cuma günleri iletişimsel işlerinizde diğer insanlardan göreceğiniz destekler yüksek olurken hem özel hayatınız hem de işle ilgili alanlarda uzun soluklu ve kalıcı adımların devreye girecek. Biriyle tanıştırılacaksanız, bir ilişkiye yer açacaksınız Çarşamba ve Cuma günleri bu anlamda dikkat çekiyor. Hafta sonu sizin dışınızda gelişen olaylara karşı iniş çıkışlarınız yüksek olabilir, ruh sağlığınızı korumaya özen gösterin.


BasakBaşak Burcu:

Başak ve yükselen Başaklar, ortak para alanlarınızda oluşacak bir Dolunay Pazar gecesi oluştu ve Pazartesiye de bu etkilerle giriş yapıyorsunuz. Müşterek para alışverişleri, krediler, vergiler, faizler, banka ödemeleri ya da mirasla ilgili olaylar öne çıkacak. Ama önce burada yaşadığınız bir sıkıntının giderilmesi ya da şifalanması gibi etkiler de devrede olacak. Bir ödeme ya da bir borçlu uğraşmak zorunda kalabilirsiniz ama buradan öğreneceğiniz dersler gerçekten çok işinize yarayabilir.

Salı günü Merkür Terazi burcuna geçiyor, önünüzdeki iki hafta boyunca paraya dayalı işlerinizde görüşmeleriniz hızlanırken güzel olan her şeye ilginizin yüksek olduğunu fark edeceksiniz. Kozmetik, moda, sanat ya da arkeoloji aynı zamanda hukuk, mimari alanda önemli birtakım girişimleriniz varsa bu alana para harcamak istiyorsanız bu konular fazlasıyla hareketli olabilir, 15 gün boyunca bu alanlarda hızlı gelişmeler yaşayabilirsiniz.

Çarşamba günü harcamalarınıza dikkat edin. Nasıl olsa bir şey olmaz, nasıl olsa para bana gelecek tavrıyla hareket etmek abartılı harcamalara neden olurken Çarşamba günü yanıltıcı etkiler devrede olacak. Göz önünde olacağınız ortamlarda yaşanan bazı olaylarda sevdiğiniz insanın sizi yanlış yönlendirmesi gibi etkilere açık olabilirsiniz. Sevdiğiniz insanın ailesiyle arasında yaşadığı problemler sizin üzerinizde de hayal kırıklığı yaşatabilir ya da evliyseniz sevdiğiniz insanın ailesiyle bu dönem anlaşmak çok da kolay olmayacak. Özel hayatınızdaki insan bazı noktalarda sizi yanıltacak o yüzden kendi fikir ve düşüncelerinizi harmanlayarak yolunuzda gitmeye özen gösterin.

Diğer yandan Çarşamba ve Cuma günleri para ile ilgili alanda çalışmalarınızın karşılığını alacaksınız. Özellikle cuma günü istediğiniz bir işin sonucu devrede olacak ya da bir işin sonuçlandığını ve size parasal olarak güzel getirirler getirdiğini görebilirsiniz. Hafta sonu arkadaşlarınızla vakit geçirmek, sosyal ortamlarda bulunmak önemli olurken çabuk sıkılacaksınız ve sıkılganlıklarınıza göre hareket edebilirsiniz.


TeraziTerazi Burcu:

Terazi ve yükselen Teraziler, ikili ilişkiler ve özel hayatınızın detaylarıyla haftanızı başlatıyorsunuz. Bu Dolunayda ilişkiler hayatınızda önemli olacak, burada vereceğiniz hassas kararlar devrede olabilir. Bir yandan bu noktalarda şanslı olacak diğer taraftan halledilmesi gereken, şifalanması gereken bir yönünüzün olduğunu da ya da ilişkiye dair bir konunun olduğunu da bu Dolunayla beraber fark edeceksiniz.

Salı günü Merkür’ün Terazi burcuna geçişiyle beraber artık rahatlıyorsunuz. Önünüzdeki iki hafta boyunca kendinizi, hayatınızı, fikirlerinizi diğer insanlarla paylaşmak konuşmak ve görüşlerinizi diğer insanlara aktarmak anlamında gayet güzel bir süreç olacak ve burada hem seyahat ve gelecek planlarınız hem de yurtdışı bağlantılı alanlarda neler yapabileceğinizi çok net bir şekilde göreceksiniz.

Çarşamba günü ikili ilişkiler ve özel hayatınızda işleri toparladıysanız önemli kararlar gündeme geldiyse buradaki durum ve olayları çok fazla abartmayın, sevdiğiniz insana tutamayacağınız sözler vermeyin. Çarşamba günü ayrıca beraber çalıştığınız insanların sizi bazı noktalarda kandırdığını, yanılttığını görme ihtimaliniz de yüksek. Yine bir hukuki davanın sonuçları üzerinizde hayal kırıklığı yaşatabilir ya da yanınızda çalıştırdığınız insanların aile hayatında yaşayacağı bazı sıkıntı ve problemlerle uğraşabilirsiniz. Bu dönem yanınızda beraber çalıştığınız, gündelik hayatınızın ritmini düzenlediğiniz insanlar kafanızı karıştırabilir ya da yanlış yönlendirebilirler. Bir iş görüşmesindeyseniz özellikle Çarşamba gününe denk getirmeyin.

Hayatınızı yeniden yapılandırdığınız bir dönemdesiniz ve aşka daha fazla hayatınızda yer vermek istiyorsunuz. Bir aşkın, bir çocuğun sorumluluğu ya da yapacağız bir işin sorumluluğu işlerinize daha büyük bir şekilde asılmanıza, uzun soluklu kalıcı bazı ilişkiler peşinde koşmanızı sağlayacak. Bu da aslında sıkıntı yaşadığınız noktaların o sıkıntısını biraz daha aza indirmiş olacak. O yüzden bunun tadını çıkarın. Hafta sonu göz önünde olacağınız ortamlarda çok çabuk karar değiştirip çok çabuk duygu iniş çıkışları yaşayacaksınız. Kalabalık ortamlarda kendinizi korumaya özen gösterin.


AkrepAkrep Burcu:

Akrep yükselen Akrepler, işiniz gücünüz, gündelik hayatınızı ritmi, Dolunaydan aldığınız etkilerle fazlasıyla aktif görünüyor. Beraber çalıştığınız insanlarla halledilmesi gereken önemli mevzular ya da önemli bir mevzunun şifalanması gibi konular önemli olacak. Aynı zamanda kendinizi şifalandırmadan kimseyi şifalandıramadığınızı göreceksiniz. O yüzden hem sağlığınıza gereken özeni gösterin hem de baş bölgenizi mümkün olduğunca koruyun. İş hayatınızda verilecek önemli kararlar, şimdiye kadar hissetmediğiniz, atmak istediğiniz cesur adımları bu Dolunay karşınıza gelebilir.

Salı günü Merkür Terazi burcuna geçiyor, biraz geri planda duracağız bir sürece giriyorsunuz. Parasal konular ve arkadaşlık ilişkilerinizde elinizi ayağınızı önemli işlerden çekebilirsiniz. Arkanızdan bazı dedikodular dönebilir ya da insanlar hakkınızda konuşabilirler. Bu insanların o konuşmalarına anlam vermemeye özen gösterin. Kendiniz de çok fazla işin içerisinde yer almak istemeyeceksiniz. Geri planda durmak istediğiniz bu dönem iş hayatınızda yapacaklarınızı da çok fazla abartmayın.

Çarşamba günü Mars’ın Neptün’le dik açısı spekülatif işlere dikkat çekmeniz gerektiğinin altını çiziyor. Özellikle al sat yapıyorsanız, borsada bir işiniz varsa ya da borsada yatırım yapıyorsanız bu dönem yanıltıcı etkiler altında olacaksınız, büyük kazançlar beklememelisiniz. Sevdiğiniz kişinin parasal konularda bazı yanılgıları devreye girebilir ve sizi de yanlış yönlendirdiğini ya da siz aslında onu yanlış kararlar aldığını fark edebilirsiniz. O yüzden parasal işlerinizde de bu dönem mümkün olduğunca büyük hareketlerden uzak durmaya özen gösterin.

Diğer taraftan evinizde, ailenizde ve yuvanızdaysanız bu dönem büyük işleriniz yoksa kendi halinizde kavruluyorsanız Çarşamba ve Cuma günleri evinizde, yuvanızda huzur ve mutluluğu bulacaksınız. Hafta sonu seyahatler varsa, uzaklara gidilecekse burada ani verilecek kararlar duygusal tepkiler devreye girebilir, sıkılganlıklarınız yüksek olacak, etrafınızdaki insanları şaşırtabilirsiniz.


YayYay Burcu:

Yay ve yükselen Yaylar, aşk hayatınıza ve çocuğunuzla ilgili konulara ya da kendi özelinize vakit ayıracağınız haftalardan bir tanesi başlıyor. Dolunay da burada gerçekleşmişti demek ki ele alınması, şifalanması gereken konular bu noktada karşınıza gelecek. Bu sanatsal işlerinizi ya da spekülatif alanları içerebilir. Bu konuda şifalanacak nerede cesur olmanız, nerede harekete geçmeniz gerektiğini görecek ondan sonra hareket edeceksiniz.

Salı günü Merkür Terazi burcuna geçiyor arkadaşlarınız ve sosyal çevre alanlarınız önem kazanmaya başlıyor. Önünüzdeki iki hafta boyunca çevrenizdeki insanlarla iletişiminiz hızlanırken arkadaşlarınız arasında arabuluculuk görevi yapabilirsiniz. İşten elde edilen gelirlerinizi artırmanın yollarını bulabilir, çeşitli organizasyonlar, aktiviteler ve davetlerde yer almaktan mutluluk duyabilirsiniz. Bu dönem yeni insanlar tanımak anlamında oldukça şanslı bir dönem.

Çarşamba günü arkadaş ortamlarınızda ve özel hayatınız arasında git geller devrede olacak. Bulunduğunuz ortamlarda durum ve olayları büyük bir coşkuyla büyük bir abartıyla yaşamamaya özen gösterin ya da yaşarsanız da olay ve durumları çok fazla abartmayın. Mars’ın Neptün’le kare açısı ev, aile ve yuva alanlarınızda bazı hayal kırıklıklarını karşınıza getirebilir. Sevdiğiniz insanın kariyerinde yaşayacağı bir hayal kırıklığı ya da sorun, ilişkinize yansırken aynı zamanda birbirinize aile ortamlarınızda ya da ilişkiniz konusunda dürüst olmayabilirsiniz. Ev ortamlarınızda bağışıklık sisteminizi mümkün olduğunca kuvvetli tutun özellikle evde vakit geçiriyorsanız bu dönem kendinizi çok da enerjik hissedemeyebilirsiniz. Önemli bazı iş görüşmeleri ve konuşmaları yakın çevrenizdeki insanlar tarafından size teklif edilecek. Cuma günü bunu değerlendirmek anlamında harekete geçebilirsiniz, kalıcı, uzun soluklu işler yapacaksınız. Hafta sonuna doğruysa para ile ilgili konularda harcamalarınızı kontrol altında tutmaya özen gösterin.Oglak
Oğlak Burcu:

Oğlak ve yükselen Oğlaklar, ailevi konular, eviniz, yuvanız bütün bu alanlarda yapılması gerekenlerle haftanızı başlatıyorsunuz. Pazar gecesi bu alanlarda da bir Dolunay gerçekleşti. Evinize, yuvanıza özen göstermeniz gereken bir dönem. Aile hayatınızda nerede harekete geçmeniz, nerede cesur yapınızı ortaya koymanız gerektiğini düşünüyor olabilirsiniz. Buralarda bir yaralı alanınız olabilir. Bu evle, ailevi bir konuyla alakalı olabilir. Bu Dolunay bu konuları şifalandırmak anlamında size bazı fırsatlar sunacak.

Salı günü Merkür Terazi burcuna geçiyor kariyer ve meslek hayatınızda konuşma ve görüşmelerinizi hızlandırıyorsunuz. Patronlarınızla konuşmak, onlardan zam, terfi istemek ya da işinizde aktif bir görev almak, arabuluculuk görevi üstlenmek önem kazanırken bu dönem yaptıklarınızla göz önünde olmak, topluluklara konuşmak ve kalabalık gruplar içerisinde yer almak isteyeceksiniz. Bu hafta Çarşamba günü ev ve ailevi konularda abartıdan mümkün olduğunca uzak durun.

Diğer taraftan Mars ve Neptün dik açısı, beraber çalıştığınız insanlarla olan bağlantılarınızda bazı yanılgıları karşınıza getirebilir. Bu dönem en çok yakın çevrenizden darbe alacaksınız. Yakınlarınızda kim varsa işle ilgili konularda girişimlerinizde sizi yanlış yönlendirebilirler. Demek ki bu dönem biraz da kendi düşüncelerinize, biraz da kendi hareketlerinize ve girişimlerinize daha fazla bel bağlamalısınız. Beraber çalıştığınız insanların kariyerlerinde yaşanacak bir konu ya da sorunla Çarşamba günü fazlasıyla ilgili olacaksınız. Çarşamba ve Cuma günleri kariyerinizde çok güzel açılımları da karşınıza getirecek. Parayla ilgili konularda sağlam adımlar atacaksınız. Aynı zamanda iş hayatınızda elde ettiğiniz başarının parasal yönden sizi desteklemesi de söz konusu olabilir. Uzun soluklu kalıcı ilişkiler bu dönem iş hayatınızda sizi destekleyecek. Hafta sonuna doğru ikili ilişkiler ve özel hayatınıza dikkat edin, bazı hızlı olaylar yaşamaya meyilli olacaksınız.


KovaKova Burcu

Kova ve yükselen Kovalar, iletişimsel işleriniz, yakın çevrenizden gelecek önemli bilgiler ve burada alınacak önemli duygusal kararlarla haftanıza başlıyorsunuz. Koç burcunda oluşan Dolunay pazar gecesi gerçekleşti, Pazartesi günü de bu etkiler hala devrede. Yakın çevrenizde iletişim halinde olduğunuz insanlarla aranızdaki bir mevzunun şifalanması gerekiyor. Bu Dolunay bunu karşınıza getirecek ve bu şifalanma yapıldıktan sonra hem iletişimsel işlerinizde hem de yakın çevre bağlantılarınızda çok daha hızlı kararlar alabileceksiniz.

Salı günü Merkür Terazi burcuna geçerken seyahat, eğitim, yurtdışı bağlantılı işler, ticaret ve hukuk alanlarınız hareketlenmeye başlıyor. Dil öğrenmek, eğitimle ilgili konuların üzerine düşmek, diğer insanlarla bir araya gelmek, onlarla paylaşımlar içerisine girmek, evliyseniz eşinizin kardeşleri ya da akrabaları ile irtibat halinde olmak önem kazanırken bu süreçte öğrendiklerinizi yabana atmayacaksınız.

Çarşamba günü fikir ve düşüncelerinize dikkat edin, bir uçtan bir uça geçebilir olayları çok çabuk abartabilirsiniz. Mars ve Neptün dik açısı para ile ilgili konularda dikkatli adımlar atmanız gerektiğini söylüyor. Çok çabuk yanılabilirsiniz, cebinize giren para yanıltıcı etkiler taşıyabilir, spekülatif etkilerden, borsada yatırım yapmaktan, alım satımdan mümkün olduğunca uzak durmanız gereken bir dönem. Harcamalarınız eğlence hayatınız ya da çocuğunuz için olabilir ama bu harcamalar doğru harcamalar olmayacak. İpin ucunu kaçırma olasılığınız yüksek.

Çarşamba ve Cuma günleri eğitimle ilgili konular ve seyahatle ilgili alanlarda ticari faaliyetlerde hayatın sizi desteklediğini, kalıcı ve sağlam ilişkiler kurduğunuzu fark edeceksiniz. Hafta sonu sağlığınıza ekstra dikkat edin. Hem günlük hayatın koşturmaları hem sağlıkla ilgili konular sizi çabuk yorabilir ve hiç beklenmedik yerlerden sizi vurabilir.


BalikBalık Burcu:

Balık ve yükselen Balıklar, bu hafta maddi konular önem kazanıyor. Pazar gecesi oluşan Dolunaydan aldığınız etkilerle cebinize giren parayla, kazançlarınız ile ilgili olacaksınız. Bu Dolunayda parasal konularda herkese yardım ettiğinizi ama kendinize faydalı olamadığınızı görebilirsiniz. Biraz cesaret biraz daha farklı gözlerle olaylara bakma sizi şifalandırabilir ve burada iyi kazançlar sağlayabilirsiniz.

Salı günü Merkür Terazi burcuna geçiyor, ortak para alanlarınızda hareket etmeye başlayacak. Bir borcun altına girme, kredi alma ya da faizle ilgili konuların gözden geçirilmesi, ödemelerin yeniden yapılandırılması, borç isteyeceksiniz bu borcun nasıl olabileceğine dair planlar yapmak anlamında hareketli olacaksınız. Diğer taraftan burası spiritüel konuları, hayatın gizemini, mistik konuları fark etmek ve bu konuları çalışmak anlamında da güzel bir alan. O yüzden bu konuların hayatınızda hızlandığını da görebilirsiniz.

Çarşamba günü parasal konuları çok fazla abartmayın, harcamalarınız yüksek olabilir gelirleriniz ve harcamalarınız arasındaki dengeyi iyi sağlayın. Aynı zamanda Mars ve Neptün karesi ev, aile ve yuva alanlarınızda yapacağınız işlerde bazı hayal kırıklıklarını, sıkıntı ve problemleri de karşınıza getirebilir. Bu dönem en çok babanızın kariyeri ve iş hayatı ile ilgili sıkıntı ve problemlerle karşılaşabilirsiniz ya da babanızın ailesinde yaşanacak bir durum karşınıza gelebilir ama sonuç ne ise evinizde bir şey yaptırmayı düşünüyorsanız bu dönem yanıltıcı etkilere karşı dikkat edin. Bu biraz da sizin belirsiz ve kararsız yapınızdan kaynaklı olacak. Çarşamba ve Cuma günleri para ile ilgili konularda hayat sizi destekliyor, beklenmedik yerlerden göreceğiniz güzel destekleriniz var. Hafta sonu aşka, keyfe, mutluluğa daha fazla yer vereceksiniz. Biraz da hayatın riskli yanlarına yatkın olacaksınız o yüzden hafta sonu sizi kimse tutamaz.

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yorum Yok

    Bir Cevap bırakın