Güncel Yorumlar Haftalık Yorumlar Semadan Haberler

1 – 7 Haziran Haftalık Burç Yorumları

1-7-hk-haftalik
Bu yazıyı paylaşın;

1 – 7 Haziran Haftalık Burç Yorumları detaylı olarak sizin için kaleme aldım. Detayları devamını oku bağlantısına tıklayıp okuyabilirsiniz…


Okumak istediğiniz Burç Yorumu için, Burcun isme tıklayınız.

 Koç
 Boğa  İkizler  Yengeç
 Aslan  Başak  Terazi  Akrep
 Yay  Oğlak  Kova  Balık

KocKoç Burcu:

Haziran ayında yaşayacağınız bazı ruhsal deneyimler hayata farklı gözlerle bakmanızı sağlarken yakın çevrenizle olan ilişkilerinizde bazı zorlanmalar oluşabilir. Evinizi ve ailenizi önemsemeli, hayata biraz daha olumlu yaklaşmalısınız sevgili Koç ve yükselen Koçlar. Bu ay genel olarak ilişkilerinize odaklı olabilir, diğer insanların sözlerine, düşüncelerine ve onayına daha fazla önem verebilirsiniz.

Çarşamba günü sıkıntı ve sorun yaşadığınız bir ilişkiyi düzeltecek güzel koşullar karşınıza gelebilir. Sinirli ve gergin olmadığınız müddetçe işler tam da istediğiniz gibi ilerleyecek. Ama içinizde tuttuğunuz gerginlikler, öfke çok yakınlarınıza başka bir şekilde patlayabilir.

Cuma günü oluşan Parçalı Ay tutulması seyahat, eğitim, yabancı insanlarla yapılacak olan işler alanlarınızı tetikleyecek. Eğitim hayatınızda hızlı kararlar alabilir veya ortaya çıkacak bir konuyla daha fazla ilgilenebilirsiniz. Uzaklardan alacağınız haberler önem kazanabilir. Ev ve aile hayatınızda daha esnek ve rahat ilerleyeceğiniz haftalardan birinde olacaksınız. En azından bu taraflarınız destekli olacak.

Cumartesi günü hızlı koşturmalar devrede olacak. Yakın çevrenizle beraber ilerlemeniz gereken konularda daha gayretli ve istekli olacaksınız. İçsel gerginliklerinizi etrafınıza yansıtmayın.


BogaBoğa Burcu:

Haziran ayında parasal konularda kendinize olan güveniniz yerine gelirken başka insanlara yardım etmeyi sevecek, arkadaşlarınızla girişeceğiniz planlarınızda bazı hayal kırıklıklarına açık olacaksınız sevgili Boğa ve yükselen Boğalar. Kendi para kaynaklarınıza önem vermeniz gereken bir ay olacak. Ortak bir para mevzusu veya bir borçla uğraşabilirsiniz. Bu anlamda Çarşamba günü güzel ve etkili bir çözüm karşınıza gelebilir ama diğer taraftan ilişkilerinizde denge sağlamak kolay olmayacak. Bu ay daha çok gündelik işlerinize ve çalışma koşullarınıza odaklanabilirsiniz.

Cuma günü oluşan  parçalı ay tutulması ortak para alanlarınızı hareketlendiriyor. Parasal ödemeler, borcunuz varsa bununla ilgili konular, eşinizin parasal durumunu ilgilendirecek önemli duygusal kararlar bu dönemde karşınıza gelebilir. Bu kararları verirken gerçeklikten uzaklaşmayın.

Yine Cuma günü yakın çevre iletişiminizde oldukça hassas ve duygusal olacak, hayatınızı daha rahat yönlendireceksiniz. Hafta sonu gerginliklerden uzak durun, iş ve çevre bağlantılarınızdaki olaylar gerginliklerinizi özel hayatınıza ve ailenize çevirmenize neden olabilir.


İkizlerİkizler Burcu

Haziran ayında eğlenceye, keyfe, aşka, hobilerinize daha fazla vakit ayırarak giriş yapacaksınız sevgili İkizler ve yükselen İkizler. Bu hafta sıkıntı ve sorunlarınızı gidermek için fırsatlarınız yüksek olacak. Çarşamba günü iş hayatınızda, toplum önünde gerginlikleriniz yüksek olabilir. İş alanlarınızda bazı hayal kırıklarına açık olabilirsiniz. Önce kendinizle doğru ilişki içinde olmaya çalışın.

Cuma günü oluşan parçalı ay tutulması özel ilişkilerinizde önemli kararları karşınıza getirebilir. Bu tutulmayla beraber kendinizi evlilik, söz, nişan, yeni bir ilişkiye başlama, ilişkinizi sonlandırma gibi hızlı ve baş döndürücü olaylar içinde bulabilirsiniz. Yine taşınmayla veya yer değiştirmeyle ilgili konular hayatınızda yer edebilir, kararlar devrede olabilir. Yine beklenmedik insanların tepkileriyle karşılaşabilirsiniz. Güzel haberlere gelince  Cuma günü  parasal gelişmeler sizi mutlu edebilir.

Hafta sonu alacağınız haberlerin sizi gergin kılmasına müsade etmeyin. Bazı arkadaşlarınızla münakaşa ve tartışmalardan kaçının.



YengecYengeç Burcu
:

Haziran ayında daha çok ilginizi, alakanızı ailenize, evinize ve özelinize vereceksiniz sevgili Yengeç ve yükselen Yengeçler.  Yine bu ayın ilk 2 haftasında biraz dinlenmek isteyebilirsiniz. Her tür ilişkinizi sorgulayacağınız ve gözden geçireceğiniz bu ay Çarşamba günü dış ortamlarda dikkatli olmalısınız. Çevrenize vereceğiniz tepkiler beklenmedik ve yüksek olabilir. Bazı sorunlarla yüzleşebilirsiniz.

Cuma günü gerçekleşen Parçalı Ay tutulması günlük hayatınızın düzeninde, iş, hizmet ve sağlık alanlarınızda hızlı konu ve olayları, sonuçları karşınıza getirebilir. Yeni bir iş konusu, başvurusu, konuşması karşınıza gelebilir. Çevrenizden alacağınız desteklerle planlarınızı bu tutulmayla beraber hayata geçirebilirsiniz. Bu tutulmada arkadaşlarınız ve dostlarınız gelecek planlarınız konusunda sizi destekleyecekler.

Hafta sonu gayretli yapınızı maddi alana, yapılması gerekenlere çevirebilirsiniz. Gerginliklerden ve tanımadığınız insanlarla girişeceğiniz mücadelelerden uzak durun.


AslanAslan Burcu:

Haziran ayında  iletişim ağınızı güçlü çalıştıracaksınız sevgili Aslan ve yükselen Aslanlar. Bu dönem ve bu hafta çevre ilişkileriniz önemli olacak. Parasal konularda kandırılma ihtimalinize dikkat edin. Bir arkadaşınızla girişeceğiniz parasal işlerinizde çabuk tepki vermeye müsaitsiniz. İletişiminizi ve gerginliklerinizi iyi kontrol etmelisiniz.

Cuma günü oluşan  parçalı ay tutulması aşk hayatınızı alevlendirebilir. Sosyal çevrenizde tanışacağınız bir insanla bu tutulma ve sonrasında hızlı kararlar alabilirsiniz. Yine özel hayatınız mercek altında olacak. Çocuk haberi gündeme düşebilir, çocuk sahibi olacağınızı öğrenebilirsiniz. Önemli bir sanatsal iş karşınıza gelebilir. Bu dönem tekliflerle ve eğitimsel konularla karşılaşabilirsiniz ama tüm bunları hayatınıza alırken parasal konularda gerçeklikten uzaklaşmayın. Diğer taraftan bu tutulma gününde sezgileriniz ve gizli olarak aldığınız bir bilgi iş alanlarınızda çok işinize yarayabilir.

Cumartesi günü sinirsel gerginliklerden uzak durun. Gayretli ve iş bitirici yanlarınızı gelecek planlarınıza aktarmak iyi fikir olabilir.


BasakBaşak Burcu:

Haziran ayına parasal işleriniz, maddi alanınızla ilgili konulara odaklanarak başlayacaksınız sevgili Başak ve yükselen Başaklar. Bu hafta göz önünde olacağınız yerlerde daha fazla bulunarak, iş ve kariyer alanlarınızı toparlayacaksanız elinize bir fırsat geçebilir. Hem iş alanlarınızda, hem de eşinizin ailesiyle ilgili konularda özür  dilemeniz gerekiyorsa bu tarihi iyi değerlendirin. Çarşamba günü bu anlamda iyi olabilir.

Cuma günü oluşan  parçalı ay tutulması  ev, aile, yuva alanlarınızda hızlı duygusal kararları karşınıza getirebilir. Yerleşimle ilgili konular, aile bireylerinizin hayatındaki konular, evinizle ilgili alanlar önemli olacak. Bu tutulmada hayata esnek gözlerle bakacaksınız. Aile içi bir meseleyi çok uzatmamalı, sevdiğiniz insanı ve ailesiyle ilgili problemleri kendinize dert etmemelisiniz.

Cumartesi günü göz önünde olacağınız ortamlarda sinirli, gergin etkiler devrede olacak. Sinirinize hakim olmalı, enerjinizi daha çok yapılması gereken işlerinize yöneltmelisiniz. Yine toplumsal konulara vereceğiniz tepkiler yüksek olabilir.


TeraziTerazi Burcu:

Haziran ayında oldukça hareketli ve duygusal etkiler altında olabilirsiniz sevgili Terazi ve yükselen Teraziler. Bu hafta eskiden çalıştığınız insanlarla yarım kalmış projeleriniz devreye girebilir. Eğitim hayatınızda tamamlanması gereken bir konu üzerine düşebilirsiniz. Çok gezeceğiniz bu ay iş ve kariyer hayatınızda önemli adımlar atmak isteyeceksiniz ama elinizi çabuk tutun çünkü 18 Haziran’da Merkür kariyer alanlarınızda gerilemeye başlıyor.

Çarşamba günü iş alanlarınızda gerilimleriniz yüksek olabilir. Gündelik hayatınızın ritminde sıkışmalar sizi gergin kılacak. Keza alacağınız haberlerde bunu tetikleyebilir. Kadın, erkek ilişkilerinize ve özel hayatınıza da dikkat etmelisiniz.

Cuma günü oluşan parçalı ay tutulması yakın çevrenizde hızlı olayları başlatabilir. Akraba, kardeşlerinizin hayatında önemli açılımlar bu tutulmada karşınıza gelebilir. Yine sosyal medya, network alanlarınızda duygusal ve hızlı kararlar alabilirsiniz. Kariyerinizde bu tutulmada hızlı açılımlar, para kazançları oluşabilir.

Cumartesi günü iş hayatınızda ve toplum işlerinizde veya aile hayatınızda sabırsız olacaksınız, beraber iş yaptığınız insanlarla takışmamaya çalışın.


AkrepAkrep Burcu:

Haziran ayında biraz geri planda durmak isteyebilirsiniz sevgili Akrep veya yükselen Akrepler. Bu hafta gezileriniz, aşk hayatınız, parasal durumunuz önemli olurken hemen haziran başında parasal konularınız şifalanabilir, önemli görüşmeler yapabilir, eski konuların, para mevzularının üstünden geçebilirsiniz. Ama sinirli ve gergin yapınızla sevdiğiniz insanla tutkulu tartışmalar da devrede olabilir. Bu dönem yeni biriyle ilişkiye başlamak çok da uygun olmayacak. Bazı konulara kendinizi kaptırmak isteseniz bile doğru zamanlar içinde değilsiniz.

Cuma günü  oluşan Parçalı Ay tutulması elinize bir para geçmesine neden olabilir. Sorunlu ve uğraştığınız bir parayı tahsil edebilir, bankaya başvuruda bulunduysanız kredinizin onaylandığını, parasal konularda rahatladığınızı bu tutulmada görebilirsiniz. Yine de parasal konularda hesabınızı iyi yapın, spekülasyonlardan, harcamalardan uzak durun. Sevdiğiniz insanla beraber yapacağınız seyahat planlarınız bu hafta tutulma gününde iyi çalışabilir. Ortaklı işlerinizde de güzel gelişmeler yaşanabilir.

Cumartesi günü kariyer ve iş hayatınızla ilgili konularda gerginliklerinizi sevdiklerinize ve ailenize yansıtmamaya çalışın. Bir olay sizi hırslandırabilir, gayret ve çabanızı yapmak istediğiniz işlere çevirebilirsiniz.


YayYay Burcu:

Haziran başında sevdiğiniz insanla sorunlarınızı masaya yatırabilir, eski konuları konuşarak üzerinden geçebilirsiniz sevgili Yay ve yükselen Yaylar. Bu ay sosyal çevre bağlantılarınız ve işbirlikleriniz yüksek olurken, rahatlamanın etkisiyle arkadaşlarınızla daha sık bir araya gelebilir, sosyalleşme arzusunda olabilirsiniz. Aile ortamlarınızda gerilimlerden, enerji çekişmelerinden uzak durmalısınız.

Cuma günü oluşan parçalı ay tutulması hayatınızla ilgili hızlı olayları tetikleyebilir. Sağlığınız, görüntünüz ve kişisel hayatınızla ilgili önemli olaylar yaşayacaksınız sevgili Yaylar. Özel hayatınızla ilgili vermeniz gereken kararlar, ani olaylar duygularınızı kontrol etmeniz gerektiğini gösteriyor. Bu dönem sağlığınıza da ekstra özen göstermeyi ihmal etmeyin. Düşmeler, sakarlıklar, kazalar sizi zorlayabilir. Kalça, uyluk bölgesi, dizler dikkat etmeniz gereken bölgeleriniz olabilir.

Cumartesi günü aile ortamlarınızda sinirli ve gergin olabilirsiniz. Alacağınız kararlarla ailevi alanda iş bitirici yönleriniz ortaya çıkabilir. Sevdiklerinize karşı anlayışı elden bırakmayın.



Oglak
Oğlak Burcu:

Haziran ayında iş ve hizmet alanlarınızda ilişkilerinizi yenide gözden geçirmeniz gerekebilir sevgili Oğlak ve yükselen Oğlaklar. Beraber çalıştığınız bir insanla veya işe yönelik sorunlarınızı çözmek için Çarşamba gününü değerlendirin. O tarihte oluşacak bir olay sinirleri gerse bile, durumları toparlamasını bileceksiniz. Bu ay genel olarak kariyer ve iş alanlarınızda dengeyi sağlamak ve uyumlu iş birlikleri içine girmek isteyebilirsiniz.

Cuma günü oluşan Parçalı Ay tutulması kadersel alanınızda gerçekleşiyor. Bazı sırlar, kapalı konular açığa çıkabilir. Beklenmedik etkilerle uğraşmak durumunda kalabilirsiniz. Olayların nedenlerini anlamaya başlayacaksınız. Bu tutulma ve sonrası sağlığınıza dikkat etmeyi ihmal etmeyin. İletişim halinde olduğunuz yakın çevrenizdeki insanlar sizi yüz üstü bırakabilir veya onlar tarafından hayal kırıklıkları yaşayabilirsiniz. Özel hayatınızın ve ikili ilişkilerinizdeki sorunları konuşmak için uygun bir dönem, diğer konular haricinde aşka ve ilişkinize daha esnek ve rahat gözlerle bakacaksınız.

Hafta sonu gerginliklerinizi kontrol edin. Pazar günü hareketli birgün olabilir.


KovaKova Burcu

Haziran ayı geçmiş aşkları, konuları karşınıza sererken, Çarşamba günü bozulan ilişkilerinizi tamir etmek önemli olacak. Diğer taraftan ilişkinize dair net bir şekilde önünüzü görebilirsiniz. Bu ay genel itibarıyla eğitim, ileriye yönelik planlar, ticaret, medya, seyahat alanlarınız ön plana geçebilir. Yeni ve farklı insanlarla işbirlikleri içine girebilirsiniz.

Bu hafta Cuma günü Yay burcunda gerçekleşen Ay tutulması, sosyal çevre ve arkadaşlık evinizde oluşuyor. Arkadaşlarınızla, çevrenizle ilgili olaylar hızlanabilir. Sosyal çevrenizle olan ilişkilerinize bu dönem dikkat edin. Sevdiğiniz kişiyle olan ilişkinizde de arkadaşlarınız yüzünden bazı sorunlar yaşayabilirsiniz. Yine bu tutulmayla beraber çevre değişikliklerine hazır olun.

İş hayatınızda ve gündelik işlerinizde yapılması gerekenler konusunda her şeyi evinizden daha rahat organize edeceksiniz gibi görünüyor.

Hafta sonu konuşmalarınıza dikkat edin, pasifliğe tahammülünüz olmayabilir. Hırslarınız artarken riskli kararlar almaya çalışabilirsiniz. Para harcamalarınıza ve sevdiğiniz insanla aranızdaki çekişmelere dikkat etmelisiniz.


BalikBalık Burcu:

Haziran ayına parasal konularda denge arayışıyla giriyorsunuz sevgili Balık ve yükselen Balıklar. Çarşamba günü eski bir aile mevzusu, sorunu çözüme kavuşabilir veya bu konularda sıkıntılarınız varsa bazı gerçekliklerle karşılaşacaksınız. Diğer taraftan aile büyüklerinizle, kendi ailenizle anlaşmak kolay olmayacak. Pasif olduğunuz, içinizde tuttuğunuz konularda çekişmelere hazırlıklı olmalısınız.

Cuma günü oluşan  Parçalı Ay tutulması kariyer ve iş alanlarınızda gerçekleşecek. Bu alanlarda hızlı kararlar ve olaylar yaşayabilirsiniz. Eviniz ve işiniz arasında gerilimli bir dönem geçirebilir, iş alanlarınızda bazı sorunlara açık olabilirsiniz. Toplum önü yaşacağınız bazı olayların özel hayatınızı etkilemesine izin vermeyin. Kafa karışıklıkları, yön belirsizlikleri bu dönem etkili olabilir.

Özel hayatınızda bir insan varsa o insanla bağlantılarınız, konuşmalarınız, fikir alışverişleriniz bu hafta zorlanmalar arasından size rahat nefes aldırabilir. Yaratıcı ve kreatif alanlara yönelin.

Cumartesi günü aile ortamlarınızda gerginliğiniz yüksek olabilir, kararsızlıklarınız, mağdur davranışlarınızla aile hayatınızdaki bir insanla mücadeleler ortaya çıkabilir. Toplum önü ve iş hayatınızın yansımalarını ailenize aktarırken acımasız olmayın.

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yorum Yok

    Bir Cevap bırakın