Haftalık Yorumlar Semadan Haberler

09 – 15 Şubat 2015

Bu yazıyı paylaşın;

KocKoç Burcu:

Bu haftabaşı, nispeten rahat, sevdiğiniz insanlardan ve ortamlardan aradığınız desteği bulacağınız bir gün geçireceksiniz. Özel hayatınızı sosyal ortamlarda iyi taşıyacaksınız. Özel yaşantınızda çabuk hareket edecek, sevdiğiniz kişiyle sosyal ortamlarda keyifli dakikalar geçireceksiniz.

Salı ve Çarşamba günü, bütçe ayarlamaları, hesap işleri, banka ödemeleriniz gündeme gelebilir. Sosyal hayatınızda düşündüğünüz veya planladığınız işleriniz için harekete geçmeye hazırsınız ve kalıcı işler gündeme gelebilir.

Özellikle Perşembe günü Merkür’ün düzelmesiyle beraber sosyal ortamlarda ve arkadaşlık ilişkilerinizde yaşadığınız iletişim sorunları geride kalmaya başlıyor. İş alanlarınız ve yakın çevrenizde oluşan zorlanmalarda rahat bir nefes almaya başlayacaksınız.

 


Boga Boğa Burcu:

Bu Pazartesi yapmanız gerekenlere odaklanmış olsanız bile, dışarıda olacak ve kalabalık ortamlarda bulunacaksınız. Bitirmeniz gereken işleriniz için arkadaşlarınızdan yardım alabilirsiniz.

Duygusal anlamda sevdiğiniz insana bu kadar uzak durmayın. Özel hayatınız ve ikili ilişkileriniz Salı ve Çarşamba günü daha fazla ön planda olacak. Özellikle ortaklaşa yaptığınız işlerinizde güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Yine başkalarına karşı fedakâr tavırlarınız ve özgür davranma isteğiniz arasında gidip gelebilirsiniz.

Perşembe günü Merkür’ün düzelmesiyle beraber kariyer ve iş hayatınızda yaşadığınız sıkıntı, sorunlar geride kalmaya başlayacak. Aşk hayatınızda, çocuk ilişkilerinizde ve parasal bağlantılarınızda da rahatlayacaksınız.


İkizler İkizler Burcu:

Bu hafta eğlenceli yanlarınız ön plana çıkmaya başlayacak. Duygusal olarak kendinizi ortaya koyabilecek, bulunacağınız ortamlarda insanlardan istediğiniz desteği alabileceksiniz.

Salı ve Çarşamba günleri iş alanlarınız fazlasıyla yoğun olabilir. Bu da ilişkinize gereken önemi gösterememenize neden olacak. Özel yaşantınız ve iş alanlarınız arasındaki dengeyi kurmakta zorlanabilirsiniz.

Perşembe günü merkürün düzelmesiyle birlikte yabancılarla yapılan işlerimizde, seyahat veya eğitim alanlarınızda yaşadığımız sıkıntı ve sorunları geride bırakmaya başlıyorsunuz. Yine kişisel hayatınızdaki sorunlar, aile hayatınızda yaşadığınız sıkıntı ve ertelenmeler geride kalmaya başlayacak.


Yengec Yengeç Burcu:

Aile hayatınıza, ortak para alanlarınızdan kaynak sağlayabilir, evinizle ilgili konularda harcamalarda bulunabilirsiniz. Kafanızda yapacağınız planların iyi çalıştığına şahit olacaksınız.  Evinizde vakit geçirmek etkili bir şekilde kendini hissettirebilir.

Salı ve Çarşamba günleri, eğlenceli ve aktif yanlarınızla, hayatı derinden ve daha manevi algılayan yönleriniz arasında gidip gelebilirsiniz. Yine de hayata bakış açınız rahat, keyifli ve eğlenceli olabilir. Krizleri fırsatlara çeviren bir tavrınız var ve bu da size bu hafta kazandıracak.

Perşembe günü Merkür’ün düzelmesiyle beraber, ortaklaşa para alanlarınızda yaşadığınız sıkıntı ve sorunlar geride kalmaya başlıyor. Yine yakın çevrenizle bağlantılarınızda ve bilinçaltı problemlerinizde rahatlamalar yaşayacaksınız.

 


Aslan Aslan Burcu:

Yakın çevrenizle iletişiminiz çok iyi olacak. Ortaklaşa bir arada olacağınız insanlarla veya sevdiğiniz kişiyle, yakın çevrenizi bir araya getirebilir, herkesin bir arada olmasını sağlayabilirsiniz. Yine harekete geçmeniz gereken alanlarda bu haftabaşı şanslı etkiler altında olacaksınız. Ev konularında ve ailevi meselelerde kendinizi ortaya koyacağınız günler Salı ve Çarşamba günleri. Özel hayatınızda sevdiğiniz insandan güzel etkileşimler alıyorsunuz.

Farklı ve değişik olan herşey bu dönem daha fazla ilginizi çekiyor. Perşembe günü merkürün düzelmesiyle beraber özel ilişkilerinizde veya ortaklaşa iş alanlarınızda rahatlamaya başlayacaksınız. Yine arkadaşlık ilişkileriniz ve parasal konularda sıkıntılar geride kalmaya başlıyor.

 

 


Basak Başak Burcu:

Bu hafta başı parasal konularla ilgili olarak planlarınızı gözden geçirebilirsiniz. Önünüzdeki dönemi iyi planlamalı ve maddi konularda eğilmelisiniz. Sağlığınızla ilgili alanlara harcamalarınız artabilir.

Salı ve Çarşamba günlerine iletişim halinde ve yüksek tempoyla başlayabilirsiniz. İş alanlarınızda iletişim halinde olacaklarınızla yoğun bir gün sizleri bekleyecek. Ortaklaşa para konularında beklenmedik etkileriniz olabilir.

Perşembe günü Merkür düzeliyor. 3 haftadır iş, hizmet ve sağlık konularında yaşadığınız sıkıntı ve sorunların geride kalmaya başladığını göreceksiniz. Yine kariyer hayatınız ve kişisel atılımlarınız için artık harekete geçebilirsiniz.


Terazi Terazi Burcu:

Dolaşmak, aktivitelerde bulunmak, ruhunuza iyi gelecek ve olumsuzlukları geride bırakacaksınız. Kişisel isteklerinizi, sevdiklerinizin istekleriyle bağdaştıracağınız bu haftabaşı, özel konularda hayatı ciddiye alabilirsiniz. Sorumluluklarınızın sizi aşağıya çekmesine izin vermeyin.

Salı ve Çarşamba günleri parasal konulara odaklanarak başlayacaksınız. Sanatsal ve yaratıcılığa dayalı işlerinizde, aşk hayatınızda düşündüğünüz şeylerin gerçekleştiğini görebilirsiniz.

Perşembe günü merkürün düzelmesiyle beraber aşk sorunlarınız, çocuğunuzla olan iletişim problemleriniz geride kalmaya başlıyor. Yine dış ortam ilişkilerinizde seyahat, eğitim konularında artık kendinizi daha rahat ifade edebileceksiniz.

 


Akrep Akrep Burcu:

Aile hayatınız öne çıkabilir veya siz vaktinizi evinize veya aile işlerinize harcayabilirsiniz. Dış dünyaya karşı çok fazla istekli olmayacağınızdan, vaktinizi kendinize ve ailenize harcamak sizi ruhen mutlu edecek.

Salı ve Çarşamba günleri kendi hayatınıza odaklanmanız gerektiğini bileceksiniz. Bugünlerde Temiz hava iyi gelebilir. Yine de iş alanlarınızda umulmadık etkilere karşı hazırlıklı olun.

Perşembe günü Merkür’ün düzelmesiyle birlikte ev ve aile hayatımızda yaşadığımız aksilikler ve sıkıntılar geride kalmaya başlayacak. Yine arkadaşlarınızla olan yanlış iletişim, sıkıntılar ve ortak parasal konularda yaşadığınız aksilikler konusunda derin bir oh çekmeye başlıyorsunuz.

 


Yay Yay Burcu:

Bu haftabaşı, arkadaşlarınız, çevrenizle beraber hareket edecek, fikir birliği yaparak işleriniz konusunda ilerleyeceksiniz. Yine geleceğinize yönelik atılımlarınız için bu pazartesi şanslı ve rahat etkiler altında olacaksınız. Önemli bir organizasyonda gözler sizin üzerinize çevrili olacak.

Salı ve Çarşamba günleri canınız hiçbir şeyle uğraşmak istemeyebilir. Önemli görüşmeleriniz ve toplantılarınız varsa kendinizi iyi hissetmeyebilirsiniz. Bir yandan aktif bir iletişim alanı, diğer yandan hiçbir şeyle uğraşmama isteğiniz arasında gidip geleceğiniz günler olabilir. Perşembe günü merkür düzeliyor. Yakın çevrenizle yaşadığınız ifade sorunlarını, aksilikleri ve sorunları geride bırakmaya başlıyorsunuz. Yine kariyer ve iş hayatımız ve özel hayatımızda da rahatlamanın zamanı gelmiş bulunuyor.

 


Oglak Oğlak Burcu:

Kariyer alanlarınız ve yapacağınız işlerin karşılığını alma konusunda bu haftabaşı da çalışmalarınız devam edebilir. Her anlamda, hem yapacağınız işlerde, hem de parasal karşılığını almakta zorlanmayacağınız bir dönemdesiniz.

Salı ve Çarşamba günleri sosyal alanlarınız ve arkadaşlarınızla yapacağınız organizasyonlarınız yoğun olacağından, işlerinize gereken özeni sağlamanız ve size para getirecek alanlara eğilmeniz zorlaşabilir.

Perşembe günü Merkür’ün düzelmesiyle beraber parasal işlerinizde sıkıntı ve sorunlar geride kalmaya başlıyor. Seyahat, eğitim, hukuk alanlarınızda ve iş konularınızda planlarınızı uygulamanın zamanı geldi.

 


Kova Kova Burcu:

Geleceğinize yönelik planlarınız için harika bir haftabaşı olacak. Seyahat, medya ve yabancılarla ilgili işleriniz varsa güzel haberler alabilirsiniz. Dış ortamlarda keyifli aktivitelerde bulunabilirsiniz.

Salı ve Çarşamba günleri, kariyeriniz önem kazanmaya başlayacak. Göz önünde olacak ve işleriniz için koşturacaksınız. Perşembe günü merkürün düzelmesiyle beraber kişisel hayatınızda derin bir oh çekebilirsiniz.

Yanlış anlaşılmalar, bazı sorunlar geride kalmaya başlıyor. Para işlerinizde ve aşk hayatınızda da artık yüzünüz gülecek.

 


Balik Balık Burcu:

Ortaklaşa para alanlarınızda sorumluluklar üstlenebilir veya hayatı bu konuda fazla ciddiye alabilirsiniz. Kendinizle ve geçmişle bu kadar uğraşmayın. Bu Pazartesi, özel hayatınızda sevdiğiniz insanı gerçekten mutlu etmek için harekete geçmelisiniz.

Salı ve Çarşamba günleri, dış ortamlar, seyahate ve ticarete dayalı işleriniz ve eğitim konularınız aktif olacaksınız. Bugünlerde birçok konuyu düşünecek, süzgeçten geçirecek ve buna göre hareket edeceksiniz.

Perşembe günü merkürün düzelmesiyle birlikte çözümlemeye uğraştığınız konuların sizi rahatsız etmesi geride kalmaya başlıyor. Özel hayatınızda ve ailevi konularda da iletişiminiz düzeliyor. Sıkıntılar geride kalmaya başlayacak.

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yorum Yok

    Bir Cevap bırakın