Güncel Yorumlar Haftalık Yorumlar Semadan Haberler

09 – 15 Ağustos 2021 Haftalık Burç Yorumları

Bu yazıyı paylaşın;

ÇÖZÜM ODAKLI OLALIM!

Haftamıza Ay Aslan burcundayken başlıyoruz. Organize olmamız gereken, çeşitli planlarımızı hareketlendireceğimiz aynı zamanda aşka, keyfe, mutluluğa yer vereceğimiz haftalardan bir tanesi olacak. İdare etme mekanizmasını iyi kullanmamız gerekiyor. Hem günlerimizi iyi geçirmek, paramızı idareli kullanmak aynı zamanda da her şeyi iyi organize etmek ay Aslandayken yapmamız gereken işlerin başında geliyor.

Salı günü Venüs ve Neptün’ün dik açısı devrede olacak. İlişkilerden yana hayal kırıklıkları, sıkıntı ve problemler görünür hale gelebilir. Bir kişiyi gözümüzde çok fazla büyütebiliriz çok fazla beklentimiz olabilir ve beklentimiz yüksek olduğu için de karşı taraftan beklediğimizle aldığımız birbirini tutmayabilir.

Sosyal ilişkiler, kadınlarla, sanatçılarla bağlantılı konularda hayal kırıklıkları, sıkıntı ve problemler devrede olabilir. Bu dönem içerisinde kadın haklarıyla ilgili konu ve olaylarla karşılaşabiliriz. Boşanmalar, ayrılıklar artabilir. İlişkilerden yana çok fazla destekli bir hafta olmayacak.

Çarşamba günü Merkür ve Jüpiter karşı karşıya geliyor, bu da şu anlama geliyor bu dönem iyi niyetli olabiliriz ama aşırı abartılı davranıyor olabiliriz. Dilimizin kemiği olmayabilir.  İstek ve beklentilerimiz yüksek olacak ama aynı zamanda verdiğimiz sözleri tutmakta zorlanacağız. Ne kadar iyi niyetli olursak olalım bu yüzden tutamayacağımız sözler altına girmeyelim. Rahat davrandığımız, üzerinde gerektiği kadar durmadığımız her tür işimizde sıkıntı ve problemlerle karşılaşma ihtimalimiz var. Merkür ve Jüpiter karşı karşıya geldiğinde iş bağlantılarına dikkat etmek gerekiyor. Toplumsal konularda abartılı düşünceler, yangına körükle gitme, dini ve hukuki alanda birtakım sıkıntı ve problemler yine karşılaşma ihtimalimiz olan konuların başında geliyor.

Yangınlar başladığında Mars- Jüpiter 29 derece aslan- kova hattındaydı. Şimdi Merkür 29 derecede yine bu noktayı tetikleyecek. Yangınlar konusunda hala dikkatli olmamız gerekebilir veya yangınlarla ilgili konularda ortalığı yangına çevirecek açıklamalar yapılabilir. Olayların kontrolden çıkması, bazı konuşmaların abartılması, sözlerin tutulmaması, parasal işlerde işlerin raydan çıkması, ticari hayatla uğraşanların, öğretmenlerin, gazetecilerin, gençlerin, halkın sesinin ön planda olacağı bir sürece doğru gidiyoruz.

Perşembe günü Merkür Başak burcuna, kendi öz burcuna, yüceldiği burca geçiyor. İş, hizmet, sağlık, hijyen, diyet, sağlıkla ilgili konu ve olaylar ön plana çıkıyor. Ayrıca becerimizin arttığı her şeyi mükemmelleştirme arzusunda olduğumuz, entelektüel yönden zengin olduğumuz bir burç Başak burcu. Merkür, Başak burcunda pratikliği ön plana çıkarır.  Sıkıntı ve problemlere çözüm üretmek Merkür Başak’ın işidir. Sağlıkla ilgili bu dönem bazı mücadelelerimiz varsa şimdi bu mücadelelere belki de çok daha doğru noktadan dokunabileceğimiz, çok daha rahat ele alabileceğimiz bir dönem içinde olacağız.

Yine Perşembe günü Venüs’ün Plüton ile olumlu açısı aslında ilişkilerde değişmesi gereken konu ve olayları rahat ele alacağımızı gösteriyor, gücümüzü üzerimizde hissedeceğiz. Eğer ilişkilerimize gerçekçi bakış açısı geliştirebilirsek bu güçlü etkiyi ilişkilerimizi sağlamlaştırmak için kullanabiliriz.

Mars ve Satürn arasındaki 150 derecelik açıdan kaynaklı olarak tüm dünyada korona virüs ile ilgili konularda, ölüm oranlarında artışlar görülebilir. Bu üzerimizde stres yaratabilir.  O yüzden bu hafta içinde sağlığımıza gereken özeni göstermeyi unutmayalım.

Şimdi gelin bu haftanın gezegen etkilerini burçlar üzerindeki yansımalarına bakalım!

09 – 15 Ağustos Haftalık Burç Yorumları detaylı olarak sizin için kaleme aldım. Detayları devamını oku bağlantısına tıklayıp okuyabilirsiniz…


Okumak istediğiniz Burç Yorumu için, Burcun isme tıklayınız.

 Koç
 Boğa  İkizler  Yengeç
 Aslan  Başak  Terazi  Akrep
 Yay  Oğlak  Kova  Balık

KocKoç Burcu:

Koç ve yükselen Koçlar, Pazartesi’ye hızlı bir giriş yapacaksınız ama hemen akşam saatleri itibariyle daha çok işinizde gücünüzde olacaksınız. İşle ilgili, gündelik hayatın ritmi ile alakalı konu ve olaylar hafta ortasına kadar hayatınızda önemli olacak.

Bu dönem çalışma düzeninize, koşturmalarınıza, hizmet sektörüne ya da sağlığınıza daha fazla değer verebilirsiniz. Beraber çalıştığınız aynı ortamdan gayet güzel anlaştığınız bir insanla bu dönem anlaşmak çok da kolay olmayabilir. Yanınızda çalıştırdığınız ya da beraber çalıştığınız insana karşı tutumunuzda bazı zorlanmalar devreye girebilir ya da beraber çalıştığınız insanı gözünüzde çok fazla büyütmüş ve hayal kırıklığı yaşamış olabilirsiniz. Bu dönem içerisinde dip dibe birileriyle çalışıyorsanız lütfen dikkat edin çünkü bu bulaştan kaynaklı olarak sağlıkla ilgili konulara özen göstermeniz gerekecek.

 

Diğer taraftan özel hayatınızda, ikili ilişkilerinizde sevdiğiniz insana tutamayacağınız sözler vermeyin. Bu aralar biraz bol keseden atmaya meyilli olabilirsiniz. Bulunacağınız çevrelerde arkadaşlarınız sizi biriyle tanıştırmak isteyebilirler ya da sevdiğiniz insanla bir ortama girmek isteyebilirsiniz. İşte bu ortamlarda abartılı davranışlardan, konuşma ve görüşmelerden kaçınmaya özen gösterin.

Perşembe günü Merkür Başak burcuna geçiyor. Çok çalışacağınız gerçek anlamda üreteceğiniz ve kendinizi işinizde gücünüzde göstereceğiniz bir dönem başlıyor. Ama bu dönem aynı zamanda sağlığınızla ilgili konularda kontrollerinizi yaptırmak için de gayet uygun bir dönem olacak.


BogaBoğa Burcu:

Boğa ve yükselen Boğalar, ailevi konularla haftanızı başlatıyorsunuz. Ama gün içerisinde önemli işlerle uğraşmak istemeyebilirsiniz. Akşam saatlerinde ay burç değiştirecek ve daha fazla keyfe yönelik girişimlerde bulunacaksınız.

 

Hafta ortasına kadar aşka, keyfe, çocuklarla ilgili konulara ve kendinizi geliştireceğiniz alanlara kendinizi verebilirsiniz. Salı gününe dikkat edin. Özel ilişkilerde, özel hayatınızda, varsa çocuğunuzla olan bağlantılarınızda hayal kırıklarına açık olabilirsiniz. Birtakım sıkıntı ve problemlere de açık bir gün olacak. Göz önünde olacağınız ortamlarda, sosyal çevrelerde bazı arkadaşlarınızın sizi yanlış yönlendirdiğini aynı zamanda özel hayatınızdaki insanın sizin hayatınıza çok fazla hizmet etmediğini ya da sizin düşündüğünüz gibi biri olmadığını fark edebilirsiniz. Bugünlerde sizi biriyle tanıştırırlarsa dikkat edin çünkü aldanma enerjisinin devrede olduğu bir etki altındasınız.

 

Aynı zamanda Çarşamba günü aile ortamlarınızda yapılması gerekenler devreye girdiğinde bol keseden atmaya da meyilli olabilirsiniz. O yüzden ailenizdeki insanlara tutamayacağınız sözler vermeyin. Hem özel hayatınız hem aile hayatınız, iş hayatınız arasındaki dengesizlikleri de bir şekilde bertaraf edin ya da bu dengesizlikleri düzeltmeye çalışın.

 

Perşembe günü Merkür Başak burcuna geçiyor, sizin için aşka, keyfe daha fazla vakit ayıracağınız bir dönem başlıyor. İşte şimdi aşkı konuşmak ya da aşkı daha pratik yönleriyle ele almak ya da tam da hayal ettiğiniz aşka kavuşmak anlamında gökyüzü sizi destekleyecek. Gireceğiniz çevrelerde insanların dikkatlerini üzerinize çekeceksiniz. Aynı zamanda hayatınızda bir insan varsa, sevdiğiniz insanla sıkıntı ve problemlerinize çözüm üretmek ya da henüz birbirinize yeni yeni açılıyorsanız bütün bu hissiyatınızdan ve duygularınızdan bahsetmek anlamında gayet şanslı bir dönem olacak.  Bu dönem aynı zamanda spora yazılmak için de uygun. Özellikle tatile gideceksiniz ya da özel hayatınızda önemli adımlar atacaksınız bu hafta çok fazla abartmadan ilerleyin. Sevdiğiniz insanla ilişkinizi ele almak anlamında gayet şanslı bir hafta olacak.

 


İkizlerİkizler Burcu

İkizler ve yükselen İkizler, ev, aile ve yuvanızla ilgili konularda haftanızı başlatıyorsunuz. Sabah saatlerinde biraz daha önemli işler, organize olmanız gereken işleriniz olabilir. Ama bu işleri gün içerisinde istediğiniz gibi ayarlamaktan ziyade biraz daha hayatın akışına kendinizi bırakmanız ve geldiği gibi yaşamanız önemli olacak. Akşam saatleri itibariyle ve birkaç gün boyunca evinize, yuvanıza yapacaklarınıza aile hayatınıza daha fazla odaklı görünüyorsunuz.

 

İlişkilerden yana bu hafta şansımız olmayacak. Sizin de ilişkilerden yana ailevi konularda dikkatli adımlar atmanız gerekebilir. Özellikle aile ortamlarınızda sizi destekleyen ya da gözünüzde büyüttüğünüz bir insanın düşündüğünüz gibi davranmadığını, özel hayatınızla ilgili konularda sizi desteklemediğini düşünebilirsiniz. Bazı noktalarda kafanız karışabilir ve o kişiye fazla anlam yüklediğinizi fark edebilirsiniz.

 

Çarşamba günü önemli görüşmeleriniz ve konuşmalarınız varsa bu görüşme ve konuşmalarda biraz abartılı davranmaya meyilli olacaksınız. Karşınıza çeşitli fırsatlar gelebilir ama bu fırsatları kaçırmamak anlamında tutmayacağınız sözler altına girmeyin.

 

Perşembe günü Merkür Başak burcuna geçiyor. Ev, aile, yuva ile ilgili konularda emlak alım, satım, kiralama gibi işleriniz varsa şimdi bütün bunları ele almak anlamında gayet şanslı bir dönem. Satış, alım, yer değiştirmek için görüşmeler hızlanabilir. Aynı zamanda aile hayatınızda çözüme ulaştırmak istediğiniz ne varsa bütün bu konuları da doğru noktaya taşıyabileceğiniz bir 15 günlük süreç içerisine gireceksiniz. Bu hafta aile ortamlarınız ve gelecek planlarınız arasındaki dengesizliklere dikkat edin. Onun dışında hayatın sizi desteklediğini göreceksiniz.YengecYengeç Burcu
:

Yengeç ve yükselen Yengeçler, parasal işlerle haftanız başlıyor. Ama büyük parasal işleriniz varsa ertelemekte fayda olabilir ay boşlukta olacak. Akşam saatleri itibariyle birkaç gün boyunca oldukça hareketli zamanlar geçireceksiniz. Telefon trafiğiniz hızlı akabilir, önemli insanlardan haberler alabilirsiniz, yakın çevrenizdeki insanlarla görüşmeler yapabilirsiniz, kısa vadeli planlarınızı hareketlendireceksiniz.

Bu hafta Merkür Başak burcuna geçiyor iletişim ayağınızın hızlandığı bir dönem başlıyor. Aynı zamanda yakın çevrenizde kim varsa, kiminle beraberseniz burada iletişimin çok hızlı ve doğru bir şekilde aktığını görebilirsiniz. Eğer akrabalarınızla, kardeşlerinizle aranızda birtakım sıkıntı ve problemler varsa şimdi bu sıkıntı ve problemleri ele almak önemli olacak.

Satış, tanıtım, reklam, pazarlama, bilgisayar, ulaştırma, eğitim, radyo, televizyonla ilgili konularda hayatın size çeşitli seçenekler getirdiğini görebilirsiniz. Fikir ve düşüncelerinizde çok çabuk tepki vermeye meyilli olacaksınız. Maddi konularda büyük adımlardan uzak durun.

Bu hafta biraz abartmaya meyilli olabilirsiniz. Önemli konuşmalar ve görüşmeler karşınıza gelebilir ya da maddi konularda neler yapacağınıza dair hareket etmek isteyebilirsiniz. Ama biraz abartılı hareket ettiğiniz için sonrasında keşke bunu yapmasaydım deme olasılığınız da yüksek görünüyor.

Bu hafta yakın çevre ilişkilerinize dikkat edin. Yakın çevrenizden çok sevdiğiniz bir insanla anlaşmazlıklar, sıkıntı ve problemlere açık görünüyorsunuz. Sevdiğiniz kişilerden bir şey talep edebilirsiniz ama talep ettiğiniz bu şeyin ya da işin gerçekleşmediğini görebilirsiniz. Düşündüğünüz karşılığı almak çok da kolay olmayacak. Bu dönem yeni biriyle tanışmak, yeni bir ilişkiye başlamak anlamında çok destekli değil. Var olan ilişkileri de gözünüzde çok fazla büyütmeyin.


AslanAslan Burcu:

Aslan ve yükselen Aslanlar, haftaya kendi istek ve beklentilerinize odaklanarak giriş yapıyorsunuz. Bu hafta sizin için önemli haftalardan bir tanesi. Bolca gezecek, heyecanlı haberler alacak, yerinizde duramayacaksınız. Pazartesi günü önemli kararlar almamaya özen gösterin. Pazartesi akşam saatleri itibariyle birkaç gün boyunca hayatın tadını tuzunu çıkarmak önemli olacak. Ayını zamanda parasal işlere daha fazla ilgili olacaksınız.

 

Salı günü devreye giren Venüs Neptün karşıtlığı parasal konularda sizi vurabilir. Parayla ilgili önemli bir girişiminiz varsa bu dönem bu noktalarda bu girişimleriniz düşündüğünüz gibi akmayabilir. Birtakım ertelenmeler, para sıkıntıları, beklediğiniz parayı alamama, tahsil edememe ya da parasal konularda bir beklentiniz varsa bu beklentinizin karşılanmaması gibi durumlara karşı dikkatli olun. Salı günü civarı internetten alışveriş yapacaksınız dikkatli adımlar atın. Aldığınız ürün düşündüğünüz gibi çıkmayabilir ya da hayal ettiğinizi bulamayabilirsiniz. Bu dönem parasal konularda hayal kırıklıklarına açık görünüyorsunuz.

 

Çarşamba günü Merkür Jüpiter karşıtlığı ile ikili ilişkiler ve özel hayatınızda çok da abartmamalısınız. Sevdiğiniz insanla bazı konuşmalar üzerine fikir iş birliği yapabilirsiniz. Bazı konuşmalara göre birtakım planlar hazırlamak isteyebilirsiniz ama bu planların bazıları gerçek olmayabilir. O yüzden bütün bu planları yaparken hem tutmayacağınız sözler altına girmeyin hem de daha uzun vadeli gerçekçi planlar üzerine çalışın. Çünkü bu süreçte yaptığınız planlar işlemeyecek.

 

Perşembe günü itibariyle Merkür Başak burcuna geçiyor. Bu da şu anlama geliyor maddi konularda gerçekten kendi gücünüzü ortaya koyacağınız bir dönem başlıyor. Kazançlarınız artabilir, oldukça pratik olacaksınız. Ticari faaliyetleriniz varsa, bir dükkan işletiyorsanız, girişimciyseniz, bir yerden para bekliyorsanız bu dönem çok güzel sonuçlarla karşılaşma ihtimaliniz var. Bir yerde çalışıyorsanız, bir iş arıyorsanız bu dönem elinize bir yerlerden para geçme olasılığı da yüksek. Kafanız çözüme yönelik çalışacak o yüzden sıkıntı ve problemlerinize çözüm de üretebileceksiniz.

İlişkilerden yana bu ara birazcık daha kendi halinizde olmak istediğiniz ve ilişkiniz varsa da biraz daha abartıyla hareket ettiğiniz bir dönem. Ama parasal konularda gerçekçi adımlardan uzaklaşmazsanız bu hafta sıkıntı yaşadığınız konuları kendi lehinize çevirmenin de yolunu bulursunuz.


BasakBaşak Burcu:

Başak ve yükselen Başaklar, girişimleriniz konusunda desteklendiğiniz haftalardan bir tanesi başlıyor. Sabah saatleri bir şekilde işinizde gücünüzde olacaksınız ama Pazartesi öğleden sonra akşam saatleri itibariyle birkaç gün boyunca hayatınızda hızlı bir akış söz konusu olacak. Planlar yapabilirsiniz, telefonlar alabilirsiniz, insanlarla buluşabilirsiniz, sosyalliğinizi artırabilirsiniz. Bu hafta dilediklerinizi yapma konusunda hayat sizi destekleyecek. Perşembe gününe kadar bekleyin, Perşembe günü Merkür sizin burcunuza geçiyor yani yükselen yöneticiniz olduğu için aynı zamanda hem kendinizi konuşacağınız hem de bütün kafanızdaki planları başka insanlara aktarabileceğiniz şahane bir 15 günlük dönem başlıyor. Hem sağlığınızla ilgili konuları ele alacaksınız hem hayatınıza dair yaptığınız planları hareketlendireceksiniz hem de önemli iş konuşmaları ve görüşmeleri devreye girecek.

Salı günü ilişkiler önemli olacak. Sevdiğiniz insanı gözünüzde çok fazla büyütmeyin, karşı tarafa gereğinden fazla anlam yüklemeyin. Beklentiniz fazla olabilir ya da karşı tarafı gözünüzde büyütebilirsiniz. Salı günü ilişkilerden yana hayal kırıklıkları ve aldanmalar devrede olacak. O yüzden karşı tarafa çok fazla paye vermeyin.

Aynı zamanda Çarşamba günü beraber çalıştığınız insanlarla olan görüşmelerinize ve konuşmalarınızda abartıdan uzak durmaya çalışın. Çok fazla iyimserlikle iş görüşmelerinizi ve bağlantılarınızı yapmamaya özen gösterin. Çünkü tutmayacağınız sözler altına girebilirsiniz.

Perşembe günü Merkür Başak burcuna geçecek hayatınızı daha fazla konuşacağınız ve kendi gücünüzü daha fazla ortaya koyacağınız bir dönem başlayacak. Bu hafta ilişkilerden yana çabuk hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz ama eğer ilişkinizde işe yaramayan tarafları fark ederek bu tarafların çözümü için uğraşırsanız ilerleyerek yol almış olursunuz. İş hayatınızdaki sorumluluklar ve kendi hayatınız için yapacaklarınız arasındaki dengesizlik sizi ve sağlığınızı biraz zorlayabilir bu hafta buna dikkat edin.


TeraziTerazi Burcu:

Terazi ve yükselen Teraziler, bu hafta sosyal ortamlarda yapacaklarınızı ele alacağınız haftalardan biri olacak. Pazartesi günü vereceğiniz sözlere dikkat edin çünkü bu sözleri yerine getirmek çok da kolay olmayabilir. Fikir değişikliği ve kararsızlıklar diğer günler daha farklı davranmanıza neden olabilir. Bu aralar hayatı biraz geri planda algılıyorsunuz, kendi köşenize çekilmiş gibi görünüyorsunuz ve çok da iyi yapıyorsunuz. Çünkü hayatınız yeteri kadar hareketli. O yüzden kendinize, ruhunuza ekstra zaman ayırmanız gerekiyor.

Salı günü devreye giren Venüs ve Neptün karşıtlığı işle ilgili konularda sizi vurabilir. Yani beraber çalıştığınız insanlarla bazı anlaşmazlıklar yaşamaya ya da o insanları gözünüzde çok fazla büyütmeye meyilli olabilirsiniz. İş ortamlarınızda kiminle çalışıyorsanız bu dönem fazla anlam yüklememeye ya da ‘bu iş çok güzel olacak’ gibi hayaller kurmamaya özen gösterin. Ayaklarınız yere çok sağlam basarsa o zaman çok daha rahat ilerlerseniz.

 

Diğer taraftan sosyal çevre ve ortamlarda arkadaşlarınızla olan konuşmalarınızda ve iş görüşmelerinizde abartıdan uzak durmaya özen gösterin. İlişkiler devreye girdiğinde bu hafta biraz bol keseden atmaya ve her şey çok güzelmiş gibi davranmaya meyilli olabilirsiniz.

 

Bu haftanın ana konusu abartıdan kaçının, olaylara gerçekçi bakın. O yüzden gireceğiniz çevrelerde ve sosyal ortamlarda para harcamalarından uzak durmaya özen gösterin ve tutamayacağınız sözler altına girmeyin.

 

Merkür de Perşembe günü Başak burcuna geçiyor. Hem Merkür hem Venüs hem Mars hepsi Başak burcundalar. Yani bu dönem sizin için biraz geri planda durmanız ve biraz dinlenmeniz gereken bir dönem olacak. Önemli konular için çok fazla destekli olmayacaksınız. Bu dönem ayrıca önemli bir davanızın sonucu ile karşılaşma olasılığınız da yüksek olabilir. Hayatınızda bir insan varsa o insanın sağlığı ya da işle ilgili konularıyla daha fazla ilgili olabilirsiniz.

 


AkrepAkrep Burcu:

Akrep ve yükselen Akrepler, bu hafta önemli işlerinizi iyi organize etmeniz gerekecek ama Pazartesi günü bütün bunları yaparken gücü çok fazla üzerinizde bulamayabilirsiniz ya da dağılabilirsiniz. Akşam saatleri itibariyle çok daha rahat toparlayacaksınız. Sosyal ortamlarda arkadaşlarınızdan alacağınız haberler sizi kendinize getirecek ve hafta ortasına kadar da güzel gelecek planları yapacak ya da parasal işlerinizle uğraşacaksınız.

Bu hafta Venüs ve Neptün arasındaki gergin açı ilişkilerimizin hepsine yansıyacak. Siz de arkadaşlık ilişkilerinizde bunu yaşayabilirsiniz. Çok sevdiğiniz bir arkadaşınızla çok sevdiğiniz bir insanın karşı karşıya geldiğini görebilirsiniz. Karşı taraftan beklentinizin çok yüksek olduğu bu dönem aradığınızı bulmak çok da kolay olmayacak. Yeni biriyle tanışmak, yeni birine aşık olmak, yeni birini hayatınıza almak anlamında destekli bir dönem değil. Var olan ilişkilerde de şimdiye kadar fark etmediğiniz konuları görebilirsiniz ya da karşı tarafın fark etmediğiniz davranışları ön plana geçebilir.
İş hayatınızda konuştuklarınıza, söylediklerinize bu hafta dikkat edin. Herkese mavi boncuk dağıtmaya meyilli olabilirsiniz ama bu aralar enerjiniz de yapacaklarınız da buna el vermeyebilir. Her şeye aşırı iyimserlikle yaklaşmak, işle ilgili ortamlarda tutamayacağınız sözler altına girmenize ve zaman zaman da zorlanmalarınıza neden olabilir. O yüzden hem ailevi konularda hem de işle ilgili konularda dikkatli adımlar atmaya özen gösterin.

Perşembe günü itibariyle Merkür Başak burcuna geçiyor, sosyal çevrelerde ve ortamlarda konuşma, görüşmeleriniz hızlanıyor. Organizasyonlar, davetler, aktiviteler bütün bunlar hayatınızda görünür olacak. Aynı zamanda işten elde edilen gelirlerinizi artırmanın yolunu bulacaksınız. Bu hafta güzel parasal kazançlar karşınıza gelebilir. Arkadaş ortamlarınızda birtakım sıkıntı ve problemlerle karşılaşırsanız hem özel hayatınız hem arkadaş ortamlarınızda yakın çevrenizdeki insanlardan destek almayı onların da fikirlerini sormayı ihmal etmeyin. Çok fazla ortama girip çıkacaksınız ama gücünüz birçok işe yetmiyor olacak. Lütfen gücünüze de sağlığınıza da gereken özeni gösterin.

 

 


YayYay Burcu:

Yay ve yükselen Yaylar, bu hafta sizin için önemli, bu hafta kendinizi göstereceksiniz. Bu hafta gökyüzünde Başak enerjisi hakim sizin de kariyer, iş alanlarınız Başak burcu. Demek ki mesleki ve profesyonel hayatınızda, amaç ve hedeflerinizde, toplum önü duruşunuzda bu hafta çok önemli olacak. Evliyseniz, eşinizin ailesiyle ilgili konu ve olaylar hızlanırken, bekarsanız parterinizin ailesiyle tanışma planlarınız varsa bu hafta bu planlar devreye girebilir. Ama bir sakin olun çünkü bu hafta yanıltıcı etkiler devrede olacak.

 

Merak etmeyin Merkür, Venüs, Mars orada, daha bir müddet burada hareket edecek o yüzden bu hafta biraz daha dikkatli adımlar atmaya özen gösterin. Aile ortamlarınızda ilişkilerden yana sıkıntı ve problemler yaşayabilirsiniz. Aradığınızı bulamayabilirsiniz ya da ailenizdeki insanların hem işinizle ilgili konularda hem de gelecek hedeflerinizde sizi yanlış yönlendirdiğini fark edebilirsiniz, onlardan istediğiniz cevapları alamayabilirsiniz. Ama diğer taraftan düşünceleriniz konusunda aşırı iyimser, keyifli, geleceğe yönelik, kıpır kıpır bir halde hareket etmek isteyeceksiniz. Çok keyifli, çok güzel önemli iş konuşmaları ve görüşmeleri karşınıza gelebilir ama bütün bunlar yaşanırken lütfen olayları abartmadan yolunuzda ilerleyin mesela birinden bir şey duyduğunuzda bunu çok büyük bir mesele haline getirmeyin.

Perşembe günü itibariyle Merkür Başak burcuna geçiyor. İşle ilgili konularda sizi kimse tutamaz! Kendinizi göstereceğiniz ve göz önünde olacağınız ortamlarda diğer insanların saygısını kazanacağınız bir dönem. Mükemmeliyetçi yapınızla iş hayatınızda kendinizi çok net bir şekilde göstereceksiniz. Şimdi yakın çevre konularınızla ilgilenirken iletişim konularında biraz zorlanırken göz önünde olacağınız ortamlar ve iş koşturmalarız zaman zaman sizi yorgun ve halsiz kılabilir en çok bu etkiye dikkat edin.

 Oglak
Oğlak Burcu:

Oğlak ve yükselen Oğlaklar, parasal işlerinizi hallettikten sonra daha büyük meselelerle uğraşacaksınız. Alacağınız haberler doğrultusunda önünüzdeki döneme daha keyifli etkilerle bakacaksınız. Başak burcundan aldığınız etkilerle geleceğe yönelik adımlarınızda sizi kimse tutamaz, güzel etkileşimler var hayatınızda.

Ama bu haftaya bakacak olursak daha az tanıdığınız ve iş yaptığınız kadınlarla olan bağlantılarınıza dikkat edin. Bu hafta hem uzak akrabalarınız hem de iş yaptığınız insanlarla anlaşmazlıklar yaşanabilir ya da bir insanı gözünüzde çok fazla büyüttüğünüzü fark edebilirsiniz. Bazı insanlar gözünüzde küçülebilirler. Bu hafta yeni girdiğiniz ortamlarda yeni insanlarla bir araya gelecekseniz o insanlara çok fazla anlam yüklemeyin ve çok fazla gözünüzde büyütmeyin çok fazla küçültmeyin de, olması gerektiği gibi davranın. Çünkü henüz neyin ne olduğunu göremiyorsunuz. Maddi konularda abartmadan ilerlemeye özen gösterin.

Aşırı iyimser tavırlarınızla Çarşamba günü çok güzel şans ve fırsatlar karşınıza gelebilir ama bu şans ve fırsatları kaçırmamak için de bol keseden atabilirsiniz, tutmayacağınız sözler altına girebilirsiniz. Bazı noktalarda insanlarla parasal konularda anlaşmazlık da yaşayabilirsiniz. Kendi haklılığınız doğrultusunda bu kadar emin olmayın, özellikle de maddi konularda.

Perşembe günü iletişim gezegeni Merkür Başak burcuna geçiyor, sizi hayatınızı daha da keyiflendirecek ve güzelleştirecek bir döneme davet ediyor. Sosyal çevreniz çok hareketlenecek, gireceğiniz ortamlar önem kazanacak, önemli iş bağlantıları ve görüşmeler içerisinde olacaksınız 15 gün boyunca. Yeni bir konu öğrenmek ya da kendinizi geliştirmek yeni insanlarla tanışmak anlamında bu dönemi iyi kullanın. Ayrıca turizm ve seyahat alanlarınız da fazlasıyla aktif olacak.

 


KovaKova Burcu

Kova ve yükselen Kovalar, ilişkilerinize gereken önemi vereceğiniz haftalardan bir tanesi başlıyor. Sevdiğiniz insanla beraber yaptığınız plan ve programlar Pazartesi akşam saatleri itibariyle başka bir noktaya evrilebilir. Birkaç gün boyunca kendi özelinizde ve mahremiyetinizde hayatı yaşamak isteyeceksiniz ama hafta sonuna doğru hayat fazlasıyla hızlanacak.

Salı günü devreye giren Venüs ve Neptün karşıtlığı parasal konulardan sizi vurabilir o yüzden maddi konularda bir beklentiniz varsa bu beklentinizin karşılanmaması, hayal kırıklığına uğrama, sıkıntı ve problemlerin görülmesi Salı günü karşınıza gelebilir. Bu yüzden büyük parasal meselelerde dikkatli adımlar atmaya özen gösterin. Bu aralar parayla ilgili bir konu konuşacaksanız, kendinizi kandırmayın ya da aldatılmaya dikkat edin. Çünkü gözden kaçırdığınız bir detayın ileride başınıza iş açması gibi bir sıkıntı devreye girebilir.

Çarşamba günü Merkür Jüpiter karşıtlığı ikili ilişkilerden yana sizi zorlayacak. Sevdiğiniz insanla bazı konularda önemli iş birlikleri ya da fikir birliklerine varmak isteyeceksiniz ama diğer taraftan bütün bu fikir birlikteliğine varırken bazen de ipin ucunu kaçıracaksınız. Tutamayacağınız sözler verebilirsiniz. Ama diğer taraftan abartmadığınız müddetçe ilişkilerden yana keyifli etkileriniz var. Ortaklı işlerden yana da önemli açılımlarınız bu hafta devreye girecek.

Merkür Başak burcuna geçiyor. Perşembe gününden sonra parasal işlere kendinizi vereceğiniz bir dönem başlıyor. Burası cinsellikle de ilgili bir alandır aynı zamanda. Daha fazla mahremiyetinizde, özelinizde olmak isteyeceğiniz, özel hayatınıza daha fazla değer vereceğiniz, kendinizi ruhsal anlamda geliştirmek isteyeceğiniz bir süreç olacak. Ama eğer parasal konularda sıkıntı ve problemleriniz varsa şimdi bu sıkıntı ve problemleri ele almanın tam zamanı çünkü burada çözüm odaklı Merkür bulunuyor olacak.

Hayatınızı yeniden yapılandırdığınız bir dönem ama bütün bunları yeniden yapılandırırken hayat sizi fazlasıyla yormuş ve zorlamış olabilir. En çok mide, bağırsak bunlarla ilgili sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Sağlıkla ilgili konularda lütfen dikkatli olun etrafınızdan da sağlıkla ilgili önemli haberler gelebilir bu hafta.


BalikBalık Burcu:

Balık ve yükselen Balıklar, haftanızı iyi organize ederek başlıyorsunuz. İlişkiler o kadar önemli ki… Bekarsanız yeni biriyle tanışma, hayatınızda bir insan varsa o insanla plan yapma, o insanla hayatınızı güzelleştirme, sevginizi artırma, aşkınızı daha da büyütme zamanı. Ama bu hafta en çok konuları, olumsuzlukları büyütmemeye özen gösterin.

Salı günü ilişkilerden yana hayal kırıklıkları, sıkıntı ve problemlerle karşılaşma ihtimaliniz var. Bu da olayları, konuları o kişiyi gözünüzde fazla büyütmenizden kaynaklı olabilir. Bu ara kararsızlıklarınız yüksek olabilir, bir konuda kesin ve net olamayabilirsiniz. Karşı taraftan kesin ve net olmasını beklerken bunu görememeniz problemlerin ana temelini oluşturacak. Ortaklı işlerinize de dikkat edin. İş hayatınız önemli, aynı zamanda işlerde güzel bazı iş birlikleri devreye girebilir ama bütün bu iş birliklerini abartıdan uzak durursanız hayatınıza çok net bir şekilde geçirmiş olursunuz. Bu aralar iş hayatınızda beraber çalıştığınız insanlara karşı lütfen tutamayacağınız sözler vermeyin. Niyetiniz iyi olabilir, kimseyi üzmek, sıkmak istemiyor olabilirsiniz ama bu dönem hem ilişkilerde bazı hayal kırıklıkları hem de düşüncelerde abartılar söz konusu olabilir. Niyetinizi iyi tuttuktan sonra işle ilgili konularda abartmadıktan sonra her şeyin yoluna girdiğini göreceksiniz. Merak etmeyin, önemli bağlantılar, konuşmalar ve anlaşmalar, bütün bunların hepsi Perşembe günü Merkür Başak burcuna geçince devrede olacak.

Salı ve Çarşamba günleri dikkatli olmaya özen gösterin. Perşembe gününden sonra ise hayatın size gülümseyeceği bir döneme merhaba diyeceksiniz.

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yorum Yok

    Bir Cevap bırakın