Haftalık Yorumlar Semadan Haberler

07 – 13 Temmuz 2014

Bu yazıyı paylaşın;

KocKoç Burcu:

Bu haftabaşı, yakın çevrenizde farklı ve sıradışı olan herşey daha fazla ilginizi çekecek. Bu aralar ailenizin adeta sizi hareketlendirdiği ve rahatlatacağı bir süreç içindesiniz ama bu hafta ailenizle bazı anlaşmazlıklara da açık olacaksınız.

Harcamalarınızı gözden geçirerek veya ortaya çıkacak bir masrafın ayrıntılarıyla uğraşarak zamanınızı harcayabilirsiniz. Yapamadığınız şeyler için kendinize fazla yüklenmekten vazgeçin. Aile hayatınızda ve paraya dayalı konularda kendinizi mutlu hissedeceksiniz.

Cumartesi günü oluşan dolunay sizi en çok iş ve aile alanlarınızda etkileyecek. İş alanlarınızın yoğunluğu ve fazla göz önünde olmanız, aile hayatınızı aksatmanıza ve bu alanda bir takım gerilimler yaşamanıza neden olabilir. Ebeveynlerinizin yaşantısındaki sorunlar ve olaylarda sizi etkileyebilir.

Pazar günü itibarıyla, Merkür 2 hafta boyunca ev ve aile evinizde hareket etmeye başlıyor. Evinizle ilgili sorunlar ve konularda kalıcı ve çözümsel yaklaşımınız, aile büyüklerinizle ve gerek kendi ailenizle olan iletişiminizde bu 2 hafta boyunca öne geçecek. Yine eve dair, emlak alım, satım veya kiralama, yer değiştirme gibi işlemleriniz varsa bu dönem yapacak ortamları rahat bulacaksınız.

 


BogaBoğa Burcu:

Bu haftabaşı, parasal konularda beklenmeyene açık olmalısınız. Normalden farklı, sıradışı konu ve olaylar daha fazla ilginizi çekebilir. Bu Pazartesi, özel hayatınızın ihtiyaç ve detayları daha fazla ön planda olacak.

Güzel tesadüf ve şanslarla karşılaşabilirsiniz. Bu hafta özellikle Salı günü, yakın çevrenizle bazı anlaşmazlıklara açık olun. Cumartesi günü, oluşan dolunay, uzak çevrenizdeki akrabalarınızdan bazı haberlerin size ulaşmasına ve bunun sonucunda bazı streslere neden olabilir.

Yine medya, ticaret, seyahat, eğitime dayalı işlerinizde oluşan gelişmelerin sonuçlarıyla karşılaşabilirsiniz. Fikirlerinizde gelgitler, çabuk demoralize olma ve kendinizi güvende hissetmeme gibi durumlar oluşabilir. Pazar günü itibarıyla yakın çevre evinizde hareket etmeye başlayan merkür, pazarlama, satış, reklam, yayıncılık, teknoloji, öğrenim ve iletişim alanlarınızda duygusal ve sezgilerinize yönelik olarak hareket etmenize neden olacak.

Bu ev, ayrıca yakın çevre eviniz olduğundan, akraba, kardeşleriniz veya komşularınızla iletişiminizde hassas ve alıngan davranmaya müsait olabilirsiniz.

 


İkizler İkizler Burcu:

Bu pazartesi, sosyal çevre alanlarınızda oldukça esnek ve farklı bir gün geçirebilirsiniz. Arkadaşlarınızla geçirilecek, kendiliğinden yapılacak her tür plan size daha fazla keyif verecek.

Daha çok hayattan keyif almak ve sosyal çevrenizde takılmak isterken, işinizin detayları ve uğraşıları vaktinizin çoğunu alabilir. Ayrıca bu hafta bazı parasal sürtüşmelere ve anlaşmazlıklara dikkat edin. Bir ödeme ortaya çıkabilir.

Özellikle Salı günü, parasal konularda arkadaşlarınız ve çevrenizle aranızda gerginlikler oluşabilir. Bazı işlerinizdeki bozulmalar ve stresler para alanlarınıza yansıyabilir. Cumartesi günü oluşan dolunay, sizin ortaklaşa para konularınızda etkili olacak.

Para alışverişleri, ödemeler ve satın alma konusunda hassas birkaç gün geçirebilirsiniz veya sevdiğiniz insanın veya ortağınızın hayatında bu gelişmelere şahit olabilirsiniz. Ortaya çıkması muhtemel bir borç sizi sıkıştırabilir. Pazar günü itibarıyla, Merkür, para ve sahip olduğunuz değerler alanınızda ilerlemeye başlıyor.

Maddi konularda zorlandığınız konular üzerine kafa patlatabilir veya becerilerinizi ortaya koyarak çözüm bulabilirsiniz. Ticaretle uğraşan ikizler, bu 2 haftalık dönemde olumlu etkileniyor olacak. Yine paraya dayalı iş anlaşmaları bu dönem ortaya çıkabilir.


Yengec Yengeç Burcu:

İş ve kariyer alanlarınızda farklı gündemler, konuşmalar gündeme gelebilir. Şimdiye kadar var olan konuşmalardan veya durumlardan daha farklı ve sıradışı durumlar söz konusu olacak.

İş hayatınızın yoğunluğundan fırsat bularak özel hayatınızı güzelleştirecek etkinliklere merhaba diyebilirsiniz. Varsa çocuğunuzla vakit harcamak, eğlenceli ortamlarda bulunmak ve ona vakit yaratmak gününüzü güzelleştirebilir ama biraz daha duygularınızı rahat bırakmaya çalışın ve sevdikleriniz için artık endişelenmeyin.

Bu hafta Salı günü iş ortamlarınızda bazı anlaşmazlıklara hazır olun. Bir yandan da işinizdeki koşulların değişimi, kafanızdaki planlarla örtüşmeyebilir. İş hayatınızdaki insanlarla kişisel olarak anlaşmakta zorlanacağınız ve bazı ilişkilerinizde sorunlarla karşılaşacağınız bir gün olabilir.

Cumartesi öğlen saatlerinde oluşan dolunay sizin özel hayatınız, evlilik, ikili ilişkiler alanınızda gerçekleşecek. Özel kararlarınızda yeni başlattığınız meselelerin en yüksek olarak hissedildiği birkaç gün geçirebilirsiniz.

Ya da eşinizin veya sevdiğiniz insanın hayatındaki duygusal değişimler gündeme gelebilir. Pazar günü itibarıyla, Merkür, 2 hafta boyunca sizin kişisel alanınızda dolaşmaya başlayacak.

Önemli görüşme ve konuşmalar, anlaşmalar gündeme gelebilir. İfadeniz rahatlayacağından, artık plan ve projelerinizi dillendirebilir ve bu konularda harekete rahatlıkla geçebilirsiniz. Kendinizi daha fazla düşüneceğiniz ve biraz bencil hareket edeceğiniz, alınganlıklarınızın olacağı bir dönemde olacaksınız.


Aslan Aslan Burcu:

Bu hafta başı oldukça farklı ve sıradışı bir gün olabilir.  Seyahat, yabancı ortaklı işler veya eğitime dayalı işlerinizde oldukça yaratıcı ve esnek durumlar söz konusu olacak. Hayatınıza dair istediğiniz türden gelişmeler için uygun koşullar karşınıza çıkabilir.

Bu Pazartesi, vaktinizin çoğunu evinizde harcamak isteyeceksiniz veya işiniz yoğunsa canınız çalışmak istemeyebilir. Hayattan alacağınız mutluluk ve keyif hiç beklemediğiniz yerlerden gelecek.

Aile hayatınızdaysa duygularınızı göstermek kolay olmayabilir. Bu hafta iş, sağlık konularınızda önemli sonuçlar elde edebilirsiniz. Salı günü, bulunmanız gereken dış ortamlarda bazı sorunlar oluşabilir. Seyahat, eğitim, hukuk ve medya alanlarınızda sorunlara karşı açık olmalısınız.

Olayları çok büyütmemeye çalışın. Cumartesi günü öğlen saatlerinde oluşan dolunay, iş, hizmet ve sağlık alanlarınızda oluşacak. Bu alanlarınızda enerjiniz yüksek olabilir ve önemli kararlar almak durumunda kalabilirsiniz.

İş alanlarınızda karşılaşacağınız konu ve olaylar, kafanızı fazlasıyla yorabilir. Bazı planlarınızı hayata geçirmek için bazı durumların hızlandığını veya o konulardaki eksikliklerinizi görebilirsiniz

Pazar günü itibariyle Merkür, kadersel alanınızda hareket etmeye başlıyor. Önemli planlarınız varsa bu 2 hafta boyunca harekete geçmemelisiniz. Geçmişi anmak bu dönem hızlanabilir. Arkanızdan konuşan insanların varlığında artışlar görülebilir.


Basak Başak Burcu:

Bu pazartesi, ortaklaşa para konularında farklı ve sıradışı bir gün geçirebilirsiniz. Düşündüklerinizi farklı bir şekilde ortaya koymak öne çıkabilir. İş ortamlarınızda parasal destekler almanız ve güzel, esnek bağlantılar oluşturmanız mümkün.  Başka insanlara değişik bir şekilde yardım etmek isteyeceksiniz. İç dengenizi ve enerjinizi iyi kullanmanız gerekebilir.

Çünkü hareketli ve sorumlu bir haftaya hazırlıklı olmanız gerekiyor. Sosyal çevrenizden güzel şanslar yakalayabilirsiniz ama bazı parasal işlerinizde sorunlar oluşabilir. Salı günü, arkadaş ortamlarınızdan bir insanla aranızda para mevzusu dönebilir ve bunun sonucunda ters olaylar oluşabilir.

 Unutmayın arkadaşlarınıza bir şeyler ispatlamak durumunda değilsiniz, var olan ilişkilerinizi egonuz yüzünden bozmamaya çalışın. Cumartesi oluşan dolunay, sizin aşk evinizde, çocuk alanlarınızda veya yaratıcılıkla ilgili konular üzerinde olacak. Bu alanlardaki uğraşılarınızın sonuçlarını alabilir veya durum ve konuların sonuçlarıyla yüzleşebilirsiniz.

Her iki durumda da hassas birkaç gün sizleri bekliyor. Pazar günü itibariyle Merkür 2 hafta boyunca sizin sosyal çevre ve arkadaşlık evinizde ilerlemeye başlıyor. Organizasyona yönelik işlerinizde, sosyal ortamlarda ve davetlerde, grupsal çalışmalarda hassas, sezgisel ve korumacı taraflarınız ortaya çıkabilir. Ayrıca arkadaşlarınızla paylaşımlarınız artabilir.


Terazi Terazi Burcu:

Bu haftabaşı, dış ortamlarınızda, ortaklı işlerinizde sıradışı ve değişik bir gün yaşayabilirsiniz. Özel hayatınızda sevdiğiniz insanın size sürprizi olabilir. Seyahat etmekten ve eğitim konuları içinde olmaktan mutluluk duyabilirsiniz. Gün içinde sorumluluklarınızı bilerek hareket edeceksiniz.

Bir insanın yardımıyla maddi konularda ferahlayabilir veya en azından bazı sonuçlara ulaşabilirsiniz. Satın almak istediğiniz bir şey varsa bu pazartesi harekete geçebilirsiniz. İş alanlarınızda ve kendinizi göstereceğiniz ortamlarda fazlasıyla şanslı ve fırsatlı bir gün olabilir.

Bu hafta sevdiğiniz insanla kalabalık ortamlarda bazı sürtüşmelere açık olun. Salı günü, iş alanınızda ortaklaşa işlerinizde partneriniz varsa anlaşmak kolay olmayacak. Yine göz önünde olacağınız ortamlarda sevdiğiniz insanla ego savaşlarından kaçının. İlişkinizde bazı bozulmalar oluşabilir.

Cumartesi günü oluşan dolunay, sizin en çok aile ve ev alanlarınızı etkileyecek. İş yoğunluklarınızın fazla olması, aynı anda hem ailenize, hem de diğer işlerinize vakit ayıramamanıza neden olabilir. Hassalıklarınız ve güven ihtiyacınız yüksek olabilir. Alınganlıklardan uzak durun.

Aile hayatınızda bazı hassaslıklara açık olacaksınız. Önemli bir aile mevzusu gündemde olabilir. Pazar günü itibariyle kariyer evinizde ilerlemeye başlayan merkür,15 gün boyunca bu alanda konuşma ve görüşmelerinizi hızlandıracak.

İş alanınızda sezgisel ve korumacı tavırlarla ilerleyecek, bazen de gereksiz alınganlıklar yapmaya müsait olacaksınız. Patronlarınız veya üstlerinizle konuşmalarınızı arttırabileceğiniz bir dönem olacak. 


Akrep Akrep Burcu:

Bu haftabaşı, iş alanlarınızdaki görüşmelerde veya konuşmalarda farklı ve sıradışı olan herşey daha fazla dikkatinizi çekecek. Önemli ve farklı bağlantılar yapmak ve para konuşmak için güzel bir gün olacak.

Kafanızda bazı şeyleri gereğinden fazla büyütmemeye özen gösterin. Bu hafta iş seyahatlerinizde bazı anlaşmazlıklara hazır olun, iş yaptığınız insanlarla bazı işleriniz bozulabilir. Özellikle Salı günü, sizi daha az tanıyan insanlarla ego savaşlarından ve bir takım sürtüşmelerden mümkün olduğunca kaçınmalısınız.

Cumartesi oluşan dolunay, sizin yakın çevre alanlarınızda gerçekleşecek. İletişime dayalı işlerinizde bazı sonuçlara ulaşabilir veya yakın çevrenizde bulunan insanların hayatındaki duygusal iniş, çıkışlara şahit olabilirsiniz.

Son zamanlarda başlattığınız işler gündeme gelebilir. Satış, reklam, pazarlama işlerinizde de bazı sonuçlara ulaşmanız mümkün görünüyor. Pazar günü itibariyle, medya, yabancı ortaklı işler, seyahat, eğitim, ticaret, hukuk alanlarınızda ilerlemeye başlayan merkür, 2 hafta boyunca bu alanlarınızda iletişiminizi hızlandıracak.

Önemli iş görüşmeleri ve konuşmaları gündeme gelebilir. Uzaklarda bulunan akrabalarınızdan veya dostlarınızdan haber alabilir, iletişiminizde korumacı, alıngan, hassas davranabilirsiniz. 


Yay Yay Burcu:

Bu haftabaşı, aşk hayatınızda farklı ve sıradışı olan herşey ilginizi daha çok çekebilir. Değişik ortamlarda bulunmak ve değişik projeler içinde yer almak isteyebilirsiniz.

Aşıksanız oldukça esnek ve keyifli bir gün olabilir. Duygularınızda hassas olmanıza rağmen, hislerinizi çevrenizdeki insanlarla paylaşmamayı tercih edeceksiniz. Bulunacağınız çevrede insanların sizi anlaması zorlaşabilir.

İş alanlarınızda ortaklaşa para konularında bu hafta bazı zorlanmalar oluşabilir. Riskten kaçının. Özellikle Salı günü, duygularınızı gizlemenizden kaynaklı olarak aşk hayatınızda da bazı sürtüşmeler ve sorunlar oluşabilir.

Aşk hayatınızdaki iniş çıkışlar ve beklenmedik olaylar sizin psikolojinizi etkileyecek. Cumartesi günü öğleden sonra oluşan dolunay en çok sizin para ve ortaklaşa para alanlarınızı etkileyecek. Satın alacağınız bir eşya, ortak bütçeniz için sorun oluşturabilir. Veya sevdiğiniz insanın mali durumuyla ilgili gelişmelere şahit olabilirsiniz.

Elinize beklediğiniz bir para geçebilir ama bu para geldiği gibi gidebilir de. Maddi konularda bu dolunay dengeyi iyi sağlamalısınız. Pazar günü itibarıyla, 2 hafta boyunca ortaklaşa giderleriniz, harcamalarınız, banka işlemleriniz, vergi, kredi, faiz, nafaka, miras alanlarınızda becerilerinizi ve uğraşılarınızı arttırabilirsiniz. Bu alanlarda konuşma ve görüşmeleriniz hızlanacak. Sezgisel yolla bu alanlarda rahat sonuçlar alabilirsiniz. 


Oglak Oğlak Burcu:

Bu haftabaşı, ev ve aile hayatınızdaki yapılması gereken işler konusunda her zamankinden farklı bir tavır sergileyebilirsiniz. Aile hayatınız için oldukça esnek bir hafta başlangıcı olabilir. 

Bu Pazartesi ve Salı günü sosyal ve aktif olacaksınız. Sevdiğiniz ve sizi destekleyen insanlarla bir araya gelme şansınız çok yüksek ama arkadaşlarınızın sorunlarına ağır sorumluluklar gibi yaklaşmayın.

Onlarında zaman zaman size ihtiyacı olabiliyor. Bu hafta özel hayatınızda bazı sorunlar ve sürtüşmeler kendini gösterebilir. Salı günü, özel hayatınızda sevdiğiniz insanla anlaşmak kolay olmayacak, onun yaşadığı deneyimler size de olumsuz yansıyabilir, olabildiğince aile ilişkilerinizde sakin kalmaya çalışın yoksa köprüler yıkılabilir.

Cumartesi günü oluşan dolunay sizin kişisel alanlarınızda oluşacak ve özel hayatınızı da etkileyecek. Kendi hayatınıza dair alacağınız kararlar, sevdiğiniz insanın hayatını etkileyebilir veya tam tersi bir durum söz konusu olabilir.

Karar vereceğiniz konularda güvenlik ihtiyacınız ve hassaslığınız yüksek olacak. Yine fiziki görüntünüzle ilgili kararlar bu dolunay devrede olabilir. Pazar günü itibariyle 2 hafta boyunca özel hayatınız veya ortaklı işler alanınızda becerilerinizi ve düşüncelerinizi ortaya koyabilirsiniz.

Danışmanlık almak istediğiniz konular varsa veya başkalarının deneyimlerinden yararlanmak istiyorsanız olumlu bir iki hafta içine giriş yapacaksınız. Yine ikili ilişkilerde hassas ve alıngan yanlarınızı bir kenara bırakarak iletişime geçmelisiniz. 


Kova Kova Burcu:

Bu haftabaşı, sevdiğiniz insanla yapacağınız kısa vadeli planlar, keyifli ve rahat bir iletişim sizi mutlu edebilir. Değişken, farklı ve sıradışı bir gün geçirmek isteyebilirsiniz.

İş ortamlarınızda başka insanların sorumluluklarını üstlenmek ve bir şeyler yapma isteğiniz ruhen sizi rahatlatabilir. Bu Pazartesi ve Salı günü, çalışıyorsanız, iş alanınızda ve kariyerinize yönelik konularda derine giden, hırslı yönlerinizi ortaya koyabilirsiniz. Bu hafta iş hayatınızda bazı sorunlara açık görünüyorsunuz.

Bir yandan da bazı işlerin çözümüne çok yakın olacaksınız. Salı günü, yakın çevrenizle iletişiminizde beklenmedik tavırlar içinde olmanız onları sinirlendirebilir. İletişime dayalı konularda bazı sürtüşmelere ve sorunlara açıksınız.

Cumartesi günü oluşan dolunay sizin kadersel alanınızda gerçekleşecek. İş alanlarınızda sonuca erilen kararların ardındaki gerçekleri öğrenebilirsiniz. Veya iş alanlarınızda bazı sonuçlara ulaşmanız mümkün.

Bu dolunay, şartlar elinizde olmayacağından hassaslığınız artabilir. Bazı insanların arkanızdan iş çevirmeye çalıştığını öğrenebilirsiniz. Pazar günü merkür, iki hafta boyunca iş ve hizmet alanlarınızda konuşma ve görüşmelerinizi hızlandıracak.

İşiniz konusunda zorlandığınız alanlar varsa becerilerinizi geliştirebilir, hassas ve alıngan olmamak şartıyla, iletişiminizle iş arkadaşlarınızla uyumlu işler çıkarabilirsiniz. Aynı zamanda burası sağlık eviniz olduğundan, sağlığınızı gözden geçirmek ve kontrollerinizi yaptırmak için uygun bir 15 gün içinde olacaksınız. 


Balik Balık Burcu:

Bu haftabaşı, paraya dayalı iş konularınızda oldukça farklı, değişik ve şanslı bir gün olabilir. Özellikle ile hayatınızda güzel parasal destekler bulmanız mümkün.

Ortaklaşa para konularında metotlu ve sorumlulukla hareket edebilirsiniz. Tanımadığınız veya samimiyet hissetmediğiniz insanlarla paylaşımınızda kendinizi biraz sıkarak ortaya koyabilirsiniz. Özel hayatınızda sevdiğiniz insanla olaylara yaklaşımınız bu hafta sizi zorlayabilir.

Parasal risklerden bu hafta kaçının. Salı günü, aşk hayatınıza yapacağınız harcamalar sizi çabuk sinirlendirebilir. Önemli girişimlerden ve risk içeren anlaşmalardan uzak durun.  İş hayatınıza dair duyacaklarınız pek hoşunuza gitmese de üstesinden gelmeyi becereceksiniz. Cumartesi günü oluşan dolunay arkadaşlık ve sosyal çevrenizde bazı olayların ortaya çıkmasına neden olabilir. Yaratıcılık ve sanata dayalı işlerinizin, başlangıçlarınızın kararlarını ve sonuçlarını görebilir veya alabilirsiniz. Bu durum özel hayatınızda bazı değişimlere neden olabilir. 

Her halükarda özel hayatınızla, sosyal ortamlardaki görevlerinizin farkına varmanız gerekecek. Pazar günü itibarıyla merkür 2 hafta boyunca sizin aşk ve çocuk evinizde dolaşmaya başlıyor.

Aşk hayatınızda duygularınızı dile getirebilir, korumacı davranabilir, sorunlarınız varsa çözüm bulmakta zorlanmayabilirsiniz. Yine sanata, spora ve yaratıcılığa dayalı işlerinizde sezgilerinizi yönlendirebilirsiniz.

Çocuk yapmak isteyenler, olumlu bir zaman dilimi içinde olduklarını bilmeliler. Yine çocuğunuz varsa bu 2 hafta içinde onun uğraşıları ve konuları hayatınızda öne çıkmaya başlayacak. 

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yorum Yok

    Bir Cevap bırakın