Haftalık Yorumlar Semadan Haberler

06 – 12 Ekim 2014

Bu yazıyı paylaşın;

KocKoç Burcu:

Bu bayram, sevdiklerinizle paraya dayalı konuşmalarınız artabilir. Yakın çevrenizle iyi anlaşacaksınız. Ani karar değişiklikleri, duygusal iniş çıkışlar etkili olabilir. Tavır değişiklikleri, heyecan arzusu, özel yaşantınızda sevdiğiniz insanın sizi anlamasını zorlaştırıyor.

Salı günü ne siz onu, ne de o sizi anlamayacak ve ilişkinizde zorlanmalar, kopuşlar söz konusu olabilir. Çarşamba günü oluşan tam ay tutulması kişisel hayatınız ve özel ilişkileriniz açısından önemli sonuçları ve kararları hayatınıza taşıyacak. Hayati kararlarınızda, fiziki görünümünüzde beklenmedik duygusal kararlar almaya yatkın olacaksınız.

Cuma günü Merkür terazi burcuna geçerek gerilemesine oradan devam edecek. 25 Ekime kadar bu sefer özel hayatınızda yanlış anlaşılmalara açık olacaksınız. Sevdiğini insanla birbirinizi yanlış anlayabilir, ilişkinizde iletişim sorunları yaşayabilirsiniz. Ya da eski bir ilişkiniz yeniden gündeme gelebilir. 

Cumartesi günü sevdiğiniz insanla ilişkinize birkez daha dikkat etmelisiniz. Bazı kopuşlar, anlık tepkiler oluşabilir. Bir yandan da bu durumu aşmasını başarabilirsiniz özellikle çocuğunuz varsa hayata daha farklı ve iyimser bakmanıza neden olabilir. 


BogaBoğa Burcu:

Arkadaş ortamlarınızda, dost meclislerinde, sevdiğiniz insanla keyifli ve eğlenceli bir bayram ve hafta başı geçirebilirsiniz. Kendi işinize ve özel hayatınıza dair yapacağınız planlar istediğiniz gibi olacak.

Salı günü, beklenmedik olaylar hizmet ve sağlık alanınızda sizi zorlayabilir. Sağlığınız veya çevrenizin sağlığıyla ilgili konularda da sinirli etkiler altında olabilirsiniz. Çarşamba günü oluşan tam ay tutulması sizin kadersel alanınızda oluşacak. Bir olayın iç yüzünü öğreneceksiniz.

Gizli saklı kalmış konu ve olayların ön plana çıktığını göreceksiniz. Beklenmedik hızlı gelişmelere ve değişimlere açık olun, kendinizi bu dönem akışa bırakın. Cuma günü itibarıyla 25 Ekime kadar özel hayatınızdaki iletişiminize dikkat etmelisiniz. Yanlış anlaşılmalar söz konusu olabilir. Eski bitmemiş ve tamamlanmamış ilişkiler devreye girebilir.

 Cumartesi günü iş bağlantılarınıza ekstradan dikkat edin, bazı sorumlara açık olacaksınız. Aileniz ve yuvanız için yapmanız gerekenler hayatı size mutlu algılatabilir.


İkizler İkizler Burcu:

Bu haftabaşı, sevdiğiniz insanın ailesi veya göz önünde olacağınız ortamlar içinde olacaksınız. Özel hayatınızda planladığınız düşünceleriniz, sevdiğiniz insana olan sevginizi daha da arttıracak.

Sosyal çevrenizdeki değişik ve farklı olaylar, özel hayatınıza ayırmak istediğiniz zamandan çalabilir. Sosyal ortamlarda daha önceden verilmiş sözler bu hafta ortasına kadar sizi zor durumda bırakabilir.

Çarşamba günü sosyal çevre evinizde oluşan tam ay tutulması, arkadaşlarınızla olan ilişkilerinizde beklenmedik duygusal kararlar almaya yatkın olduğunuzu gösteriyor. Bu dönemde varsa çocuğunuz, aşkınız ve arkadaş çevrenizle olan bağlantılarınızı iyi dengeye oturtmaya çalışın.

Cuma günü Merkür gerilemesine terazi burcunda devam edecek. 25 Ekime kadar eski bir aşk mevzusu yeniden zihninizi kurcalayabilir. Ya da aşk hayatınızda bazı anlaşmazlıklar ve yanlış anlaşılmalar yaşayabilirsiniz. Yine varsa çocuğunuzla olan iletişiminize bu merkür gerilemesinden çok dikkat edin.

Cumartesi günü aşk hayatınızda bazı sorunlara ve sıkıntılara açık olacaksınız. Yakın çevrenizdeki insanlarla yapacağınız işbirlikleri bu sıkıntıları kolay atlatmanıza yardımcı olabilir.


Yengec Yengeç Burcu:

Bu bayram daha çok dış ortamlar, yerler, farklı kültürler ve insanlar daha çok ilginizi çekecek. Sevdiğiniz insanla olan paylaşımınız ve düşünceleriniz kendinizi mutlu hissettirebilir. İş alanlarınızdaki değişimler, aile hayatınızı biraz zorlayabilir. Aile büyüklerinizle, göz önünde olacağınız ortamlarda anlaşmak bu Salı kolay olamayacak. Kolay sinirlenmelere açık olacaksınız.

Çarşamba günü oluşan tam ay tutulması, kariyer ve iş alanlarınızda gerçekleşecek. Uzun zamandır uğraştığınız ve oturtmak istediğiniz işlerinizin karşılığını bu süreçte alabilirsiniz. Kariyerinizle ilgili konuların 6 ay boyunca hızlandığına şahit olacaksınız. Bazı sonlanmalar, ani kararlar devrede olabilir. Cuma günü itibarıyla 25 Ekime kadar  ev ve aile hayatınızda iletişimde bazı aksilik ve sorunlara açık olacaksınız. Bu süreçte ev alımı yapmayın, satmak daha karlı olabilir. Geçmiş ve çözülmemiş ailevi meseleleri konuşmak ve çözüme ulaştırmak bu dönem önemli olacak. 

Hafta sonu, ailevi ilişkilerinizde bazı zorlanmalara açık olacaksınız. Bir yandan da parasal konularda kendinizi mutlu hissedebilirsiniz.


Aslan Aslan Burcu:

Haftaya ortaklaşa hareket ederek başlayabilirsiniz. Güçlü ve planlı iletişiminizle, ailevi konularda halledilmesi gerekenler üzerine yoğunlaşabilirsiniz.

Bu salı fikirlerinizde huzursuzluklar görülebilir. Dış çevreden alacağınız haberler, gün içinde yapmanız gereken planlarınızda sorunlara neden olabilir. Sinir iniş çıkışlarınızı iyi kontrol etmelisiniz.

Çarşamba günü oluşan tam ay tutulması, yabancı ortaklı işler, seyahat, eğitim, medya, hukuk alanlarınızda oluşacak. Bu tarih sonrası bu alanlarda hızlı olayların ve kararların gündeme geldiğine şahit olacaksınız. 

Cuma günü Merkür terazi burcuna kayarak gerilemesine devam ediyor olacak. 25 Ekime kadar yakın çevre ilişkilerinizde bazı aksiliklere ve yanlış anlaşılmalara açık olacaksınız. Geçmişte çözülmemiş bir konu yeniden devreye girebilir. Aile büyüklerinizle olan iletişiminize her zamankinden daha çok dikkat etmelisiniz. 

Cumartesi günü, yakın çevrenizle olan ilişkilerinizde zorlanmalar oluşabilir. Diğer yandan iletişim halinde olmak ve kısa planlar yapmak gününüzü ve haftasonunuzu verimli kılabilir. 


Basak Başak Burcu:

Bu bayram yakın çevre konularınız öne çıkmaya başlayacak ve sorumluluklarınızı arttıracak. Kendinizi çok sıkmadan, tatilinizin keyfini çıkartın, özel ilişkilerinizde sevdiğinize karşı anlayışınız yüksek.

Salı günü parasal konularda bazı zorlanmalarınız var. Partnerinizle ortak ve kişisel para alanlarınız üzerinde anlaşmazlıklar yaşayabilirsiniz. Ortaya çıkacak beklenmedik bir ödeme, birikimlerinizi aşağıya çekebilir.

Çarşamba günü oluşan ay tutulması ortaklaşa para alanlarınızı etkileyecek. Eşinizin veya sevdiğiniz insanın para durumunda ani ve beklenmedik olaylar yaşayabilirsiniz. Bir borç veya ödeme sizi sıkıştırabilir ya da elinize bu dönem sonrası miras geçebilir. 

Cuma gününden 25 Ekime kadar daha ticari düşünecek ve parasal konularda becerilerinizi sergilemek isteyeceksiniz yalnız parasal konularda bazı zorlanmalara ve sorunlara da açık olacaksınız. Yeni bir ticari oluşum yerine var olan maddi işlerinizin peşine düşmek size daha fazla fayda sağlayabilir.

Hafta sonu, parasal konularda bazı zorlanmalarınız oluşabilir. Yine de birçok olumsuzluk karşısında korunduğunuzu hissedecek, olumsuzluklardan kolay sıyrılacaksınız.

 


Terazi Terazi Burcu:

Bu haftabaşı, yapılması gereken işlerinizle uğraşabilirsiniz ama kafa dalgınlığı ve dağınıklık planlarınızı zorlaştırabilir. İletişiminizde hızlı çalışan kafanız, zaman zaman düşünmeden konuşmanıza yol açabiliyor.

Özel hayatınızda sevdiğiniz insanla Salı günü anlaşmakta zorlanacaksınız. Partnerinizin sıkılgan ve değişken halleri sizin planlarınızı alt üst edebilir. Bu da ilişkinizde gereksiz gerilimlere neden olacak.

Çarşamba günü oluşan tam ay tutulması sizin evlilik, ikili ilişkiler alanlarınızda oluşacak. Bu dönem sonrası evlilik ve özel ilişkilerinizde bazı sonuçlara ulaşabilirsiniz. Önemli kararlar devreye girebilir.

Cuma günü itibarıyla 25 Ekime kadar kişisel alanlarınızda kendinizi yanlış ifade etmeye meyilli olacaksınız. Bu yüzden önemli başlangıçlardan ay sonuna kadar kaçının. Bu Cumartesi özel ilişkileriniz sizi zorlayacak. Sevdiğiniz insanın programı yüzünden kendi isteklerinizi geride bırakabilirsiniz ama güzel haberlerde yok değil, bir yandan da arkadaşlarınız ve çevrenizden alacağınız güzel haberler sizi çok mutlu edebilir.

 


Akrep Akrep Burcu:

Haftaya parasal konular ön planda olarak giriş yapacaksınız. Dış ortamlarda daha çok vakit Bu haftabaşı neşeli, keyifli ortamlarda bulunarak vaktinizin çoğunu harcayabilirsiniz. Aşk duygusu ve sevilmek arzusu sizin için önemli olacak. Parasal konuları bu bayram çok fazla kafanıza takmayın. 

Salı günü, kadersel ve ani olaylara açıksınız. Elinizden çok birşey gelmeyecek. Böyle bir durumla karşılaşırsanız sakin olmayı ve sağlığınızı zorlamamayı ihmal etmeyin.

Çarşamba günü oluşan ay tutulması iş, hizmet alanlarınızda bazı sonuçları ve kararları hayatınıza taşıyabilir. İş hayatınızda düşünmeden anlık duygusal kararlarla hareket etmemeye çalışın.

Cuma günü itibarıyla 25 Ekime kadar geçmiş konu ve olaylar daha fazla hayatınızda yer edecek. Hepsini tek tek ele almalı ve çözüme kavuşturmalısınız. Kendinizi revize etmek ve bazı karşılaştırmalar yapmak için uygun bir süreç olabilir.

Bu Cumartesi sağlığınızdaki veya işinizdeki değişimler kendi duygusal ve ruhsal bağlantınızı zorlayabilir. Yalnız kalmaya ve düşünmeye ihtiyacınızın olduğu bu dönemde kariyeriniz adına şanslı etkileriniz haftasonu devrede olacak. 


Yengec

 Yay Burcu:

Bu haftabaşı, aile bireylerinizle veya kendi ev hayatınızda keyif çatarak başlayabilirsiniz. Evinizde misafir ağırlamak veya misafir olacağınız ortamlar içinde bulunmak söz konusu olabilir.

Salı günü, biraz zorlayıcı birgün. Aşk hayatınızda beklenmedik olaylar yaşamaya açık bir gün olacak. Sevdiğiniz insanla, sosyal ortamlarda anlaşmakta zorlanabilirsiniz. Çocuk hayatınıza da dikkat edin.

Çarşamba günü oluşan tam ay tutulması aşk ve çocuk evinizde gerçekleşecek. Bu dönem özel hayatınız ve sosyal çevreniz arasındaki dengeyi iyi sağlamalısınız. Aşk hayatınız bu dönem sonrası hareketlenebilir veya çocukla ilgili konular beklenmedik bir şekilde hayatınızda yer edebilir.

Cuma günü itibarıyla Merkür, arkadaşlarınızla olan iletişiminizde bazı zorlukları ve sorunları ortaya çıkarabilir. 25 Ekime kadar eski arkadaşlarınız ortaya çıkabilir ve kaldığınız yerden ilişkilerinize devam edebilirsiniz. 

Bu Cumartesi arkadaşlarınızla sosyal ortamlardaki ilişkileriniz sekteye uğrayabilir. Bazı değişimler planlarınızı altüst edebilir. Bir yandan da güzel haberler almaya ve sosyal ortamlar içinde bulunmaya gayret göstereceksiniz.

 


Oglak Oğlak Burcu:

Yakın çevre alanlarınız, akraba veya kardeşlerinizle olan ilişkilerinizle haftabaşına başlayacaksınız. Kafanızdaki düşünceler ve fikirler, hareketlerinizden daha hızlı olabilir. Aile hayatınızdaki beklenmedik olaylar bu

Salı günü göz önünde olacağınız yerlerde sinirli ve agresif davranmanıza neden olabilir. Aile hayatınızdaki sorunların iş alanlarınıza olumsuz yansıması söz konusu. Çarşamba günü oluşan tam ay tutulması, ev ve aile hayatınızdaki kararları gündeme getirebilir. Bu tarih sonrası önemli olaylar yaşayabilirsiniz.

Ailenizle ilgili her tür konuda hızlı, beklenmedik duygusal kararlara açık olacaksınız. Bu Cuma itibarıyla 25 Ekime kadar kariyer evinizde bazı yanlış anlaşılmalar ve toplum önünde kendinizi yanlış ifade etmelere karşı dikkatli olun. Bu Cumartesi kariyerinize ve iş bağlantılarınıza dikkat edin.

 

Ailenizle göz önünde olacağınız yerlerde anlaşmanız kolay olmayacak. Bir yandan da parasal güzel bağlantılar devrede olabilir.

 


Kova Kova Burcu:

Bu haftabaşı maddi konularda halletmeniz gereken yarım kalan işleriniz üzerine yoğunlaşabilirsiniz. Alışveriş gibi konularda açılmaya ve hesapsız hareket etmeye meyillisiniz.

Yakın çevrenizde oluşan beklenmedik olaylar, bu Salı uzak çevrenizde bazı işlerinizin bozulmasına ve sorunların oluşmasına neden olabilir. Bir iş seyahati, eğitimi ertelenebilir. Kendi iç dengelerinizi iyi korumalısınız.

Çarşamba günü oluşan tam ay tutulmasıyla beraber iletişime dayalı işleriniz ve satışa yönelik alanlarınızda beklenmedik önemli gelişmeler yaşanabilir. Yine yakın çevrenizin hayatında da önemli olaylara şahit olabilirsiniz. Onlara karşı anlık tepkilerden kaçının.

Cuma günü Merkür terazi burcuna geçerek gerilemesine devam edecek.

 25 Ekime kadar  bu sefer eğitim, seyahat, ticaret alanlarınızda bazı sorunlar oluşabilir. İletişiminize dikkat edin. Cumartesi günü uzak bağlantılı işlerinizde bazı sorunlara açık olacaksınız. İlişkilerinize ekstra özen gösterin, bazı kopuşlar söz konusu olabilir. Bir yandan da partnerinizden olumlu etkiler alıyor olacaksınız.


Balik Balık Burcu:

Bayramın 3.günü sizin için tam da istediğiniz gibi başlayacak. Bu bayramda kendiniz için bir şeyler yapmak, size iyi gelecek. Gelecek planlarınızı sevdiklerinizle paylaşacaksınız. Bir alacağınızın gecikmesi, para akışını sağlayamama gibi durumlara sebep olabilir. Ya da eşinizle parasal konularda sürtüşmeler içinde olabilirsiniz.

Para durumunuzu bu birkaç gün boyunca iyi dengelemelisiniz. Çarşamba günü oluşan Tam ay tutulması para alanında önemli konuları hayatınıza taşıyacak. Bu tarih sonrası elinize para geçebilir veya para işleriniz hızlanabilir. Cuma günü Merkür bu sefer ortak para alanlarınızda gerileyecek. Bu süreçte borç almayın, kredi işine girmeyin, eskide kalmış ama çözülmemiş para sorunlarınızı çözmek için uygun bir dönem olacak. 

 Cumartesi günü ortak parasal konularda bazı sorunlara açıksınız. İş hayatınız için yapacağınız para harcamalarında hayat sizi destekleyecek ama bir yandan da çok para harcayabilirsiniz.

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yorum Yok

    Bir Cevap bırakın