Haftalık Yorumlar Semadan Haberler

05 Mayıs – 11 Mayıs 2014

Bu yazıyı paylaşın;

KocKoç Burcu:

Bu haftabaşı, alışkanlıklarınıza göre hareket etmek isteyecek, işlerinizi evinizden halletmeye meyilli olacaksınız sevgili koçlar. Aile hayatınızdaysa içsel huzurunuz yerinde olacak.

Bu hafta genel olarak, gayrimenkul, emlak alım satımı veya ailevi konularda şanslı etkiler altındasınız. Çarşamba günü itibarıyla İlgi alanınız yakın çevre ve akrabalarınıza kaymaya başlayacak. Yakın çevre evinizde hareket etmeye başlayacak olan merkür, pazarlama, satış, reklam, yayıncılık, teknoloji, öğrenim ve iletişim alanlarınızda rahat ve etkili hareket etmenize neden olacak. Bu ev ayrıca yakın çevre eviniz olduğundan, akraba, kardeşleriniz veya komşularınızla iyi ve güçlü iletişim kurabilir, varsa onların sorunlarına çözüm getirebilirsiniz.

Hafta sonu maddi konularda bazı zorlanmalarınız olabilir. Özel hayatınızda veya ortaklı işlerinizde çabuk tepkiler vermeye ve kendi isteklerinizi kabul ettirmeye meyilli olabilirsiniz.


BogaBoğa Burcu:

Haftaya iletişiminiz yüksek bir şekilde başlayacaksınız sevgili boğalar. Bu Pazartesi, yerinde duramayan yapınızla yakın çevre ilişkileriniz için koşturacaksınız. Haftanıza bakarsak bu hafta yakın çevrenizle yapacağınız işler, bir arada geçirilecek vakit konusunda oldukça şanslı bir hafta olacak.

Bir yandan da satış, reklam ve pazarlama işlerinizde önemli şanslarla karşılaşabilirsiniz. Ayrıca Çarşamba günü itibarıyla, parasal konularda önemli düşünceler, konuşmalar hızlanmaya başlıyor.

Maddi konularda zorlandığınız konular üzerine kafa patlatabilir veya becerilerinizi ortaya koyarak çözüm bulabilirsiniz. Ticaretle uğraşan boğalar, bu 2 haftalık dönemde olumlu etkileniyor olacak. Haftasonu özel hayatınıza dikkat etmeyi unutmayın. Maddi konularda  sosyal çevreniz, arkadaş ortamlarınız sizi yanıltabilirler, aldanmalar oluşabilir.


İkizlerİkizler Burcu:

Maddi konular bu haftabaşı hayatınızda önemli olacak sevgili ikizler. Para dengenizi iyi ayarlamalısınız. Bu haftabaşı geri planda durmak birçok konuda gayet işinize yarayabilir.

Bu hafta maddi konularda önemli şanslara ve fırsatlara sahip olacaksınız. Ayrıca ifadede rahatlamaya ve kendinizi daha iyi bir şekilde anlatmaya uygun olacağınız bir döneme giriş yapacaksınız. Önemli görüşme ve konuşmalar, anlaşmalar gündeme gelebilir. İfadeniz rahatlayacağından, artık plan ve projelerinizi dillendirebilir ve bu konularda harekete rahatlıkla geçebilirsiniz. Kendinizi daha fazla düşüneceğiniz, daha fazla konuşacağınız ve biraz bencil hareket edeceğiniz bir dönemde olacaksınız.

Haftasonu ise, iş konularında bazı sorunlar oluşabilir. Karşı cinsle anlaşmakta fazlasıyla zorlanacaksınız. Arkadaşlarınız ve sosyal çevre ilişkilerinizde zorlanmalar oluşabilir. Çalışıyorsanız enerjiniz bu haftasonu düşük olabilir. Hayat planlarınızı yaparken, gerçekçilikten uzaklaşmayın.


YengecYengeç Burcu:

Haftaya kendi istekleriniz ön planda olarak başlıyorsunuz sevgili yengeçler. Sizin için önemli olan olayların peşinden gidecek, arkadaşlarınızla aranızda iyi bir iletişim bağı oluşturacaksınız. Kalabalık ortamlarda duygu iniş çıkışlarınız alacağınız keyfi etkilese bile bir çok açıdan başarılı ve etkili bir gün olabilir.

Ayrıca bu hafta, hayatınızı değiştirecek önemli şanslar ve fırsatlar ayağınıza gelecek, sosyal ortamlardan gelecek olan bu fırsatları kaçırmamaya çalışın. Çarşamba günü itibarıyla, Merkür kadersel alanınızda hareket etmeye başlıyor.

Önemli planlarınız varsa bu 2 hafta boyunca harekete geçmemelisiniz. Geçmişi anmak bu dönem hızlanabilir. Plan oluşturma dönemi içine giriş yapıyorsunuz. herşeyi iyice gözden geçirin. Eğitim, seyahat alanlarınızda bazı aldanmalar ve yanılgılara bu Pazar açık olacaksınız. Başka insanların sözlerine değil, kendi gerçekliğinize inanın.


AslanAslan Burcu:

Haftaya biraz isteksiz başlamanız mümkün sevgili aslanlar. Hayatınızda sahip olduklarınızın farkında olacaksınız. İş alanlarınızda güzel gelişmelere gebesiniz. Ve bu hafta kariyeriniz için beklenmedik yerlerden alacağınız destekle gayet şanslı bir hafta içinde olacaksınız.

Çarşamba günü itibarıyla, Merkür 2 hafta boyunca sizin sosyal çevre ve arkadaşlık evinizde ilerlemeye başlıyor. Organizasyona yönelik işlerinizde, sosyal ortamlarda ve davetlerde, grupsal çalışmalarda yeteneklerinizi ve becerilerinizi sergileyeceksiniz.

Geleceğinize yönelik atılım ve konuşmalarınızı hızlandırabilirsiniz. Sosyalliğiniz ayrıca artmaya başlayacak ve arkadaşlarınızla olan iletişiminizi kuvvetlendireceksiniz. Haftasonu ailevi konulara ve iş hayatınıza dikkat edin. Arkadaşlarınızla para alışverişlerinden kaçının. Önemli bir konuşma gündeme gelebilir. Size teklif edilen bir iş arkadaşlarınızı yanlış yönlendirmeniz sonucunda bazı hayalkırıklıkları yaratabilir.


BasakBaşak Burcu:

Sosyal ortamlarda bulunacağınız ve sevdiklerinizle hasret gidereceğiniz bir pazartesi olacak sevgili başaklar. Kendinizi geliştireceğiniz alanlarda, seyahat ve eğitim işlerinizde sorumluluklarınızın farkında olacaksınız.

Haftanıza bakarsak bu hafta, sosyal ortamlarda, kalabalık yerlerde seyahat, eğitim ve grupsal faaliyetleriniz hızlanmaya başlıyor, bu alanlarda önemli şanslar yakalayabilirsiniz. Kariyer konuşmalarınız ve bağlantılarınız kuvvetleniyor. Çarşamba günü itibarıyla, kariyer evinizde ilerlemeye başlayan merkür, 15 gün boyunca bu alanda konuşma ve görüşmelerinizi hızlandıracak.

İş alanınızda kendinizi rahat ifade edecek, sorunlar karşısında çözümler bulacaksınız. Bu haftasonu, kalabalık ortamlardaki bazı konuşmalarınız özel yaşantınızda bir takım sorunlara ve hayalkırıklıklarına neden olabilir. Sevdiğiniz insanla birbirinizi kandırmamaya çalışın.


TeraziTerazi Burcu:

Haftaya iş ve kariyer konularınız aktif olarak başlıyorsunuz sevgili teraziler. Ortaklaşa maddi konularda desteğiniz tam olacak, istediğiniz sonuçlara rahatlıkla ulaşacaksınız. Haftanıza bakarsak, bu hafta kariyer hayatınız için çok güzel destekler ve fırsatlar bulacaksınız.

Parasal olarak da oldukça şanslı bir hafta olacak. Medya, yabancı ortaklı işler, seyahat, eğitim, ticaret, hukuk alanlarınızda ilerlemeye başlayan merkür, 2 hafta boyunca bu alanlarınızda iletişiminizi hızlandıracak. Önemli iş görüşmeleri ve konuşmaları gündeme gelebilir.

Yine bu hafta itibarıyla daha az tanıdığınız insanlarla olan konuşma ve görüşmeleriniz artmaya başlayacak. Bu haftasonu, özel yaşantınızda veya ortaklı işlerinizde bazı çekişmeler ve sorunlar altında olabilirsiniz. Yapacağınız hareketlerin sevdiğiniz insanı zorlayacağını göz ardı etmeden davranmak size kazandırabilir. Bazen istediğiniz sevgiyi görmek için sevdiğiniz insanı gereğinden fazla zorlayabilirsiniz.


AkrepAkrep Burcu:

Haftaya dış ortamlara dayalı işleriniz devrede olarak başlayacaksınız sevgili akrepler. Bir arada olduğunuz ortamlarda ve ortaklı işlerinizde hayat sizi destekleyecek.

Bu hafta genel olarak, seyahat, eğitim ve ortaklaşa işlerinizde şanslı  etkilere sahipsiniz. Özel hayatınızda bu şanslı etkiden nasibini alabilir. Ortaklaşa giderler, harcamalar ve banka evinizde hareket etmeye Çarşamba günü başlayacak olan merkür, ortaklaşa para konularında kafanızın çözüme yönelik çalışmasına neden olacak. Kredi almak için uygun bir süreç içinde olacaksınız.

Ortaklaşa para alanlarınızda çözüme yönelik düşüneceksiniz. Bu haftasonu, iş hayatınızdaki olaylara karşı değişimleri kolay karşılamaya çalışın ve bu haftabaşına iyi hazırlanın. Özel hayatınızda bazı hayalkırıklıkları oluşabilir. Yanılgılardan uzak durmalısınız.


YayYay Burcu:

Ortaklaşa maddi giderlerinizi kontrol altına almak veya sevdiğiniz kişiyle aynı adımları atmak isteğiniz bu haftabaşı  yoğun olacak.

Parasal konularda kendinizi tutmanız gerekebilir. Ayrıca bu hafta, iş alanlarınızda istediğiniz parasal destekleri çok kolay bulacaksınız. Yeni fırsatlar karşınızda olacak. Çarşamba günü itibarıyla, Merkür, ilişkileriniz ve özel yaşamınızda iletişiminizin 2 hafta boyunca aktif olacağının altını çiziyor.

Eğer yaşadığınız ilişkide, evliliğinizde ve ortaklığınızda bir takım sorun ve problemleriniz varsa, bu iki hafta boyunca bu problemlere çözüm bulmak üzere harekete geçebilirsiniz. İlgi odağınız daha çok partneriniz olacak gerek işinizde, gerekse özel hayatınızda. Yine bu dönem içinde anlaşma ve kontratlar gündeminize gelebilir.  Bu haftasonu, aşk hayatınızda ailenizin sizi yanıltmasına izin vermemelisiniz. Özel hayatınızda bu birkaç gün boyunca dengeyi iyi sağlayın.


OglakOğlak Burcu:

Beraber iş yaptığınız kişilerle bu pazartesi kolay anlaşacaksınız sevgili oğlaklar. Bir yandan  da ailenizle sorunları atlatırsanız sevdiğiniz insanla oldukça romantik, şefkatli ve mutlu olabilirsiniz.

Haftanıza baktığımızdaysa, bu hafta aşk hayatınızda harika güzel etkileşimleriniz olacak, bir evlilik ve beraberlik teklifi söz konusu olabilir.

Çarşamba günü itibarıyla, Merkür, iki hafta boyunca  iş ve hizmet alanlarınızda konuşma ve görüşmelerinizi hızlandıracak. İşiniz konusunda zorlandığınız alanlar varsa becerilerinizi geliştirebilir, etkili iletişiminizle iş arkadaşlarınızla uyumlu işler çıkarabilirsiniz. Aynı zamanda burası sağlık eviniz olduğundan, sağlığınızı gözden geçirmek ve kontrollerinizi yaptırmak için uygun bir 15 gün içinde olacaksınız. Haftasonu ise, güçlü karakteriniz, iş ilişkilerinizi kuvvetlendirebilir. Yine yakın çevrenizin sağlığıyla ilgili konularda bazı yanıltıcı konuşmalar oluşabilir.


KovaKova Burcu:

Haftaya günlük işlerinizin uğraşılarıyla başlayacaksınız sevgili kovalar. Aileniz ve ilişkileriniz arasındaki dengeyi sağlayacağınız ve karşı cinsle anlaşacağınız bir gün olacak.

Haftanıza bakacak olursak bu hafta, iş ve aile hayatınızda önemli fırsatlar ve şanslar yakalayacaksınız. Aile hayatınızda yapılması gerekenler devrede olacak ve siz kendinizi çok iyi hissedeceksiniz.

Merkür 2 hafta boyunca sizin aşk ve çocuk evinizde dolaşmaya başlıyor. Aşk hayatınızda duygularınızı dile getirebilir, sorunlarınız varsa çözüm bulmakta zorlanmayabilirsiniz. Yine sanata, spora ve yaratıcılığa dayalı işlerinizde dürüst, tutarlı ve zevkli yönlerinizi bu 2 hafta boyunca ortaya koyacaksınız. Aşk hayatınızı konuşmak, aşkınızla önemli şeyleri paylaşmak öne geçebilir.

Aşk veya eğlence hayatınıza dayalı harcamalarınıza haftasonunda dikkat edin. İsteğinizin dışında bazı alışverişleriniz olabilir.


BalikBalık Burcu:

Kendinizi keyifli ve rahat hissedeceğiniz bu haftabaşı  özel hayatınızda da güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz sevgili balıklar. Biraz üzerinizde biriken gerginliğinizi kenara atmakta fayda var. Yakın çevrenizle yapacağınız planlar devrede olabilir.

Haftanıza bakarsak, ev ve ailevi konuların daha çok konuşulacağı bir döneme  giriş yapıyorsunuz. Ayrıca bu hafta aşk hayatınızda veya yaratıcılığa dayalı işlerinizde önemli fırsatlar yakalayacaksınız.

Çarşamba günü itibarıyla, Merkür, 2 hafta boyunca ev ve aile evinizde hareket etmeye başlıyor. Evinizle ilgili sorunlar ve konularda çözümsel yaklaşımınız, aile büyüklerinizle ve gerek kendi ailenizle olan iletişiminiz bu 2 hafta boyunca hızlanacak. Yine eve dair, emlak alım, satım veya kiralama, yer değiştirme gibi işlemleriniz varsa bu dönem yapacak ortamları rahat bulacaksınız.

Aile hayatınızdaki bazı konuşmalarınızı bu haftasonu kararsızlıklarınız ve belirsizliklerinizle çok da bulandırmayın. Bazı konularda aldanmalar içinde olabilirsiniz.

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yorum Yok

    Bir Cevap bırakın