Haftalık Yorumlar Semadan Haberler

04 – 10 Ağustos 2014

Bu yazıyı paylaşın;

KocKoç Burcu:

Haftaya para ödemeleriniz ön planda olarak başlayacaksınız sevgili koçlar. Bu alandaki uğraşılarınızı hallettikten sonra günün geri kalanında parasal konuları göz ardı edebilirsiniz. Başka insanlarla yaşadıklarınızı konuşmak ve dertlerinizi paylaşmak size zor gelebilir. 

Bu hafta genel olarak, aşk hayatınıza odaklanacaksınız. Parasal konular mercek altına alınacak ve daha fazla sorumluluk üstleneceksiniz. Değişim ve dönüşümlere açık olmanız gereken bir hafta olacak. 

Olaylara bakış açınız ve yaklaşımınız iniş çıkışlarınızı belirleyebilir. Bu alanlarınıza dayalı para konularında sorumluluk üstlenmek istemeyebilirsiniz. 

İş konularında inatçılıktan vazgeçmelisiniz. Haftasonu, eğlenceye yada aşk hayatınıza dayalı parasal konularda harcamalarınızı fazla bulabilir bunun sonunda moralinizi hemen bozabilirsiniz. Pazar gecesi, sosyal çevre ve arkadaş evinizde oluşan dolunay bu alanda bazı hassaslıklara neden olabilir. 

Birkaç gün boyunca arkadaşlarınızın hayatındaki gelişmelerle uğraşmak, sizin özel yaşantınızı etkileyebilir. ya da ortaya çıkacak bir davet veya etkinlik her iki tarafı da kendinize göre idare etmenize neden olabilir. 


Boga Boğa Burcu:

Haftaya ilişkilerinize odaklanarak giriş yapacaksınız. Bu Pazartesi, özel hayatınızla ilgili konular ağırlık olarak gündeminizde olacak. Sevgiliniz varsa, sevdiğiniz kişiyle ilgileneceksiniz. Enerjinizi mümkün olduğu kadar kontrol ettikçe daha rahat ve etkili bir gün geçirebilirsiniz. 

Ortaklaşa para konularında sorunlar oluşabilir. Özellikle toplum içinde ve arkadaşlarınızla bir arada olacağınız ortamlarda parasal konulara yaklaşımınız her zamankinden daha az gerçekçi olabilir. 

Bu haftanın geneline baktığımızda, ev ve ailevi konularda bu hafta bazı zorlanmalarınız oluşabilir. Bir yandan ilginiz bu alanda olacak ama diğer yandan da bazı sorunlar yaşayacaksınız. 

Haftasonu,uzak veya kısa yolculuklarda dikkatli olmalı, özel hayatınızda anlaşmazlıkların sizi aşağıya çekmesine izin vermemelisiniz. Ailenizdeki  zorlanmaları, yakın çevrenizdeki paylaşımlarınızla geride bırakabilirsiniz. 

Aile ortamlarınızda sevdiğiniz insanla anlaşmakta zorlanabilirsiniz. Olumsuz fikirler, negatif düşünceler karşısında birbiriniz anlamadığınızı düşünebilirsiniz. Pazar gecesi iş ve kariyer hayatınızda oluşan dolunay, hem aile hayatınızda, hem de iş alanlarınızda bazı hassaslıkları hayatınıza taşıyabilir. 

Alacağınız kararlar ailenizin pek hoşuna gitmeyebilir. ya da tam da onlara göstermeniz gereken ilginizi başka bir işe veya alana kaydırmak durumunda kalabilirsiniz. Aile büyüklerinizin hayatında da önemli olaylar cereyan edebilir.


İkizler İkizler Burcu:

Haftaya iş alanlarınızın yoğunluklarıyla, düzenlemeler ve programlarla giriş yapacaksınız sevgili ikizler. Bu Pazartesi, kafanız gerekli gereksiz bir çok ayrıntı ve detayla dolu olabilir. 

Bu haftanın geneline baktığımızdaysa, iş ve sağlık sorumluluklarınız giderek hızlanıyor ve artıyor. Tamamlanması gereken çok işiniz olabilir. Yakın çevrenizdeki insanlarla paylaşımız yüksek olabilir ama bir yandan da onlarla sorunlar yaşamaya da meyilli olacaksınız. 

Bu cumartesi, yakın çevrenizdeki  insanlarla olan iletişiminize dikkat etmeniz gerekecek, biraz olumsuz etkiler altında olacaksınız. Yakın çevrenizdeki insanlara karşı anlayışlı davranmaktan vazgeçmeyin. 

Pazar gecesi, uzak çevre, akrabalar evinizde oluşan dolunay, seyahat, eğitim, medya ve uzak akrabalarınızla ilgili konuları hayatınıza taşıyabilir. Gerek yakın çevrenizde, gerekse uzak çevrenizde hassas birkaç gün geçirebilirsiniz. Ortaya çıkacak bir seyahat veya iş fırsatı iletişiminizi bozabilir. Düşüncelerinizde bu dolunay iniş çıkışlar görülebilir. İnatçılıklardan ve fikri sabitlikten vazgeçin. 

 


YengecYengeç Burcu:

Haftaya sanatsal faaliyetler, eğlenceli aktiviteleriniz ön planda olarak başlayacaksınız sevgili yengeçler. Bu pazartesi aşk hayatınızda, varsa çocuğunuzla olan duygusal paylaşımlarınızda içten ve derin duygular içinde olacaksınız. 

Haftanın genelindeyse, hayata daha ciddi ve önemli gözüyle bakacaksınız. Her tür yaratıcı işinizde, çocuğunuzla ilişkinizde ve aşk hayatınızda önemli konularda sorumluluklarınız artacak. Maddi konular bu hafta mercek altında olurken bazı parasal işlerinizde bir takım zorlanmalar oluşabilir. 

Özel hayatınızda kolay tepki vermeye ve kavga yaratmaya hazır olabilirsiniz. Maddi konularda negatif düşünmeye meyilli olacaksınız. Aşk hayatınıza, çocuk alanlarınıza ve eğlenceye dayalı harcamalarınızda  bir takım zorlanmalar, sizin hayatınıza negatif bakmanıza neden olabilir. 

Pazar gecesi, ortaklaşa para evinizde bir dolunay oluşacak. Parasal konularda bazı hassaslıklar yaşayabilirsiniz. Aniden ortaya çıkacak bir ödeme, hoşunuza gitmeyebilir ya da eşinizin veya partnerinizin hayatında önemli değişimler olabilir.


Aslan Aslan Burcu:

Haftaya ailenize ve düzeninize önem vererek başlıyorsunuz sevgili aslanlar. Bu haftabaşı, ev ve aile hayatınızda yoğun ve derin duygularla hareket edebilir, evinizde çalışmanız gerekiyorsa akşama kadar konsantrasyonunuzu etkili bir şekilde sağlayabilirsiniz. 

Özel yaşantınızda tutkularınız sizi yanlış yönlendirmeye müsait olacak, o yüzden hayalperest davranmaktan uzak durun yoksa hayalkırıklıkları oluşabilir. 

Haftanın geneline bakacak olursak, ailevi sorumluluklarınız giderek artıyor, davranışlarınızla ilgili yeni düzenlemeler gerekiyor. Bir yandan da ailevi konularda bazı sorunlara ve olaylara bu hafta açık olacaksınız. Aile hayatınızda kolay moraliniz bozulabilir. Sevdiğiniz insanla anlaşmakta zorlanabilirsiniz. 

Aile sorumluluklarınız hayatı dolu dolu yaşamak isterken kendinizi çok iyi hissettiğiniz bir anda sizi aşağıya çekebilir.  

Pazar gecesi, özel hayatınızda oluşan dolunay, sizi en çok evlilik, aile ilişkileriniz ve birebir ilişkilerinizde etkileyecek. Ortaya çıkan durumlarda verilecek kararlar, düşündüğünüz gibi olmayabilir. 

Partnerinizin hayatındaki değişimlerden siz de etkileniyor olacaksınız. Beraber vereceğiniz önemli bir karar devrede olabilir. Bu birkaç gün hem güzel haberlere hem de stresli oluşumlara hazır olun. 


Basak Başak Burcu:

Haftaya iletişiminiz aktif ve yoğun olarak başlayacaksınız sevgili başaklar. Bu haftabaşı, yakın çevrenize karşı ve özel hayatınızda  derin ve tutkulu hareket edebilirsiniz. Bazen çok kolay bir şekilde sevdiklerinizi eleştirebiliyorsunuz. Sevdiklerinize çok anlam yüklemeden yolunuzda ilerleyin. 

Haftanın genelindeyse, yakın çevrenizdeki insanların sorumlulukları ve yükleri bu hafta giderek artabilir. Kendinizi bir fanusun içinde yalnız hissedebilirsiniz. Bazı önemli işlerinizde ve iletişime dayalı konularda bozulmalar oluşabilir. 

Haftasonuna doğru hayata biraz negatif bakıyor olacaksınız. Yakın çevrenizin sorumlulukları, fikirsel olarak sizi yorabilir, özellikle konuşmalarınızda, yakın çevrenizle olan iletişiminizde, bu Cumartesi, çok dikkatli adımlar atmalısınız. 

Pazar gecesi oluşan dolunay, iş ve hizmet alanlarınızda bazı sorunlara neden olabilir. Enerjiniz bu aralar düşük olacağından, ertelediğiniz işler ve yapmanız gerekenler üzerinizde baskı oluşturabilir. Ya da düşündüğünüz, hayal ettiğiniz işlerin ve konuların karşınıza geldiğini görebilirsiniz. 

 


Terazi Terazi Burcu:

Haftaya parasal konularınız ön planda olarak giriş yapacaksınız sevgili teraziler. Bu haftabaşı, maddi konularda eliniz biraz cimri olabilir, boşuna para harcamak istemeyebilirsiniz. 

İş alanınızdan alacağınız güzel haberler para konusunda keyfinizi yerine getirecek. Kendi bildiğinizden şaşmayın. Genel olarak bu haftaya baktığımızda, parasal sorumluluklarınız hız kesmeden artmaya başlıyor. 

Hayata daha planlı ve ciddi gözlerle bakacaksınız. Sosyal ortamlarda konuşma ve görüşmeleriniz hızlanırken bir yandan da bazı parasal işlerinizde sorunlar oluşabilir. Cumartesi, arkadaş ortamlarınızda parasal konularda sürtüşmeler ortaya çıkabilir. Birden fazla işiniz varsa bu alanlarda sorunlar oluşabilir. 

Mutluluğu yakalamak için kariyerinizdeki gelişmelere odaklanın. Sosyal ortamlarda, arkadaşlarınızla bir arada bulunacağınız yerlerde parasal konulara kolay moraliniz bozulabilir. Negatif etkilerden uzak durmaya çalışın, olayları kafanızda büyütmeyin. 

Pazar gecesi, aşk hayatınızda veya çocuk evinizde oluşan dolunay, bu alanda bazı hassaslıklar yaşamanıza neden olabilir. Vereceğiniz kararlar arkadaşlarınızın hoşuna gitmeyebilir. Ya da aşk karşınıza sosyal ortamlarda gelebilir ya da bu kadar gezgin olmanız sevdiğiniz kişiyle bazı gerilimler yaşamanıza neden olabilir. Her türlü dengeyi iyi sağlamaya çalışın. 

 


Akrep Akrep Burcu:

Haftaya kendi isteklerinize odaklanmış bir şekilde başlıyorsunuz sevgili akrepler. Akşam saatlerinde yapılacak alışveriş ve para harcamaları isteklerinize hizmet etmeyebilir. 

Bu hafta genel olarak hayatınıza çeki düzen verme isteğiniz yoğun olacak. Üzerinize almanız gerekenden daha fazla sorumluluk almamaya çalışın. Kendinizi çok yormayın ve zorlamayın. Haftasonuna doğru bazı işlerinizde sorunlara ve problemlere açık olacaksınız. Düşüncelerinizde negatif olmamaya özen gösterin. 

Bu Cumartesi, göz önünde olacağınız yerlerde erkek figürleriyle anlaşmakta zorlanabilirsiniz. İş alanlarınızda da bu birkaç gün dikkatli olun. Özellikle iş sorumluluğunuz  ya da kafanızdaki bir görüşme veya bir konuşma sizi moral olarak aşağıya çekebilir  bir takım konuşmalar sizi zorlayabilir. Kendinizi ifade etmekte zorlanabilirsiniz. 

Pazar gece saatlerinde kova burcunda bir dolunay oluşacak. Ev ve aile hayatınızda oluşan dolunay ailenizle veya evinizle ilgili konuları hayatınıza taşıyacak. Alınacak kararlar veya yaşanacak durumlar, iş hayatınızda bazı sorunlara neden olabilir. Tam da işinize önem vermeniz gerekirken bu dolunay ailevi konuların öne çıkması söz konusu olabilir. 

Taşınma, yer değiştirme gibi etkileriniz gündeme gelebilir. Dolunay zamanı enerjimizi iyi kullanmalı, bir çok alana bölünmek zorunda kalıyorsak kendimize karşı öfke duymaktan  kaçınmalıyız. 


Yay Yay Burcu:

Haftaya düşüncelerinizdeki ciddiyet ve sorumluluk hissiyle giriş yapacaksınız sevgili yaylar. Bu Pazartesi, düşüncelerinizi ve duygularınızı ev ve aile ortamınız haricindeki yerlerde göstermekte zorlanabilirsiniz. 

Aktif olduğunuz bugünlerde, kendi işleriniz dışında başka alanlara kanalize olmak sizi sıkıntıya sokuyor. Biraz rahatlayın ve gevşeyin. 

Bu  hafta genel olarak başka insanların sorumlulukları, hastane veya hapishane gibi kapalı yerlerde bulunmak zorunluluğuyla hareket edebilirsiniz. Kontrolünüz dışında gelişen olayları bile kontrol etmeye çalışmak sağlığınızı zorlayabilir. 

Bazı seyahat ve eğitim işlerinizde sorunlara haftasonuna doğru açık olacaksınız. Negatif düşüncelerden uzak durun. Özellikle tehlikeli yer ve ortamlardan kaçınmanız gerekebilir. Dış ortamlarda ve seyahatlerde  beklenmedik olaylara açık olacaksınız, beklenmedik bir takım olaylar özellikle hayata geniş açıdan bakmanızı zorlaştırabilir. 

Pazar gecesi yakın çevre alanlarınızda bir dolunay gerçekleşecek. Siz seyahatteyken veya başka konularla uğraşırken, yakın çevrenizde oluşacak bir sorun veya olay, size hassaslıklar yaşatabilir. Fikirsel olarak huzursuz ve gergin olabilirsiniz. Bazen düşüncelerinizde ne kadar sabit ve inatçı olduğunuzu farkediyorsunuz o halde farkettiğiniz an değişkenliğinizi devreye sokun. 


Oglak Oğlak Burcu:

Haftaya arkadaş ve sosyal çevre konularınız ön planda olarak giriş yapacaksınız sevgili oğlaklar. Bu haftabaşı, arkadaşlarınıza ve sosyal çevrenize karşı yoğun isteklerle hareket edeceksiniz. Onlarla paylaşım içinde olmak sizi mutlu edecek. 

Tüm haftaya baktığımızda, grupsal işlerinizin enerjisi ve yoğunlukları artıyor. Geleceğiniz adına sizi sıkan önemli konuşmalar ve görüşmeler olabilir. Ortaklaşa parasal işlerinizde bu hafta devrede olacak ama haftasonuna doğru sosyal ortamlarda parasal işlerinizde bazı sorunlar oluşabilir. 

Para alışverişlerinize, borç almaya, vermeye bu günler özellikle Cuma ve Cumartesi günleri dikkat etmelisiniz. Özellikle parasal konularda, bulunacağınız sosyal ortamlarda kolay moraliniz bozabilir. Kendinizi arkadaş ilişkilerinizde zorlanırken bulabilirsiniz. 

Pazar gecesi oluşan dolunay, sizi en çok parasal alanda etkileyecek. Parasal konularda ortaklaşa hareket etmeniz gerekirken, kendi başınıza karar vermek durumunda kalabilirsiniz. Ya da başkalarının parasıyla uğraşırken sizin elinize bir para geçebilir 


Kova Kova Burcu:

Haftaya iş ve kariyer konularınıza odaklı bir şekilde merhaba diyeceksiniz sevgili kovalar. Bu haftabaşı işinizle ilgili konularda kendinizi zirvede hissedebilirsiniz. Beklediğiniz somut bir takım adımlar, düşüncelerinizi doğrulayacak. Bu aralar gözler sizin üzerinizde. 

 

Hataya düşmediğiniz takdirde kimsenin kötülüğü size dokunamaz. Haftanın geneline baktığımızdaysa, bu hafta iş sorumluluklarınız ve yükünüz giderek artacak. Daha fazla iş yükünün omuzlarınıza yüklendiğini hissedeceksiniz. 

Özel hayatınız önem kazanırken, haftasonuna doğru sevdiğiniz insanla bazı anlaşmazlıklara ve sorunlara açık olacaksınız. Hayatınızda, göz önünde bulunacağınız yerlerde tartışmalara ve problem yaşamaya açık olacaksınız. 

Özel hayatınızda sevdiğiniz insanla anlaşmak bu cumartesi zor görünüyor. Pazar gecesi gerçekleşecek olan dolunay, sizin hayat evinizde gerçekleşecek. 

Kendiniz ve hayatınızla ilgili önemli kararlar gündeme gelebilir. Vereceğiniz özgür ve biraz da bencil kararlar sevdiğiniz insanın hoşuna gitmeyebilir çünkü biraz bireysel düşüneceksiniz. Ya da onun hayatında alacağı bazı kararlar sizin hayatınızı ve kararlarınızı da etkileyecek. Heyecanı yüksek haberler alabilirsiniz. 


Balik Balık Burcu:

Haftaya dış ortamlarda, değişik yerlerde bulunarak başlayacaksınız sevgili balıklar. Bu haftabaşı iş bitirici, ciddi ve rahat tavırlarınızı tanıdığınız, tanımadığınız herkese rahatlıkla göstereceksiniz. 

İş ortamlarınızda üzerinizde oluşan baskı ve enerji zaman zaman isyan duygularınızı tetikleyebilir. Olumlu insanlarla sorunlarınızı paylaşarak bu gerginliği ortadan kaldırmanız mümkün görünüyor. 

Bu hafta genel olarak, seyahat, eğitim ve medya sorumluluklarınız artmaya başlayacak. Daha az tanıdığınız insanlarla daha çok vakit geçirebilir ve onların sorumluluklarını üstlenebilirsiniz. İş ve hizmet konularınız giderek artarken, bazı işlerinizde haftasonuna doğru anlaşmazlıklar ve sorunlar oluşabilir. Geleceğe dair önemli sorumluluklarınızda bakış açınız biraz dar ve negatif olabilir. Dış ortamlarda, daha az tanıdığınız insanların yanında bu etkiye karşı dikkat edin. 

Pazar gecesi oluşan dolunay, bazı olayların ardındaki gerçekleri öğrenmenize neden olabilir. İş alanlarınızda ve sağlığınız konusunda bazı hassaslıklar yaşayabilirsiniz. Canınız önemli işlerle uğraşmak istemeyebilir, bu da yoğun iş temponuzda bazı sorunları karşınıza getirebilir. Dengeyi iyi sağlamaya çalışın. 

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yorum Yok

    Bir Cevap bırakın