Gezegen Faliyetleri Semadan Haberler

18 – 24 Temmuz Haftası Gezegen Faaliyetleri

2604171-dolunay

Haftaya ay Oğlak burcundayken, iş konularına odaklı bir şekilde başlıyoruz. Salı günü devreye giren merkür- satürn olumlu açısıyla, olayları eğlenceli ve geniş yönden değil, daha ciddi ve sorumlu bir şekilde ele alabiliriz. Detay, uğraş ve araştırma gerektiren işlerimiz için oldukça etkili hafta olabilir. Bu dönemde kendimizi ve etrafımızı organize etmek iyidir. Ne yapılması gerektiğini anında görebiliriz. Yaklaşımlarımız dikkatli ve tutucu olacağından olgun ve deneyimli insanlardan alacağımız tavsiyeler işimize yarayabilir. Önemli görüşme ve konuşmalarımızı kalıcı ve sağlam temellere dayandırmak için Salı ve Çarşamba günlerini kullanabiliriz.

Çarşamba günü saat 01:56 da Oğlak burcunda bir dolunay oluşuyor. Bu Dolunay, 2 hafta önce Yengeç burcundaki Yeniay’da başlattığımız aile, ev, yuva, vatan  ve güvenliğe dayalı duygusal temaların somut karşılığını alacağımız bir dolunay. İş konuları, önemli devlet meseleleri öne çıkabilir. Birkaç gün boyunca iş ve özel hayatımızda hassaslıklara açık olabiliriz. Olaylara duygusallıktan çok, daha net, yönetme, organize etme dürtüsüyle, mesafeli ve soğuk yaklaşabiliriz. Türkiye Haritasının 8. Ev girişinde oluşan bu dolunay, yabancı ülkelerle finansal ilişkilerimizi, uluslararası ortaklıkları, bu alanların sonuçlarını karşımıza getirebilir. Vergiler, finans konuları, döviz alanlarında dengeyi oturtmak önem kazanıyor. Yine önemli dönüşümlere açık olacağımız bir süreç. Limitlerimizi ve kaynaklarımızı korumak, maddi konularda sorunlarımızı masaya yatırmak önceliğimiz olmalı. Bu dönemde Türkiye haritası üzerinde devrede olan Uranüs- merkür- satürn karşıtlığı, bizi 3-4 ay boyunca zorlayacak. Politik aktiviteler hızlanabilir, beklenmedik heyecanlar, hareketler, ilginç ve farklı mahkemeler, gizemli cinayetler, olaylar, kazalar ( tren- uçak), mekanik kazalara açığız. Büyük değişimlere, önemli reformlara girişilecek ama bu girişimlerde önemli dirençlerde devrede olacak.  Yabancı ülkelerin bizim üzerimizde uygulamaya koyacağı karmaşalara, karşıtlıklara ve güçlüklere açık olacağız. Onlarla olan ilişkilerimizde bizi zorlayabilir. Eski, yeni düzen arasında çatışmalar hızlanabilir. Türkiyemizin geleceğini ilgilendirecek çok önemli dönemecin ve kararların arifesindeyiz. Alınacak bazı kararlar hem gitmemiz gereken yönde olan yakın komşu ülkelerle ilişkilerimizi, hem de uzakta bulunan ülkelerle olan ilişkilerimizi test edebilir. Bu süreçte gerçek anlamda değişmesi gereken konulara odaklanmalı ve milletçe daha itidalli ve gerçekçi duruşlar sergilemeliyiz. Bu konuyla ilgili yazımı ilerleyen zamanlarda sizinle paylaşacağım.

Cuma günü Güneş Aslan Burcuna geçiyor. 1 ay boyunca kimliğimizde enerjik, lider, sıcak, aktif, organizatör yönlerimiz ortaya çıkabilir. Olay ve durumları kontrol etmeyi seveceğiz. Ateş grupları ( Aslan, Yay, Koç )  için aktif ve dinamik bir dönem olabilir. Yine hava grupları ( İkizler, Terazi ve Kova) olumlu etkileniyor olacak.

Herkese güzel bir hafta diliyorum…

Haftalık Yorumlar Semadan Haberler

18 – 24 Temmuz 2016 Haftalık Burç Yorumları

haftalik

Okumak istediğiniz Burç Yorumu için, Burcun isme tıklayınız.

 Koç
 Boğa  İkizler  Yengeç
 Aslan  Başak  Terazi  Akrep
 Yay  Oğlak  Kova  Balık

KocKoç Burcu:

Bu hafta  aşk hayatınızda gelecek sorumluluklarınızla hareket edeceksiniz. Sanatsal, kreatif işlerinizde kalıcı görüşmeler veya anlaşmalar içinde olabilirsiniz sevgili Koç ve yükselen Koçlar. Çarşamba günü oğlak burcunda bir dolunay gerçekleşiyor. Bu dolunay sizi en çok iş ve aile alanlarınızda etkileyecek. İş alanlarınızın yoğunluğu ve fazla göz önünde olmanız, aile hayatınızı aksatmanıza ve bu alanda bir takım gerilimler yaşamanıza neden olabilir. Yine de bir takım fikirlerinizi ve düşüncelerinizi kalıcı sonuçlara çekebilirsiniz. Cuma günü itibarıyla  1 ay boyunca kimliğinizi, aşk hayatınızda, özel yaşantınızda veya çocuklarınızla ilgili oluşumlarda göstermeye başlayacaksınız. Sportif faaliyetlerde rahat bir şekilde kendinizi gösterebilirsiniz. Yaratıcılık ve sanatla ilgili işleriniz varsa kendinizi ortaya koymaktan kaçınmayacaksınız. Cesaretiniz ve kendinize olan güveniniz yüksek olacak. Aşk hayatınızın önemli bir parçası olabilir.

Devamını Okuyun

Haftalık Yorumlar Semadan Haberler

11 – 17 Temmuz 2016 Haftalık Burç Yorumları

haftalik

Okumak istediğiniz Burç Yorumu için, Burcun isme tıklayınız.

 Koç
 Boğa  İkizler  Yengeç
 Aslan  Başak  Terazi  Akrep
 Yay  Oğlak  Kova  Balık

KocKoç Burcu:

Bu hafta  itibarıyla aşk ha yatınız hareketleniyor. Venüs aşkta , çocuklarınızla veya yaratıcılıkla ilgili konularda ilişkilerinizi düzelterek, güzelleştirecek. Ancak venüs aslan burcunda gösterişli ve tutkulu duygularınızı ortaya çıkartacağından, sevdiğiniz insanın yaklaşımlarını kolay kolay beğenmeyebilirsiniz. Sizi sevdiğine ikna etmesi zor olabilir. Bir yandan da önemli organizasyonlar, partiler devreye girebilir. Çocuğunuza olan yaklaşımınız sıcak ve içten olabilir. Perşembe günü itibarıyla aşk hayatınızda duygularınızı dile getirebilir, sorunlarınız varsa çözüm bulmakta zorlanmayabilirsiniz.Yine sanata, spora ve yaratıcılığa dayalı işlerinizde gösterişli ve  zevkli yönlerinizi ortaya koyacaksınız. Haftasonu  aşk hayatınızda güzel konuşmalar, paylaşımlar sizi beklerken, bir taraftanda aile hayatınızda  sıkılganlıklarınızın veya kafanıza göre davranma isteğinizin arttığını göreceksiniz.

Devamını Okuyun

Haftalık Yorumlar Semadan Haberler

4 – 10 Temmuz Haftalık Burç Yorumları

haftalik

Okumak istediğiniz Burç Yorumu için, Burcun isme tıklayınız.

 Koç
 Boğa  İkizler  Yengeç
 Aslan  Başak  Terazi  Akrep
 Yay  Oğlak  Kova  Balık

KocKoç Burcu:

Bu haftabaşı oluşan Yeniay, ev, aile ve yuva alanlarınızda gerçekleşiyor sevgili Koçlar. Aileniz ve yuvanızla ilgili her tür konu ve başlangıcı bu yeniayla beraber devreye sokabilirsiniz. Özellikle ev alım, satım, yer değiştirme, kiralama gibi anlaşmaya dayalı işleriniz için bu yeniayı kullanmalısınız. Perşembe günü kadın, erkek ilişkileriniz, eşinizle veya partnerinizle uyumunuz, tutkulu yaklaşımlarınız ev ve aile hayatınızda sizi çok mutlu edebilir. Bayramın son günlerinde ailevi ilişkilerinizde bazı kopmalar, sıkılganlıklar ve anlaşmazlıklara karşı dikkatli olun. Bir yandan da aileniz arasındaki dengeler önem kazanıyor. Kendi aile büyükleriniz veya partnerinizin ailesi arasındaki güç çekişmeleri bu süreçte canınızı sıkabilir. Bir yandan da bu bayram ve sonrasında keyfinize diyecek olmayabilir. Önemli bir iş fırsatı ailenizde büyük bir keyfe veya çoşkuya sebep olabilir. Mutlu bayramlar…

Devamını Okuyun

Aylık Yorumlar Semadan Haberler

Temmuz 2016 Aylık Burç Yorumları

aylik

Okumak istediğiniz Burç Yorumu için, Burcun isme tıklayınız.

 Koç
 Boğa  İkizler  Yengeç
 Aslan  Başak  Terazi  Akrep
 Yay  Oğlak  Kova  Balık

KocKoç Burcu:

Temmuz ayında aile hayatınızdaki konuşmalar, görüşmeler ve bu alandaki yapılması gereken günlük işlerinizle başlıyor olacaksınız. Aileniz için çalışmaktan, onları ağırlamaktan ve sağlıklarıyla ilgili olarak güzel haberler almaktan fazlasıylamutlu olabilirsiniz. Özellikle 01-03-05 Temmuz her tür ailevi oluşumlar, yardımsever etkiler için sizi desteklemekte. Bu ay ilginç bir ay olacak zira bir yandan zorlayıcı etkiler devrede olurken, diğer taraftan bu zorlayıcı etkileri bertaraf edecek olumlu açıların varlığıda yüksek olacak. Böylece zorlanacağınız alanlarda her zaman bir çıkış yolu bulabileceksiniz.

 

04 temmuzda oluşan yeniay, ev, aile ve yuva alanlarınızda gerçekleşiyor. Aileniz ve yuvanızla ilgili her tür konu ve başlangıcı bu yeniayla beraber devreye sokabilirsiniz. Özellikle ev alım, satım, yer değiştirme, kiralama gibi anlaşmaya dayalı işleriniz için bu yeniayı kullanmalısınız.

 

06 temmuzda kadın, erkek ilişkileriniz, eşinizle veya partnerinizle uyumunuz, tutkulu yaklaşımlarınız ev ve aile hayatınızda sizi çok mutlu edebilir.

Devamını Okuyun

Gezegen Faliyetleri Semadan Haberler

27 Haziran – 3 Temmuz Gezegen Faaliyetleri

gezegenfaaliyetleri

Bu haftabaşı ilişkilerimizde daha anlayışlı, keyifli, romantik ve fedakar etkiler altında olabiliriz. Bir yandan da önemli ve farklı konuşmalar ve görüşmeler hayatımızı renklendirebilir. Değişik konular öğrenmekten, tartışmaktan keyif alacağız.

Perşembe günü Mars düzeliyor ve enerjimizi daha rahat ortaya koymaya başlıyoruz. Mücadeleci yönümüz aktifleşiyor. Yine aynı gün iletişimsel konularda daha fazla içe dönebilir, aile hayatımızın üzerine düşebiliriz. Duygusal, hassas ve alıngan etkilere 2 hafta boyunca dikkat edelim. Mantığımız doğru çalışmayabilir. Bir yandan da sezgilerimiz bize doğru yolu gösterebilir.

Cuma günü ilişkilerimizde bir yandan şanslı etkiler devrede olurken, diğer yandan güçlü duyguları hayatımızda iyi idare etmemiz gerekecek. Kıskançlık, sahiplenme, manipülasyona karşı dikkatli olmalı, ilişkilerimizdeki hem pozitif, hem negatif yönleri abartmamaya gayret etmeliyiz.

Pazar günü yardımsever ve yaratıcı etkiler altındayız. Enerjimiz düşük çalışsa bile, başka insanlar için birşeyler yapmak önem kazanabilir.