Aylık Yorumlar Semadan Haberler

Aralık 2016 Aylık Burç Yorumları

Aralık 2016 Aylık Burç Yorumları

Okumak istediğiniz Burç Yorumu için, Burcun isme tıklayınız.

 Koç
 Boğa  İkizler  Yengeç
 Aslan  Başak  Terazi  Akrep
 Yay  Oğlak  Kova  Balık

KocKoç Burcu:

01 aralıkta yabancılarla girişilecek önemli işlerinizde, iş seyahatlerinizde, tatil ortamlarında çok kolay etki altında kalabilir, aldatılma, kandırılmalara açık olabilirsiniz. Özellikle tanımadığınız ortamlarda gerçekçi görünmeyen her tür durumdan uzak durmalı ve girişimlerinizi bugüne denk getirmemelisiniz.

 

02 aralık tarihiyle beraber kariyerinizde daha kapsamlı, disiplinli bir iletişime geçeceksiniz. Önemli konuşmalar ve görüşmeler devreye girebilir.Yine iş hayatınızda sıkıntılar yaşıyorsanız bu sorunlara çözüm üretmek, geleneksel yollarla halledilebilir. Eski usullerle, bilindik yöntemlerle hareket edecek ve iletişiminizi işinizle sınırlayacaksınız. Yine eşinizin ailesiyle iletişiminiz artabilir. Yine bu tarihte sevdiğiniz insanla sosyal ortamlarda keyfinize diyecek olmayabilir. Sosyal ortamlarla, özel hayatınızı idare edecek ve hareketli ortamlardan keyif alacaksınız. Devamını Okuyun

Haftalık Yorumlar Semadan Haberler

28 Kasım – 4 Aralık Haftalık Burç Yorumları

28 Kasım - 4 Aralık Haftalık Burç Yorumları

Okumak istediğiniz Burç Yorumu için, Burcun isme tıklayınız.

 Koç
 Boğa  İkizler  Yengeç
 Aslan  Başak  Terazi  Akrep
 Yay  Oğlak  Kova  Balık

KocKoç Burcu:

Bu haftabaşı Salı günü oluşan yeniayla beraber gelecek için atacağınız adımlar hızlanıyor sevgili Koç ve yükselen Koçlar. Seyahat, yabancılarla yapılacak işler, eğitim, akademik konular, medya, hukuk, ticaret alanlarında önemli kararlarınızı ve başlangıçlarınızı uygulamanın tam zamanı. Aralık başında yabancılarla girişilecek önemli işlerinizde, iş seyahatlerinizde, tatil ortamlarında çok kolay etki altında kalabilir, aldatılma, kandırılmalara açık olabilirsiniz. Özellikle tanımadığınız ortamlarda gerçekçi görünmeyen her tür durumdan uzak durmalı ve girişimlerinizi bugüne denk getirmemelisiniz. Cuma günüyle beraber kariyerinizde daha kapsamlı, disiplinli bir iletişime geçeceksiniz. Önemli konuşmalar ve görüşmeler devreye girebilir.Yine iş hayatınızda sıkıntılar yaşıyorsanız bu sorunlara çözüm üretmek, geleneksel yollarla halledilebilir. Yine eşinizin ailesiyle iletişiminiz artabilir. Haftasonu Cumartesi günü grupsal işlerinizi, gelecek sorumluluklarınızın bilinciyle planlı bir şekilde organize edebileceksiniz.

Devamını Okuyun

Gezegen Faliyetleri Semadan Haberler

21 – 27 Kasım 2016 Gezegen Faaliyetleri

gezegenfaaliyetleri

Haftaya  Ay aslan burcunda ve boşluktayken başlıyoruz. Öğlen saatlerine kadar hayatımızı istediğimiz gibi yönetmekte ve organize etmekte sorunlar yaşanabilir. Öğlen saat 12:33’ten sonra Ay Başak burcuna geçiyor ve günlük işlerimizin üzerine daha etkili bir şekilde eğilebiliriz. Ayrıca bugün Güneş Yay burcuna geçiyor. Bir ay boyunca kişiliğimizde özgür, rahat ve sabırsız yanlarımızı ortaya çıkaracak. Değişik yerler, insanlar görme isteğimiz artabilir.  Özgürlüğümüz ve gezme arzumuz artabilir. Bu hafta başı Türkiye Haritasında beklenmedik olaylara, fikirsel olarak çabuk tepki vermeye açığız. Bu hafta ülkemiz genelinde önemli haftalardan bir tanesi.

Salı günü devreye giren Merkür- Jüpiter olumlu açısıyla eğitim, seyahat, iletişim, hukuki işlerimizde güzel gelişmeler yaşanabilir. Teklifler ve fırsatlar karşımıza gelebilir.

Çarşamba günü Satürn’den alacağımız etkilerle kalıcı, somut sonuçlar elde etmeye yatkınız ama olaylara daha dar bir açıdan bakabiliriz. Düşüncelerimizde ve fikirlerimizde daha tutucu, disiplinli ve kalıpçı yönlerimiz ortaya çıkabilir. Keskin yapımızla eleştirmeye yatkın olacağız.

Cuma günü oldukça hareketli, abartılı fırsatlar karşımızda. İlişkilerimizde dramayı ve derinliği seveceğiz. Sevgimizi gösterirken kıskançlığa, yönlendirmeye, sahiplenmeye dikkat etmeliyiz. İlişkilerimizde bizi değiştirecek ve dönüştürecek olaylar yaşayabiliriz. Hırslarımız, ılımlılığın ve anlayışın önüne geçebilir.

Yine Cuma günü etkinleşen Jüpiter- Plüton kare açısıyla, ilişkilerimizdeki gerginliklere dikkat edelim. Büyük işler başarmak için hırslarımız artabilir. Güç ve başarıyı arzulayabiliriz. Bizimle aynı fikirde ve doğrultuda olmayanlara karşı durma, direnç göstermemiz söz konusu. Bir hareket veya plan konusunda obsesif veya takıntılı davranabiliriz. Bu dönem de otorite figürleriyle sürtüşmeler ortaya çıkabilir. Bu dönemde önümüzde herhangi bir engel veya zorlukla karşılaşırsak, kendi görüşlerimizi, planlarımızı gözden geçirmeli, restore etmeli ve yeniden yapılandırmalıyız. Bunu yaparsak başarımız ve sosyal duruşumuz daha etkili ve güçlü olabilir. Fikirlerimizi savunmadan önce doğruluğu konusunda emin olmak, gölgeli ve şüpheli yer ve insanlardan uzak durmak da aklımızda olsun. Jüpiter- Plüton karesinin etkilerini zaten hayatımızda hissetmeye başladık. Bu haftada arka planda bu etkiler devamlı çalışacak ve Cuma günü keskinleşecek. Ekonomik olarak zorlanacağımız bir dönemdeyiz. Bir yandan güzel etkilerimiz varken, diğer yandan bizi zorlayan etkilerin daha da büyüdüğünü görebiliriz. Riskten kaçınmak bu hafta akıllıca olabilir. Yine işbirliği içinde olduğumuz ülkelere rest çekebilir, onların bize, bizim onlara kendi isteklerimiz dayatmaya çalıştığımızı görebiliriz. Uluslararası davalara, alınacak kararlara göstereceğimiz tepkiler büyük olabilir.

Cumartesi günü Merkür- Uranüs olumlu açısıyla, değişik konular, farklı sohbetler, iletişimler daha çok ilgimizi çekebilir.

 

Haftalık Yorumlar Semadan Haberler

21 – 27 Kasım 2016 Haftalık Burç Yorumları

21 - 27 Kasım 2016 Haftalık Burç Yorumları

Okumak istediğiniz Burç Yorumu için, Burcun isme tıklayınız.

 Koç
 Boğa  İkizler  Yengeç
 Aslan  Başak  Terazi  Akrep
 Yay  Oğlak  Kova  Balık

KocKoç Burcu:

Bu pazartesiyle beraber 1 ay boyunca daha çok yabancılarla yapılacak işler, seyahat, eğitim, medya, hukuk, ticaret ve hukuk konuları ön plana çıkmaya başlayacak. İşinizi büyütmek amaçlı seyahatler, iş bağlantıları devrede olabilir sevgili Koç ve yükselen Koçlar. Zihinsel gücünüz çok yüksek, yeni bir şeyler öğrenmek, konuşmak, tartışmak ve felsefe yapmak için uygun zamanlar içinde olacaksınız. Salı ve Çarşamba günleri önemli bağlantılar için uygun tarihler. Ortaklaşa girişilecek her tür işinizde imzalar, kalıcı adımlar atılabilir. Bir yandan ikili adımlarda iyi hissedeceksiniz, diğer yandan sorumluluklarınız bakış açınızda sizi bir parça da olsa daraltacak.

 

Cuma günü güçlü ilişkiler iş hayatınızda sizi olumlu etkileyebilir. Özel hayatınızdaysa, göz önünde olacağınız yerlerde sevdiğiniz insanın tutkuyla, biraz kıskançlıkla ve yönlendirmeyle ilişkinizi ve sizi manipüle etmeye çalıştığını görebilirsiniz. Aile hayatınızdaki ilişkilerde de bu etki devrede olacak.

Devamını Okuyun

Haftalık Yorumlar Semadan Haberler

14 – 20 Kasım Haftası Burç Yorumları

14 - 20 Kasım Haftası Burç Yorumları

Okumak istediğiniz Burç Yorumu için, Burcun isme tıklayınız.

 Koç
 Boğa  İkizler  Yengeç
 Aslan  Başak  Terazi  Akrep
 Yay  Oğlak  Kova  Balık

KocKoç Burcu:

Pazartesi oluşan dolunay parasal alanlarınızı etkiliyor sevgili Koç ve yükselen Koçlar. Parayla bağlantılı işlerinizde istediğiniz sonuçlara ulaşabilirsiniz. Ya da bu tarihlerde elinize bir para geçebilir veya kendi para birikimlerinizi, sahip olduklarınızı sorgulayabilirsiniz. Salı günü hırslı, girişken, hareketi seven yapınızla sosyal ortamlarda, grupsal işlerinizde girişimlerde bulunmak, konuşmak ve kendinizi ortaya koymak için uğraşacaksınız. Cuma günü yüksek düşüncelerinizde, idealist oluşumlarda yanılma ihtimaliniz çok yüksek. Seyahat, eğitim, medya, hukuk, yabancılarla girişilecek işlerinizde şartları iki kere kontrol edin ve gerçekçilikten uzaklaşmadan adımlar atmaya çalışın.

Devamını Okuyun

Gezegen Faliyetleri Semadan Haberler

7 – 13 Kasım Haftalık Gezegen Faaliyetleri

gezegenfaaliyetleri

Haftaya Ay Kova burcundayken toplumsal konulara ve olaylara odaklanarak giriş yapacağız. Arkadaşlarımız ve sosyal çevremizle paylaşımlarımız artabilir. Bu Pazartesi Güneş- Plüton olumlu açısıyla güçlü insanlardan ve yerlerden destekler alabiliriz.

Çarşamba günü Mars’ın Kova burcuna geçmesiyle birlikte grupsal işlerde, toplumsal olaylarda mücadeleci tavırlar içine giriyoruz. Enerjimizi demokratik konulara, grupsal aktivitelere,faaliyetlere, toplumu ilgilendirecek konulara yönelteceğiz. Türkiye haritasının 8. Evinde dolaşacak olan Mars parasal konulara ve ekonomiye daha fazla vurgu yapabilir. 19 Aralık’a kadar finansal konularda ve değişim isteyen konularda zorlu bir dönem içinde olacağız. Vergiler artabilir, faizler yükselebilir. Dış borçlanma artabilir. Büyük şirketler yönetiyorsak büyük risklerden ve borçlanmadan kaçınmalı, bireysel bazda elimize geçenden daha fazlasını harcamamalıyız. Devrimci, herşeyi sorgulayan bir yapı ortaya çıkabilir. Elektronik, elektrik, bilgisayar, network, sosyal ağlar, toplumsal iletişimi sağlayan her tür konuda beklenmedik davranışlara, başkaldırışlara, çeşitli mücadelelere açık bir dönem. Güvenliğimiz için tehlikeli yerlerden ve kişilerden kaçınmamız yerinde olabilir. Yabancı ülkelerle olan ticari işlerimiz ve bağlantılarımızda maddi konularda zorlanabiliriz.18 Kasım da parasal girişimlerimize dikkat edelim. Paramızın erimesi, değer kaybetmesi hızlanabilir. 14 Kasım-18 Kasım- 25 Kasım  civarı ekonomik anlamda zorluklara açık olacağız. Borsa da sert düşüşlere yaşanabilir, altın ve döviz fırlayabilir.

 

Haftasonu Cumartesi günü Merkür, Yay burcuna geçiyor. 2 hafta boyunca iletişimimizde spontan, özgür, dağınık yönler ortaya çıkabilir. Yabancılarla yapılacak ticari işlerimizin üzerine eğilebiliriz. Aynı gün ilişki gezegeni Venüs Oğlak burcuna geçiyor. İlişkilerimizde soğuk, mesafeli ve kontrolcü davranabiliriz. Yine maddi konularda 3 hafta boyunca ekonomik davranmak, işlerimize ve bu alandaki ilişkilerimize yönelmek önem kazanıyor.