Gezegen Faliyetleri Semadan Haberler

23 – 29 Mayıs Gezegen Faaliyetleri

gezegenfaaliyetleri

Haftamıza Ay Yay burcundayken giriş yapıyoruz. İletişim halinde olmak, dış ortamlarda bulunmak, daha az tanıdığımız insanlarla işlerimiz anlamında olumlu bir haftabaşı. Yalnız hala Dolunay’ın etkilerini üzerimizde hissediyoruz. Her tür ilişkimizde hala gerginlikler ve bazı hassaslıklar devam ediyor. Bu yüzden düşünmeden hareket etmemeye özen gösterelim.

Salı günü Venüs İkizler burcuna geçecek. İlişkilerimizde özgür, meraklı ve iletişimi yüksek yönlerimizi  vurgulayacak. Bir burçta 3 hafta kalan Venüs, romatizmden çok aklımızı çalıştırarak, mantığımızla duygusal alanlarımızda hareket etmemizi sağlayabilir. Entellektüel konular, edebiyat ilgimizi daha fazla çekebilir. İlişkilerimizdeki sorunları konuşarak halletmek isteyebiliriz.

 

Çarşamba günü ilişki sürtüşmelerine dikkat. Meydana gelen Venüs- Mars karşıtlığıyla karşı cinsle anlaşmak kolay olmayabilir. Gerilimleri seven bir yapımız varsa bu etkileşim bazen ilginç aşk çekimlerini ve deneyimlerini karşımıza getirebilir.

 

Hayatımızda önemli girişimlerimizde bazı engellere ve sıkıntılara Perşembe günü açığız. Yeniden sahneye çıkan Jüpiter- Satürn karesi Dünya astrolojisinde önemli krizleri, doğal afetleri (deprem, sel, heyelan, tsunami, vokanik etkiler) tetikleyen bir pozisyondur. Risk içeren, parasal işlerimizde bu tutulma sürecinde daralmalar, kısıtlanmalar, engeller ve bir takım sorunlar oluşabilir. Bu oluşum bir yandan bir dizi sorun ve sıkıntıyı tetiklerken, diğer yandan da istediğimiz ve arzu ettiğimiz hayatımıza aslında hizmet etmeyen şeyleri temizleyebilir. Bu süreçte riskli adımlara kalkışmamaya, çok açılmamaya, büyük harcamalarda bulunmamaya çaba sarfedelim.

 

Cuma günü Mars akrep burcuna geçerek gerilemeye devam edecek. Bizi zorlayan fiziksel enerjilerden sonra ruhsal anlamda da bazı zorlanmalar devreye giriyor. 30 Haziran’a kadar ortaklaşa parasal işlerimizde, ödemeler, vergiler, borçlar, başkalarının kaynakları alanlarında ve önemli girişimlerimizde sıkıntı ve sorunlara açık olabiliriz.

 

Herkese iyi haftalar…

 

Haftalık Yorumlar Semadan Haberler

23 -29 Mayıs 2016 Haftalık Burç Yorumları

haftalik

Okumak istediğiniz Burç Yorumu için, Burcun isme tıklayınız.

 Koç
 Boğa  İkizler  Yengeç
 Aslan  Başak  Terazi  Akrep
 Yay  Oğlak  Kova  Balık

KocKoç Burcu:

Bu hafta itibarıyla kardeşleriniz, akrabalarınız, komşu ve yakınınızda bulunan kişilerle olan bağlantılarınız güçleniyor sevgili Koç ve yükselen Koçlar. Başkalarının görüşlerine ve fikirlerine açık olacak, her türlü konuyu onlarla konuşmak ve aranızdaki sıkıntılar varsa gidermek için kullanacaksınız. Öğrenmekten keyif alacağınız bir süreç olabilir. Yine tanıtım, pazarlama işlerinizi devreye sokabilirsiniz. Yakın çevrenizde iletişim halinde olacağınız insanlarla kuracağınız değişken ve biraz da yüzeysel bağlar sayesinde her tür aktivite ve kısa plan program içine girebilirsiniz.

Çarşamba günü, yakın çevre ve uzak çevrenizdeki insanlarla anlaşmanız biraz zor görünüyor. Özellikle karşı cinsle anlaşmak kolay olmayabilir. Sevdiklerinize karşı anlayışlı olmaya çalışın.

Perşembe günü iş seyahatleriniz, iş toplantılarınız ve işinize dair bir çok alnda bir takım daralmalar, sıkıntı ve sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Yine seyahatlerde sağlığınıza dikkat etmeli ve bu dönemde oluşan olumsuzluklar karşısında nelerin değişmesi gerektiğini iyi gözlemlemelisiniz.

Cuma günü itibarıyla enerjinizi ortaklaşa parasal konulara kaydırmaya başlayacaksınız. Mars bu alanlarınızda gerilemeye başlıyor. Başkalarıyla paylaştığınız kaynaklarda, kendi imkanlarınızın dışında gelişen olaylarla karşılaşabilirsiniz. Haziran sonuna kadar borç altına girmeyin, parasal risklerden kaçının.

Devamını Okuyun

Gezegen Faliyetleri Semadan Haberler

16 – 22 Mayıs Gezegen Faaliyetleri

gezegenfaaliyetleri

Haftaya ay Başak burcundayken günlük işlerimizin üzerine düşerek, ve tamamlanması gereken konuları hallederek başlıyoruz.

Önemli işlerimizi öğlen 13:14 e kadar halletmeye çalışalım. O saatten sonra ay boşluğa girecek ve 20:32’ye kadar açı almayacak. Yine de tamamlamamız gereken işlerimiz üzerine eğilebiliriz.

Cuma günü Güneş burç değiştiriyor ve İkizler burcuna geçiyor. 1 ay boyunca kimliğimizde sosyal, konuşkan, paylaşımcı, değişken ve kararsız yönlerimiz ortaya çıkabilir. Hava grupları (İkizler, Terazi, Kova) rahatlıyor ve kendilerini daha keyifle gösterebilecekleri bir döneme giriyorlar.

Pazar gününe girdiğimiz gece saat 00:14 te Yay burcunda bir dolunay meydana gelecek. Dolunay zamanı enerjimiz en üst noktadadır ve olayları kontrol etmek kolay olmayabilir. Yay burcunun patavatsızlığı, aceleciliği, ateşli yapısıyla gerelecek olan bu dolunayda, eğitim, seyahat, yabancılarla yapılacak işler, hukuk, medya alanlarında, uzak akrabaların hayatındaki olaylarda bazı hassaslıklara, iniş çıkışlara, çalkantılara açık olabiliriz. Bilgiyi iyi idare etmeli, düşünce yapımızdaki iniş çıkışların mantığımızı etkilemesine izin vermemeliyiz. Zira bu dolunayda sinirli ve agresif çıkışlara ve sert tavırlara açık olacağız. Yine bu Pazar merkür’ün düzeliyor olması, iletişimimizde yaşadığımız sıkıntı ve sorunları ortadan kaldıracak. Sabitlik ve inatçılık yaptığımız düşüncelerimizde rahatlamaya başlıyoruz.

 

Herkese iyi haftalar….

Haftalık Yorumlar Semadan Haberler

16 – 22 Mayıs Haftası Burç Yorumları

haftalik

Okumak istediğiniz Burç Yorumu için, Burcun isme tıklayınız.

 Koç
 Boğa  İkizler  Yengeç
 Aslan  Başak  Terazi  Akrep
 Yay  Oğlak  Kova  Balık

KocKoç Burcu:

İş yaşantınızda somut sonuçlar alınacak ve girişimlerinizin istediğiniz yönde şekilleneceği bir haftaya giriyorsunuz sevgili Koç ve yükselen Koçlar. Bir yandan da bu hafta özel hayatınıza ve birebir ilişkilerinize daha fazla vakit ayıracaksınız.

Cuma günü itibarıyla  kimliğinizi yakın çevre olaylarıyla ortaya koymaya başlayacaksınız. Daha çok bağlantılı olduğunuz ve iletişiminizi arttırdığınız kişilerle temaslarınızı hızlandıracaksınız. Bu kişiler komşunuz, akrabalarınız, kardeşleriniz, kuzenleriniz ve yakın çevrenizin içinde bulunan yakın dostlarınız olabilir. onların hayatındaki gelişmeler de sizi ilgilendirecek ya da daha fazla siz onlarla ilgilenebilirsiniz. Bu alan iletişimsel tüm işleri kapsadığından, satışa, reklama, pazarlamaya, bilgisayar ve bilişim sektörlerine, ulaşıma dayalı işlerinizde hız kazanmaya başlıyor.

Pazar günü  oluşan Dolunay, seyahat, eğitim, yabancılarla yapılacak işler, ticaret, hukuk, medya alanlarınızda bazı hassas oluşumları karşınıza getirebilir. Bu işlerinizde önemli sonuçlarla karşılaşabilirsiniz. Uzakta bulunan akrabalarınızdan alacağınız haberler devrede olacak. Yine bu Pazar merkür düzeliyor. Maddi konularda yaşadığınız sıkıntılar, aksilikler artık sona ermeye başlayacak. Parasal işlerinizde iletişiminiz daha rahat ve etkili bir şekilde ilerlemeye başlayacak.

Devamını Okuyun

Haftalık Yorumlar Semadan Haberler

9 – 15 Mayıs Haftalık Burç Yorumları

haftalik

Okumak istediğiniz Burç Yorumu için, Burcun isme tıklayınız.

 Koç
 Boğa  İkizler  Yengeç
 Aslan  Başak  Terazi  Akrep
 Yay  Oğlak  Kova  Balık

KocKoç Burcu:

Bu hafta başı seyahat, eğitim, medya ve ticaret evinizin yöneticisi jüpiter düzeliyor sevgili Koç ve yükselen Koçlar . Hem bu alanlarda, hem de işiniz ve sağlığınızla ilgili konularda zorlandığınız herşeyin geride kalmaya başladığını göreceksiniz. İşinizde ve sağlığınızda yeni fırsatlar, güzellikler ve şanslar karşınıza gelmeye başlayacak.

 

Salı günü maddi açıdan sizi doyuran güzel bir iş başlayabilir, bir şans karşınıza gelebilir. Bir işinizin sonucuyla karşılaşabilir veya güzel ilişkilerin iş hayatınıza olumlu yansımalarını görebilirsiniz.

 

Cuma günü, iş ilişkileriniz ve bu konuda alacağınız destekler sizi adeta uçurabilir. Güçlü insanların maddi konularda arkanızda olacağını göreceksiniz. Güzel ve etkili yöntemler ve iletişimler uzun vadeli, güçlü işbirliklerini ortaya çıkarabilir.

Devamını Okuyun

Gezegen Faliyetleri Semadan Haberler

4 – 15 Mayıs Gezegen Faaliyetleri

gezegenfaaliyetleri

Haftaya Ay İkizler burcundayken iletişimimiz yüksek bir şekilde başlıyoruz. Konuşma ve paylaşma etkimiz bugün yüksek akacak.

Bu Pazartesi  neşe, zenginlik ve bolluk gezegeni Jüpiter düzeliyor, birkaç aydan beri şansımızın geri döndüğü, aksilik ve sıkıntı yaşadığımız alanlarda düzelmeler görülebilir. Bir yandan da daha önceden konuşulmuş bazı konular karşımıza gelebilir. Çözüm üretmek için harika birgün olabilir. Bir yandan da ilişkilerimizde oldukça romantik, duygusal ve yaratıcı etkiler devrede olacak.

Salı günü güzel şanslar ve fırsatlar karşımıza gelebilir. Kendimizi mutlu, şanslı ve iyimser hissedeceğiz. Kuracağımız etkili ve güzel ilişkiler hem özel hayatımızda, hem de iş ilişkilerimizde bizi ileri noktalara taşıyabilir. Maddi konularda şanslı birgün olacak. Tembellik, rahat hareket etme etkisine karşı azıcık dikkatli olalım ve ilişkilerimizi daha da kuvvetlendirecek durumlar içine girelim.

Cuma ve Cumartesi günü önemli konuşmalar ve fırsatlar devrede. Özellikle Cuma günü, mantığımız ve duygularımız bir çalışabilir. Güçlü fikirlerimizi uygulamaya koyabilir ve derin araştırma isteyen işlerimizin peşine düşebiliriz. Cumartesi günü ise, ilişkilerimizle güçleneceğiz.

Bu pazartesi öğlen saatlerinde iletişim ve bilgi gezegeni Merkür Güneş’e 0 derece ve 17 dakika yakınlıkta olarak tam onun kalbine girecek. Kalbinde ağırlanacak. Akşam saatlerine kadar ve birkaç gün boyunca kendi iç dünyamızla bağlantı kurmak, içimize dönmek, fark etmek, sonuca ulaştırmak, çözümlemek adına şanslı olacağız… Ne düşündüğümüze, neyi istediğimize dikkat edelim, bizi yoran, aşağıya çeken fikir ve düşüncelerimizden uzaklaşalım. Gerçek isteklerimize dönelim. Önemli bilgilere ve isteklerimizin sonuçlarına ulaşmak için çaba sarf edelim, ve gerçek Bilginin hayatımızı aydınlatmasına izin verelim.. Dualarımız kabul olsun💕

Bu haftanın olumlu enerjilerinden faydalanmaya çalışalım.