Gezegen Faliyetleri Semadan Haberler

17 – 23 Ekim Haftası Gezegen Faaliyetleri

gezegenfaaliyetleri

Haftaya Ay Boğa burcunda, keyfimize, sanatsal konulara veya parasal işlerimizin üzerine eğilerek giriş yapabiliriz. Başkalarını düşünmek ve onlara yardım etmek, içsel olarak bizi zorlayabilir.

Salı günü Venüs Yay burcuna geçiyor. İlişkilerimizde özgür, rahat hissedebilir, yabancılarla olan bağlantılarımızı kuvvetlendirebiliriz. 3 hafta boyunca ilişkilerimizde özgür, rahat tavırlarla hareket edecek, gezmekten ve yeni ilişkiler içine girmekten mutluluk duyacağız. Öğrenmek ve keşfetmekten mutluluk duyabiliriz. Sıkıntıya, zorlanmaya ve baskılara gelemeyebilir, bizi rahat bırakacak insanlara yönelebiliriz.

Çarşamba günü bizi zorlayabilir, tehlikeli yerlerden ve durumlardan uzak durmak en iyisi. Mars- Plüton kavuşumuyla ağır işlerimizin, mücadeleci konuların üzerine düşebiliriz ama enerjimizi kontrol etmek önem kazanıyor. Kendi çıkarlarımız yerine dahil olduğumuz grubun, toplumun çıkarlarını, hayrını göz etmek bize çok şey kazandırabilir.

Perşembe günü iletişimimizde sinirli, sıkılgan ve asi yönler ortaya çıkabilir. Farklı ve sıradışı fikirler bizi harekete geçirebilir. Olaylara ve durumlara karşı biraz tepkisel ve asi yaklaşmaya yatkın olabiliriz.

 

Pazar günü Güneş burç değiştirerek Akrep burcuna geçecek ve daha derin, stratejik bir döneme giriş yapacağız. Krizlere, dönüşümlere açık bir dönem. Yaşayacağımız olaylar bizi derinden sarsabilir ve değiştirebilir. Ortak parasal işlerimiz önem kazanabilir.

Kısaca bu haftada bizi zorlayabilir. Çok tehlikeli ortamlardan, kişilerden ve yerlerden uzak durmalıyız. Elektrikli söylemler, tartışmalar, anlaşmazlıklar ortaya çıkabilir. Kısa yolculuklar, haberleşme, ulaşım, yayıncılık, medya, eğitim alanlarında, uluslararası diplomasi, anlaşmalar anlamında dikkatli olmamız gereken zamanlardan. Düşünmeden, ortamları süzmeden hareket etmemeye özen gösterelim.

 

Haftalık Yorumlar Semadan Haberler

17 – 23 Ekim 2016 Haftalık Burç Yorumları

17 - 23 Ekim 2016 Haftalık Burç Yorumları

Okumak istediğiniz Burç Yorumu için, Burcun isme tıklayınız.

 Koç
 Boğa  İkizler  Yengeç
 Aslan  Başak  Terazi  Akrep
 Yay  Oğlak  Kova  Balık

KocKoç Burcu:

Bu hafta ve sonrası 3 hafta boyunca uzun seyahatlerden, yolculuklardan fazlasıyla keyif alabilirsiniz sevgili Koç ve yükselen Koçlar. Yabancılarla ilişkileriniz güçlenebilir. Yeni insanlar tanımaktan, yeni kültürleri merak etmekten kendinizi alamayabilirsiniz. Ayrıca bu hafta ortasında kariyerinizde güçlü ve etkili oluşumların içinde yer edebilirsiniz. Bu dönemde enerjinizi toplumun veya bir grubun hayrı için kullanmalı ve kendi amaçlarınızı ön plana çıkarmamalısınız. Özel hayata dikkat etmek önem kazanıyor. İkili ilişkilerinizde ya karşı tarafın sizi, ya sizin karşı tarafı dinlemediğinin sonucu olarak fikir ayrılıklarıyla karşınızda durabilir. Bu süreçte isyankarlıklara, karşı çıkışlara, sık sık fikir değişikliklerine kendinizi hazırlayın. Pazar gününden sonra vergi, kredi, ortak gelirler, alacak- verecek dengesi önem kazanıyor. Başkalarından aldığınız nafaka, prim gibi konular ortaya çıkabilir. Bu dönemde başkalarına bağlı hareket etmek durumunda kalabilirsiniz.

Devamını Okuyun

Gezegen Faliyetleri Semadan Haberler

10 – 16 Ekim Haftalık Gezegen Faaliyetleri

gezegenfaaliyetleri

Pazartesi sabah saatlerinde burç değiştiren Ay’la birlikte sosyal çevremize önceliğimizi vererek, toplumsal konulara odaklanarak haftamıza başlıyoruz.

Salı günü oldukça şanslı günlerden bir tanesi. Önemli iş görüşmeleri, teklifleri karşımıza gelebilir, fikirlerimizde, düşüncelerimizde büyüyerek, zenginleşerek ilerleme isteğimiz yüksek olacak. Abartılı anlatımlar, söylemler, aşırı iyimserlik öne çıkabilir. Tutamayacağımız sözler altına girmemek en doğrusu. Yardımlaşma isteğimiz de yüksek olacak.

Perşembe günü fikirlerimizde sert söylemlere, sinirli konuşmalara açığız. Bizimle aynı düşüncede olmayan kişileri anlamakta zorlanabilir, mücadele seven yönlerimizle, durum ve koşulları biz zorlayabiliriz.

Cuma günü sorumluluk altına girmekten korkmayağız, önemli görüşmelerimizi sağlama alabilir, kalıcı işler altına girebiliriz.

Haftasonuna doğru sinirlerimiz gerilebilir. Cumartesi günü anlaşmazlıklara dikkat etmeliyiz. Otorite figürleriyle karşı karşıya gelme olasılığımız yüksek. Bize ne yapmamız gerektiğini dikte eden kişilere karşı isyankar çıkışlar gerçekleştirebiliriz. Bir gün sonra Pazar günü devreye giren Plütonik Dolunay’la birlikte ilişkilerimizdeki dengeye dikkat etmeliyiz. Bu dolunay her tür ilişkimizi vurgularken, dengesizlikleri, acele adımları, düşüncesiz davranışları, takıntılı fikirleri, sert söylemleri karşımıza getirebilir.

Son söz olarak özellikle Türkiye açısından oldukça sert rüzgarların eseceği, bizleri duygusal anlamda zorlayacak bir haftaya girmiş bulunuyoruz. Her tür kışkırtmanın, savaş çanlarının, terör eylemlerinin artacağı bu dönemde bizi yöneten kişilerin, otoritelerin alacağı hassas kararlarla, duygusal çalkantılar daha da artabilir, uluslararası diplomasiye, ülkemize karşı yapılacak kışkırtmalara, eylemlere, taktiklere karşı uyanık ve dikkatli olmalıyız. 12-13- 15-16- 19 Ekim tarihlerinde bu vurgu çok artıyor. Bireysel bazda şanslarımız da var ama ulusça bu hafta düşüncelerimizi kontrol etmek ve sakin durmak bize çok şey kazandırabilir. Şimdiden iyi haftalar olsun…

 

Haftalık Yorumlar Semadan Haberler

10 – 16 Ekim Haftalık Burç Yorumları

10 - 16 Ekim Haftalık Burç Yorumları

Okumak istediğiniz Burç Yorumu için, Burcun isme tıklayınız.

 Koç
 Boğa  İkizler  Yengeç
 Aslan  Başak  Terazi  Akrep
 Yay  Oğlak  Kova  Balık

KocKoç Burcu:

Bu hafta sevdiğiniz insandan alacağınız bir söz, nişan veya evlilik teklifi ayaklarınızı yerden kesebilir sevgili Koç ve yükselen Koçlar. Ayrıca ortaklaşa atılacak adımlarda, toplumsal işlerde de fayda sağlayacağınız ve önemli konuşmalar veya görüşmeler içinde olacağınız bir hafta içindesiniz. Böyle bir iş teklifiyle karşı karşıya gelirseniz anlaşmalarınızı Cuma günü yapmaya özen gösterin. Perşembe günü sert söylemlere ve agresif tutumlara dikkat etmelisiniz. Özellikle sevdiğiniz insanla toplum önünde tartışmalara girmekten kaçının. Cumartesi günü bazı davranışlarınız ve sıkılgan yapınızla hayatınızdaki insanla karşı karşıya gelebilirsiniz. Anlaşmak ve ortak noktada buluşmak kolay olmayabilir. Pazar günü oluşan dolunay hayatınızda önemli sonuçları ve kararları karşınıza getirecek. Bu birkaç gün hassas olacak, duyacaklarınızdan etkileneceksiniz. Bu dolunayda hem ilişkinizi, hem de iş hayatınızda olup bitenleri idare etmeniz kolay olmayacak.

Devamını Okuyun

Gezegen Faliyetleri Semadan Haberler

3 – 9 Ekim Gezegen Faaliyetleri

gezegenfaaliyetleri

Haftaya Ay Akrep burcundayken, derin, sezgisel yönlerimizi ön plana çıkartarak başlıyoruz. Ortaklaşa para işlerimizin, alacak, verecek konularının üzerine eğilebiliriz.

Salı günü otorite figürlerinden alacağımız etkili desteklerle uzun ve kalıcı adımlar atılabilir. Sorumluluklarımızı bilecek ve üstlenmekten kaçınmayacağız. Hayat bizi destekliyor.

Para harcamalarımıza hafta ortasında Çarşamba günü dikkat etmemiz gerekebilir. Disipline olmalı ve yapacağımız işlerde çok fazla uçmamalıyız. Yine bizi değiştiren ve dönüştüren güçlü ilişkiler hayatımıza anlam katabilir.

Cuma günü itibarıyla iletişimimizde uyumlu, sosyal, entellektüel yönlerimiz ön plana çıkmaya hazırlanıyor. 2 hafta boyunca ilişkilerimizi konuşmak, ortaklı işlerimizin üzerine eğilmek, çözüm sağlamak, arabuluculuk yapmak öne çıkabilir. Yine bu Cuma günü bazı işlerimizde önemli insanlarla tartışmalara ve sürtüşmelere hazır olalım, bir eşyamız veya işimiz bozulabilir.

 

Haftalık Yorumlar Semadan Haberler

3 – 9 Ekim 2016 Haftalık Burç Yorumları

3 - 9 Ekim 2016 Haftalık Burç Yorumları

Okumak istediğiniz Burç Yorumu için, Burcun isme tıklayınız.

 Koç
 Boğa  İkizler  Yengeç
 Aslan  Başak  Terazi  Akrep
 Yay  Oğlak  Kova  Balık

KocKoç Burcu:

Bu haftabaşı geleceğiniz için önemli sorumlulukları istekle ve keyifle yapacaksınız sevgili Koç ve yükselen Koçlar. Sevdiğinizle insanla başka bir şehire, ülkeye taşınmak, önemli işlere kalkışmak adına hayat sizi destekleyecek. Ya da ilişki kimliğinizi sağlamlaştırmaya yardımcı olacak bir tatil planlaması işinizi kolaylaştırabilir.Ortaklaşa işlerinizde bu hafta biraz daha disiplinli olmalısınız. İş hayatınızda güçlü ve etkili insanlarla olan bağlantılarınız işinizde sizi yukarılara taşıyabilir. Size destek veren etkili insanlarla sürtüşmelere girmemeye özen gösterin. Ortaklaşa işlerinizde anlaşmazlıklara düşebilirsiniz. Bir yandan da ikili ilişkilerinizde konuşmalarınız ve fikirsel paylaşımlarınız artmaya başlıyor. Ortaklaşa işlerinizle ilgili önemli anlaşmalar ve sözleşmeler karşınıza gelebilir.

Devamını Okuyun